2014/11/16

L'Oreal Elvital Arganine Resist X3 Light šampūnas ir nenuplaunamas kondicionierius


Nežinau, kaip jūs, bet aš kaskart pamačiusi naujus mėgiamų gamintojų produktus iškart užsimanau juos išbandyti. Ypač, kai tas gamintojas - L'Oreal, ir šios kompanijos gaminiais retai tenka nusivilti. Naujosios Arganine Resist X3 Light linijos duetas į mano rankas pateko dar tada, kai Lietuvoje jo nebuvo (buvimo blogere privalumai!), todėl nekreipkit dėmesio į etiketes nuotraukoje, buteliukuose - tie patys produktai, kurie jau pasirodė ir Lietuvos parduotuvėse. Specialiai ploniems ir slenkantiems plaukams skirtos priemonės yra be silikonų ir žada stiprinti plaukus jų neapsunkindamos.

ŠAMPŪNAS: skaidrus ir gaivaus kvapo šampūnas puikiai putoja, gerai išplauna plaukus, tačiau tikrai nesausina tiek, kad plaukai imtų veltis. Dar vienas L'Oreal šampūnas, kuris manęs nenuvylė, juolab, kad juo išplauti plaukai ilgiau išliko švarūs, veikia panašiai kaip riebiems plaukams skirtas šampūnas. Dėl stiprinamojo poveikio nesu tikra, manau, kad šampūnas - labiau valomoji priemonė, ant plaukų jis neužsibūna, todėl maitinti ar drekinti, nemanau, kad gali.

PURŠKIAMAS KONDICIONIERIUS: kaip suprantu, linijoje kondicionierių pakeičia ši dviejų dalių priemonė, kurią prieš naudojimą reikia suplakti. Ši priemonė skirta palengvinti plaukų šukavimą, suteikti jiems švelnumo, neapsunkinant silikonais. Manau, kad ši priemonė - idealus variantas trumpų plaukų savininkėms, kurioms nesinori apkrauti galų sunkiais kondicionieriais, o ši - ir lengvai drėkina, ir suteikia blizgesio.  Galima naudoti tiek ant šlapių, tiek ant sausų plaukų. Asmeniškai man trūko riebumo, esu linkusi naudoti aliejiniu pagrindu pagamintus nenuplaunamus kondicionierius. Beje, kvapas - neerzinantis, todėl "nepersekios" jūsų visą dieną.

Ar pirkčiau dar kartą? Nemanau, priemonės neblogos, tiesiog - ne mano plaukams.
2 komentarai:

 1. Kad ir kiek šampūnų bandyčiau, visada grįžtu prie L'OREAL. Šampūnai man vieni geriausių, bet kaukės ar kitos plaukų priežiūros priemonės, deja, nepateisina mano lūkesčių :)

  albinoskittle.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Eimante, o kokias kaukes mėgsti? Man L'Oreal - vienos geriausių iš drugstore kategorijos :)

   Panaikinti