2014/11/01

Eksperimentas: kiek iš tikrųjų užtrunka kasdien susitvarkyti plaukus?
Praėjusią savaitę vieną rytą besiruošdama į darbą ir džiovindama plaukus pagalvojau, kiek gi užtruktų kasdien susišukuoti taip, kad plaukais būčiau visiškai patenkinta. Žinoma, nekalbu apie tas merginas, kurios rytą pradeda stilisto kėdėje, kur jas bent valandą ruošia naujai dienai (Kardashianės, čia apie jus!). O kiek brangaus rytinio laiko tektų paaukoti man? Tą ir nusprendžiau patikrinti visą darbo savaitę be išsisukinėjimų bandydama susitvarkyti plaukus ir viską aprašydama čia.

PIRMADIENIS

Plaukus ploviau sekmadienį vakare, todėl ir taip sunkus pirmadienio rytas prasidėjo šiek tiek lengviau, nes nereikėjo kankintis plaunant plaukus. Nežinau, kaip jums, bet man plauti plaukus, kai esu neišsimiegojusi - didžiausia bausmė. Tuo metu pykstu ant viso pasaulio, ypač jei per užmaršumą vandens pribėga į akis. Bet šiandien plaukų aš neplaunu, o tik vakarykščius sukeliu į kuodą. Tiesa, iš antro karto: nors nuo mano kirpimo praėjo daugiau nei mėnuo, vis dar sunku sugaudyti visas iškarpytas sruogas, todėl nei ir paprasčiausias kuodas tampa išbandymu.Plaukams skirtas laikas: 10 min (tik todėl, kad turėjau kantrybės persišukuoti kuodą, bet ir tai nelabai pavyko).

ANTRADIENIS

Palaidų plaukų diena! Šią savaitę išbandinėju naujas priemonės (dar neatskleisiu, kokias, viską rasite apžvalgoje), todėl negaliu plaukų plauti autopilotu, reikia pastebėti įvairiausias detales. Kadangi priemonės skirtos pašalinti plaukų šiaušimąsi, jos šiek tiek "numuša" ir purumą, todėl jį teks susigrąžinti papildomomis priemonėmis (naudojau KEUNE purškiamą keratiną) ir džiovintuvu. Džiovinu be šepečio prieš įprastą plaukų "gulimo" kryptį, o pabaigusi galus patepu serumu. Šaknų neveliu, lako nepurškiu - šiandien leisiu pailsėti nuo formavimo priemonių.Plaukams skirtas laikas: 10 min plovimo + 10 min džiovinimo = 20 min.

TREČIADIENIS

Vėl tenka tvarkytis su neplautais plaukais. Jau iš vakaro žinojau, kad plaukus pinsiu, tik dar nežinojau, kaip. Pirmiausiai reikia plaukams suteikti tekstūros ir paslėpti "pabuvusias" šaknis. Mano sprendimas - BATISTE sausas šampūnas: gausiau prie šaknų ir šiek tiek per visą ilgį. Pinu išvirkščią kasą, kurios galą susuku į kuodą. Vienintelis iškarpytų plaukų minusas - skirtingo ilgio galiukai, su jais šiek tiek tenka pavargti. Per skubėjimą užmiršau ryte nusifotografuoti, todėl nuotrauka - vakarinė, o šukuosena išsitaršiusi.Plaukams skirtas laikas: 5 min.

KETVIRTADIENIS

Plovimo diena, vėl išbandinėju priemones, šįkart jų - daugiau. Pradėjau paniškai nepakęsti šiaušimosi, todėl papildomai naudoju tiesinantį pienelį, kuris dar ir apsaugo nuo karščio. Šaknims - keratinas ir vėlimas (kalta, kalta, kalta), o pabaigai  - lakas (dar kaltesnė!). Bet pažiūrėkit, kiek plaukų! :)
Plaukams skirtas laikas: 10 min plovimo + 10 min džiovinimo = 20 min.

PENKTADIENIS

Senas geras vainikas išgelbsti kaskart pritrūkus šukuosenų idėjų. Gerai laikosi visą dieną, o išleidus puriai susibanguoja. Nenaudojau nei sauso šampūno, nei formavimo priemonių, pynė pati viską laiko be papildomų pastangų.Plaukams skirtas laikas: 5 min.

Tai štai jums mano vienos savaitės plaukų dienoraštis. Kuri šukuosena jums labiausiai patiko? Man - ketvirtadienio, bet patogiausia - vainikas. O kaip kasdien šukuojatės ir kiek laiko plaukams skiriat jūs? Lauksiu komentarų!


2 komentarai: