2014/12/10

Kalėdinių dovanų idėjos plaukams (Pigesnių ir Brangesnių)Likus porai savaičių iki Kalėdų didžiausias galvos skausmas - kaip kuo greičiau nupirkti visas dovanas. Visi norim, kad tos dovanos būtų ne tik ypatingos, prasmingos, bet ir dar, pageidautina, nenustumiančios mus į bankrotą. Nežinau, kaip jūs, bet aš mėgstu dovanoti praktiškas dovanas, o kas merginoms praktiškiau negu kosmetika ar kūno bei plaukų priežiūros priemonės? Kadangi pati visuomet džiaugiuosi gavusi grožio dovanas (žinoma, jei jos išrinktos su dėmesiu, o ne tiesiog pagriebtos prekybos centre iš supakuotų rinkinių krūvos), todėl nusprendžiau pasidalinti savo mintimis, kokios priemonės gali tapti ir puikia kalėdine dovana.

Kaip jau minėjau ankščiau, geriau jau maža, bet vertinga ir naudinga dovana, negu kažkoks neaiškios paskirties rinkinys. Todėl pirmiausiai patarčiau gerai pagalvoti apie to žmogaus, kuriam dovanosite, plaukus. Aš pasistengsiu aprašyti universalius produktus, tačiau vis vien prieš pirkdami pagalvokite, ar to žmogaus plaukai ilgi ar trumpi, dažyti ar natūralūs, sveiki ar pažeisti ir t.t.

Kai jau žinote, su kokiais plaukais turėsit reikalą, pagalvokit, kiek dovanai galite skirti pinigų. Žinoma, norisi padovanoti gerą ir prabangų daiktą, bet nepamirškite, kad yra daugybė nebrangių priemonių (nemažai jų esu aprašiusi), kurios savo poveikiu nenusileidžia ir brangesnėms. Taigi, ką aš rekomenduočiau?

Šampūno dovanoti nepatariu, nebent jis yra rinkinio dalis (rinkinio, kurio dalių atskirai neparduoda). Ne visi žmonės gali tokią dovaną suprasti. Neužmiršiu kažkurių Kalėdų mokykloje, kai dovanų traukimo metu viena klasiokė gavo dušo želę, šampūną ir dar kažkokias švaros priemones. Ji įsižeidė, nes galvojo, kad dovanos teikėjas laiko ja nevala...  Todėl geriau savo dovana parodykite, jog norite, kad tas žmogus save ir savo plaukus palepintų. Mano topas - kaukės, aliejai, serumai, šepečiai arba grožio salono dovanų čekis, bent jau aš labiausiai džiaugčiausi tokiomis dovanomis.

PIGESNĖS DOVANOS

Tikrai nebūtina visos gruodžio algos išleisti dovanoms. Galima padovanoti gražiai įpakuotas po vieną parduodamas kapsules (pati ilgą laiką pirkau juodas Gliss Kur kapsules, gera ir nebrangi priemonė!), medines šukas ar "Tangle Teezerį". Dabar daug kūrėjų internete prekiauja rankų darbų lankeliais (kas gi nežino MAKE HEADS TURN!). Taip pat labai spalvingai atrodys mažų sauso šampūno Batiste pakuočių rinkinukas ar kokia nors crazy dovana - plaukų žėrutis, nuplaunami dažai ir t.t.


Pigesnių dovanų rinkinukas: THE BODY SHOP šepetys (jei turit galimybę, siųskitės iš UK, ten daug pigiau), THE BODY SHOP plaukų sviestas (mažesnė pakuotė kainuoja 23 Lt), Gliss Kur kapsulė (apie 4 Lt), Tangle Teezer (paieškojus galima rasti ir už 30 Lt), Batiste sausas šampūnas (apie 22 Lt).
BRANGESNĖS DOVANOS


Jeigu galite sau leisti padovanoti tikrai gerą dovaną, dovanos gavėjas tikrai apsidžiaugs. Kas gi nemėgsta pasilepinti ir bent piršteliu prisiliesti prie prabangos? Manau solidžiausiai atrodys plaukų kaukė gražioje pakuotėje ar plaukus puoselėjantis aliejus stikliniame buteliuke. Čia jau fantazijai nėra ribų: galite supirkti visas vienos linijos priemones (prabangų prabanga!), paprašyti, kad jūsų plaukų stilistas parekomenduotų profesionalią priemonę atsižvelgdamas į dovanos gavėjo plaukų tipą ar tiesiog panaršykite internete - ten idėjų nestinga. Aš šioms Kalėdoms norėčiau prabangesnio sauso šampūno arba ko nors iš MACADAMIA produkcijos, jų kaina - tikrai šventinė... 


Brangesnių dovanų rinkinukas: KEUNE sausas šampūnas (55 Lt), KEUNE So Pure kaukė (mano mylimiausia kaukė, o meilė kainuoja - 94 Lt), L'Oreal Professionel Mythic Oil aliejus (58 Lt), MACADAMIA kaukė (80 Lt), LUSH BIG šampūnas (apie 70 Lt).


1 komentaras:

  1. Norejau paklausti, per kokia programa/koki puslapi darai situos nuotrauku koliazus? :)

    AtsakytiPanaikinti