2014/11/26

MATRIX Oil Wonders Flash Blow Dry OilNeseniai iš vienos skaitytojos gavau klausimą: kas blogiau - džiovinti ar tiesinti? Aš atsakiau, kad abu veiksmai plaukus žaloja, bet jei reikėtų pasirinkti mažesnę blogybę, rinkčiausi džiovinimą. Ką ten rinkčiausi, jį ir renkuosi kas antrą rytą, tačiau bandau įvairiomis priemonėmis jo daromą žalą sumažinti. Į rankas neseniai pateko MATRIX Oil Wonders linijos gaminys Flash Blow Dry Oil, kuris žada, kad plaukai išdžius iki 2 kartų greičiau, o dėl sudėtyje esančio marokietiškų arganų aliejaus plaukai taps minkštesni. Bandom!

Tikriausiai pirmą kartą gyvenime skaitydama plaukų priežiūros  naudojimosi instrukciją nustėrau. Šio produkto etiketė įspėja, kad priemonė - degi, ir ja papurkštus plaukus, kol jie šlapi, reikia saugoti nuo ugnies ir šilumos šaltinių. Užsidegę plaukai, manau, kiekvienos merginos košmaras, todėl nesąmoningai šios priemonės išbandymą atidėliojau, kad ir kokia kvaila ta mano baimė beatrodytų. Tačiau vieną rytą tikriausiai dėl užsimiegojimo užmiršau nuogastavimus ir aliejų išbandžiau. Ką žadėjo, tą ir davė: ne, plaukai, ačiū dievui, neužsidegė, bet išdžiūvo tikrai labai greitai, sakyčiau toli gražu ne du, bet kokius penkis kartus greičiau! Ypatingo minkštumo nesuteikė, manau, džiovinimo pagreitinimas yra pagrindinė šios priemonės savybė.

Rekomenduočiau visoms ilgaplaukėms, kurių plaukai ir taip nuolat patiria įvairiausius išbandymus. Ši priemonė man šiek tiek priminė skystą laką, užtenka 2-3 papurškimų visiems plaukams. Jei norit kuo mažiau plaukus veikti karščiu (ypač atsiauginėjant), panašaus pobūdžio priemonė - tikrai jūsų plaukų priemonių must have. 


Ar pirkčiau dar kartą? Taip.

Vertinimas: 10/10. 

Kaina: apie 70 Lt.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą