2014/11/03

KERASTASE Discipline plaukų vonelė, balzamas ir nenuskalaujama priežiūros priemonė


Praėjusioje apžvalgoje minėjau, kad šio rudens tendencija - didelę apimtį turintys plaukai. Prabangioji "L'Oreal" atšaka KERASTASE savo DISCIPLINE linija siūlo tą apimtį sutramdyti ir neleisti šiauštis. Prisipažinsiu - kol nepabandžiau šių priemonių, maniau, jog mano plaukai yra lygūs ir nelinkę šiauštis. Panaudojau keletą kartų ir supratau, kas yra iš tikrųjų lygūs plaukai...
Visiems plaukų tipams skirtos priemonės žada apimtį ir lengvumą su disciplina: dėl ypatingos formulės plaukai turėtų nesišiaušti, būti lygūs, tačiau tuo pat metu neprarasti ir apimties. Skamba nelabai įtikinamai, bet pabandyti verta. Šioms priemonės parodyti savo poveikį daviau savaitę, tačiau rezultatus pastebėjau jau po pirmojo panaudojimo.

PLAUKŲ VONELĖ: kiek kitaip nei įprasta pavandinta priemonė, atliekanti šampūno funkciją. Kas nustebino - vonelės buteliukas nusukus dangtelį buvo užklijuotas it dantų pasta, o pati priemonė - itin tiršta, beveik kondicionieriaus konsistencijos. Užsienio bloguose paskaičiau, kad paprastai užtenka nedidelio KERASTASE priemonių kiekio, kad išplautum plaukus. Šis patarimas pasitvirtino: į delną įsipyliau alyvuogės dydžio kiekį, jo visiškai užteko plaukams išplauti, priemonė gerai putoja ir švelniai valo plaukų paviršių.

BALZAMAS: o štai balzamas - kiek skystokas, tačiau jo poveikis - akivaizdus: jau tepant jaučiau, kaip plaukai tampa slidesniais (neužmirškite - visus balzamus/kaukes/aliejus reikia tepti ant rankšluosčiu nusausintų išplautų plaukų). Aprašymas teigia, jog priemonė apgaubia kiekvieną plauką apsauginiu apvalkalu bei maitina, stiprina ir padaro plaukus lanksčiais, savo pažadą balzamas įvykdė. Nors paprastai balzamų nenaudoju (renkuosi kaukes), šis man patiko.

NENUSKALAUJAMA PRIEŽIŪROS PRIEMONĖ: ši priemonė apsaugo plaukus formavimo metu bei neleidžia plaukams šiauštis net esant drėgnoje aplinkoje. Konsistencija - kaip pienelio, tiesa, priemonė - purškiama. Kadangi visą liniją išbandinėjau nuosekliai, ši priemonė - kaip paskutinis linijos akcentas, užtikrinantis plaukų glotnumą. Naudoti reikia ant švarių rankšluosčiu nusausintų plaukų. Padauginti beveik neįmanoma, priešingai nei, pvz., aliejaus.

KERASTASE priemones naudojantys salonai siūlo dar ir specialų tiesinimą papildoma DISCIPLINE priemone, o namuose jos poveikį sustiprinti galima mano aprašytais produktais.

Manau, kad garbanėms ir toms, kurių plaukai šiaušiasi, šios priemonės - tikras išsigelbėjimas, taip pat toms, kurių plaukai linkę elektrintis. Naudojant DISCIPILNE liniją ir aš pamačiau, kad mano plaukai gali būt dar lygesni ir glotnesni, tiesa, po keleto panaudojimų plaukai visgi apsunksta, bet labai nežymiai. Kol kas - vienos geriausių šiais metais bandytų priemonių. Ir brangiausių, kainos (neišsigąskit) - apačioje.


Ar pirkčiau dar kartą? Taip.

Vertinimas: 10/10.  

Kaina: plaukų vonelė Bain Fluidealiste - 82,86LTL (250 ml),  balzamas Fondant Fluidealiste 110,48LTL (200 ml), nenuskalaujama priemonė  Fluidissime - 131,20 LT (150 ml). Kokybė kainuoja!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą