2014/11/19

MATRIX Oil Wonders Egyptian Hibiscus plaukų aliejus


Prieš keletą savaičių gavau progą išbandyti keletą L'Oreal ženklų MATRIX, Kerastase ir L'Oreal Professionnel naujienų. Kerastase Discipline liniją jau aprašiau, todėl dabar nusprendžiau pasidalinti savo atradimais apie kitus gaminius ir kuo jie man patiko ar nepatiko. Apžvalgoje - MATRIX ženklo Oil Wonders linijos Egyptian Hibiscus aliejus, skirtas dažytiems plaukams.


Egiptietiškos kinrožės prisotinta priemonė žada atkurti dažytų plaukų gyvybingumą ir suteikti 75% daugiau žvilgesio.

Pažintis su šia priemone prasidėjo nuo kvapo. Kaskart gavusi naują priduktą pirmiausiai papurškiu jį ant delno, įvertinu kvapą, spalvą, konsistenciją, lipnumą ir t.t. Šio produkto kvapas, turiu pripažinti, man itin patiko. Šiaip nesu "kvapų žmogus", paprastai visi kvepalai mane erzina, vienintelis priimtinas - švaros kvapas. O štai šis egzotiškas aromatas privertė mane gal penkioms minutėms sustingti vonios kambaryje uostant savo delną. Gerai, kad niekas manęs nepamatė, būtų pagalvoję, kad iš proto išsikrausčiau :)

Šį aliejų galima naudoti prieš plovimą, po plovimo ant šlapių ar jau išdžiovintų plaukų. Aš jį naudojau kaip papildomo kondicionavimo priemonę: vakare ištepdavau juo plaukų galus, o ryte išplaudavau įprastai. Tiesa, dar kartais naudodavau ant išdžiovintų plaukų, jei jausdavau, kad jie pučiasi ar tiesiog neblizga.

Iš patirties žinau, kad surasti gerą plaukų aliejų užtrunka ne dieną ir ne dvi. Jeigu gerai drėkina, tai ir plaukus suriebina, jeigu yra lengvas, tai patepus plaukus jokio poveikio nepajunti. Šis - per viduriuką: tepant jis atrodo riebus, tačiau tolygiai pasiskirsto ant plaukų, gerai įsigeria ir jo padauginti beveik neįmanoma. Plaukai panaudojus tampa švelnūs, labiau blizga, bet ar apsaugo jis dažytus plaukus nuo blukimo pasakyti negaliu, nes mano naudojami Casting dažai taip ar taip plaunasi (ir man tas labai patinka).

Ar pirkčiau dar kartą? Taip.

Vertinimas: 10/10. 

Kaina: apie 70 Lt.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą