2014/11/23

Kodėl aš atsisakiau rankšluosčio plaukams


Gyvenimas kartais būna labai ironiškas. Tarkim, kai man buvo 16, atrodė, kad viskas man gyvenime aišku ir nėra ko čia galvos kvaršinti planavimais ir svarstymais. O štai dabar atrodo, kad vis daugiau dalykų nesuprantu, ir vis dažniau norisi klausti, ką ir kaip daryti. Lygiai taip pat ir mano plaukų gyvenime: iki kol pradėjau rašyti blogą, atrodė, kad apie plaukus žinau viską, ką įmanoma žinoti mėgėjui, o štai dabar suprantu, kad tuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių ir neaiškumų. Kodėl tokia mįslinga ši įžanga? O gi todėl, kad papasakočiau, ką ta palaidinė veikia ant mano galvos, ir kodėl plaukams nebenaudoju rankšluosčio.
Dar vasarą darydama plaukų priežiūros video   pasakojau, kad esu girdėjusi apie marškinėlių naudojimą vietoj rankšluosčio, bet kuo tai naudinga neturėjau nė žalio supratimo. Sutikite, šiek tiek keista galvą apvynioti ne minkštučiu rankšluosčiu, o kažkokia, atsiprašant, maike. Būtent taip man kažkada ir sakė sesė, paskambinus per Skype: "Kodėl tu su maike ant galvos?". Štai ir atsakau kodėl: nes atsisakius rankšluosčio mano plaukai mažiau veliasi, pleišėja ir pučiasi. Sutapimas? Tikrai ne. 

Rankšluosčiai, šiaip ar taip, yra šiek tiek aštroki, ypač, jei mėgstate šlapius plaukus stipriai suveržti rankšluosčiu. Aš taip pat daugybę metų plaukams nusausinti naudojau rankšluostį ir nesukau sau dėl to galvos. Bet štai pradėjus blogą taip ir norisi net ir keisčiausius plaukų priežiūros triukus pačiai savo kailiu išbandyti. Išbandžiau ir jums labai rekomenduoju! Tik susiraskite natūralios medvilnės palaidinę ilgomis rankovėmis, išskalbkite ją ir naudokite vietoj rankšluosčio plaukams. Medvilnė puikiai sugeria drėgmę, džiūsta greičiau nei rankšluostis ir tiesiog yra švelnesnė plaukams. Atminkite, kad šlapi plaukai - itin trapūs, ir net toks, atrodo, švelnus daiktas kaip rankšluostis gali juos gerokai paplėšyti!

O ar jūs bandėte kada iškeisti rankšluostį į palaidinę? Pasidalinkite nuomonėmis!
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą