2014/06/26

KEUNE So Pure Moisturising šampūnas, kondicionierius ir kaukė


Kadangi beveik visą savo laisvalaikį skiriu kitų plaukams: kuriu naujas šukuosenas, domiuosi plaukų priežiūros naujovėmis ir kaip tikra stalkerė seku mylimiausių plaukų meistrų gyvenimus, mano kasdienybę labai praskaidrina tos trumpos akimirkos kai galiu pabūti viena su savo pačios plaukais ir išbandyti įvairiausias plaukų priežiūros priemones. Dabar lentynoje, kurioje laikau visus savo eilės laukiančius produktus - tikras anšlagas, taip jau sutapo, kad vienu metu pasirodė daug plaukų priežiūros naujovių, o aš joms niekaip laiko neradau. Todėl pažadu dažniau išbandinėti naujas plaukų priemones ir viską kruopščiai jums, mano mielosios, aprašyti. Šįkart po mano kritiška akimi pakliuvo KEUNE kompanijos SO PURE linijos, kurios produktus 100% sudaro augalų ekstraktai, drėkinantis šampūnas, kondicionierius ir kaukė.
SO PURE linija skirta toms, kurios nori kuo daugiau natūralumo, joms svarbu, kad naudojamose priemonėse būtų kuo mažiau "chemijos". SO PURE siūlo plaukų priežiūros priemones įvairiausiems plaukų tipams: sausiems, dažytiems, riebiems ir t.t. Mano išbandytose priemonėse yra kvapiosios kanagos, imbierinės citrinžolės aliejaus, kuris atstato pažeistus plaukus ir taukmedžio sviesto, kuris pasižymi minkštinamuoju poveikiu bei atstato plaukų ir galvos odos natūralų drėgnumą ir žvilgesį. Taip pat sudėtyje yra ir plaukams taip patinkančio Argano aliejaus. Einu bandyti šio natūr produkt.


ŠAMPŪNAS: Ekologiškas, bet ne ekonomiškas. Pasirinkau pabandymui tik 50ml pakuotę, tačiau beveik pusės jos prireikė, kad išsiplaučiau savo ilgus plaukus. Kitų produktų reikia žymiai mažiau.  Kvapas - lyg konditerijos parduotuvės arba šviežio pyrago, man labai patiko. Išplovė neblogai, tiesa, norėjosi daugiau "slidumo".

KONDICIONIERIUS: Tirštas ir... niekuo neišsiskiriantis. Gerai, kad kvepia, nelabai gerai, kad vis dar trūksta "slidumo".

KAUKĖ: ši kaukė yra intensyvaus poveikio ir skirta porėtiems ir skilinėjantiems plaukams. Kadangi jos pakauotę puošia žodis "Treatment", tokio tipo produktams reikia laiko, patarčiau laikyti bent 10 minučių ant rankšluosčiu nusausintų plaukų. Man ši kaukė patiko, plaukai tikrai šiek tiek atsigavo, o plaukuose tas nuostabus kvapas laikėsi visą dieną.Ar pirkčiau dar kartą? Nebent kaukę.

Vertinimas: 7/10  

Kaina: šampūnas (50 ml) 30 Lt, kondicionierius (50 ml) 29 Lt, kaukė (200 ml) 94 Lt. Mano naudotus produktus galite įsigyti čiaKomentarų nėra:

Rašyti komentarą