2014/11/29

MATRIX Oil Wonders Shaping Oil Cream


Beveik kiekvieną kartą susiruošus naudoti kokią nors formavimo priemonę mane ima graužti sąžinė, nes formavimo priemonės tiesiog džiovina plaukus, padengia juos apnašų sluoksniu ir sveikatos toli gražu neprideda. Tokiomis akimirkomis svajoju, kad egzistuotų tokios formavimo priemonės, kurios plaukus vietoje laikytų kiaurą parą ir dar juos puoselėtų. Panašu, kad būtent tokią priemonę atsitiktinai ir atradau! Tikriausiai pamenat, kad prieš maždaug savaitę pasidalinau nuotrauka, po kuria pakomentavau, kad radau idealią priemonę lengvam formavimui. Būtent ją ir pristatau.


Jokiu būdu nesu prieš plaukų plovimą, tačiau negaliu pakęsti to slidumo, kuris lieka ką tik išplovus plaukus. Jeigu noriu, kad palaidi plaukai atrodytų taip, kaip man patinka, turiu juos atitinkamai džiovint ir pakloti priemonių pamatą. Žinoma, nesu išprotėjusi ir kasdien plaukų kalnu produktų nekankinu, bet kartais tenka. Kai į rankas pateko MATRIX aliejinis formavimo kremas, kažkodėl praleidau pro akis žodį "formavimo" ir maniau, kad tai tiesiog drėkinantis pienelis. Kaip aš klydau!

Patirtis naudojant šį produktą tokia: vieną rytą išsiplovusi plaukus nusprendžiau šią priemonę išbandyti ir kaip liepia etiketė ištepiau plaukus 2 išspaudimais produkto. Iškart patiko, kad plaukai įgavo šiek tiek tekstūros, kibimo, nebeliko to nevaldomo slidumo. Tačiau paprastomis darbo dienomis palaidų plaukų vengiu, kad ir kaip gerai pavyksta juos suformuoti. Palaidi plaukai lenda į akis ir trukdo susikaupti, todėl tiesiog susuku juos į kuodą ir susegu smeigtukais. Tą patį padariau ir aliejinio formavimo kremo bandymo dieną ir apie plaukus iki vakaro pamiršau. Prieš einant namo nusprendžiau plaukus išleisti ir ką jūs manot - plaukai "susimetė" į dideles purias bangas! Ne šiaip sau nugulėtas, sulamdytas susegimų bangas, o tokias, kokios dažniausiai pavyksta tik įgudusiam džiovinimo su šepečiu specialistui.


Namudinis variantas, tačiau purių bangų efektą tikrai matysit.


Jokio sulipinimo, jokio aliejinio riebumo, tik lengvas formavimas ir minkšti plaukai. Puikus balansas tarp formavimo ir tausojimo, naudoju beveik kiekvieno plovimo metu, suku į kuodą ir vakare turiu bangas. Dieną - patogu, vakare - puiki šukuosena. Ir jokio svilinimo fenu!


Ar pirkčiau dar kartą? Taip.

Vertinimas: 10/10. 

Kaina: apie 70 Lt.

2 komentarai:

  1. Sveika, turiu klausimą dėl šios priemonės :) Mano plaukai yra stori ir garbanoti, tačiau jie labai pučiasi, ar ši priemonė padėtų ne tik išryškinti garbanas, bet gal ir sumažintų plaukų apimtį?

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Manau, kad padėtų, nes aliejus glotnina šiauštis linkusius plaukus, o želė paryškins garbanas :)

      Panaikinti