2014/11/24

KEUNE Care Line Color Brillianz šampūnas ir nenuplaunamas kondicionieriusNežinau, kaip jums, bet man mano plaukų spalva labiausiai patinka gal savaitė iki dažymo. Tuomet atspalvis apsiplovęs tiek, kad niekas nebeatskiria, ar čia natūrali mano spalva, be to, prieš pat dažymą mano plaukai būna šviesiausi. Todėl jei ne šiek tiek tamsesnės šaknys, tempčiau bent tris mėnesius. Dar niekada nebuvau iki galo patenkinta tiek dažymu salone, tiek namie, nes man spalva pirmiausiai turi išblukti, kad imtų patikti. Todėl mano gyvenime iki šiol nebuvo spalvą saugančių priemonių, kam saugoti, kai tik ir noriu, kad greičiau pabluktų?
Tačiau pastaruoju metu pradėjau skirti daugiau dėmesio plaukų blizgesiui, todėl teko išbandyti ir dažytą plaukų spalvą apsaugančias priemones. KEUNE Care Line Color Brillianz priemonės žada apsaugoti spalvą nuo greito išblukimo bei aplinkos poveikio. Išbandžiau šampūną ir nenuplaunamą kondicionierių, dalinuosi atradimais.

ŠAMPŪNAS: KEUNE šampūnai man patinka, juose nėra silikono, jie gerai putoja, neturi aštraus kvapo ir puikiai išplauna plaukus. Nors jie šiek tiek brangesni, tačiau bent jau man vienos KEUNE šampūno bonkutes užtenka bent dvigubai ilgiau nei įprastinio šampūno. Skaičiau, kad dažytiems plaukams skirti šampūnai yra švelnesni, labiau tausoja plaukus ir mažiau "nugremžia" apsauginį plaukų sluoksnį. Negalėčiau pasakyti, kad šis šampūnas ilgiau išsaugojo mano nudažytų plaukų spalvą. Tačiau tai - ne jo kaltė, mano naudojami Casting Creme Gloss turi savybę greitai plautis ir dėl to man jie labai patinka. O šiaip šampūnas tikrai labai švelnus ir puikiai atlieka savo valomąjį darbą.

NENUPLAUNAMAS KONDICIONIERIUS: jau ne kartą įsitikinau, kad pienelio konsistencijos priemonės mano plaukams ne itin tinka, jie tampa matiniais, atrodo, kad taip iki galo ir neišdžiūsta (jei naudoju ant šlapių plaukų). Šis kondicionierius - taip pat pienelio konsistencijos, tačiau ganėtinai skystas, todėl plaukų neapsunkino. Etiketė teigia, jog jis apsaugo dažytus plaukus ir užtikrina ilgalaikę plaukų spalvą. Dažytų plaukų spalva išlieka ilgiau. Pantenolis ir vitaminas E regeneruoja ir apsaugo pažeistus plaukus. Saulėgrąžų sėklų ekstraktas neleidžia dažytiems plaukams išblukti, neutralizuoja laisvuosius radikalus. Natūralūs polimerai gerina plaukų būklę.

Žinoma, nė už ką nekeisčiau kaukės ar įprasto kondicionieriaus į nenuplaunamą, esu linkusi tokias priemones naudoti papildomam drėkinimui. Vėlgi, negaliu sakyti, kad ši priemonė apsaugojo mano plaukus nuo blukimo, tačiau švelnumo ir spindesio tikrai suteikė, manau, šis kondicionierius tiks toms, kurios bijo padauginti plaukų aliejaus, ar tiesiog trumpų plaukų savinininkėms, kurioms ypatingo drėkinimo nereikia. Mano patarimas - jei tikrai norite kuo ilgiau išsaugoti dažytų plaukų spalvą (juk tikrai nesinori paklojus salone apvalią sumelę su spalva atsisveikinti jau po savaitės), investuokite į priemones su UV filtrais, nes saulė dažytai spalvai - negailestinga.


Ar pirkčiau dar kartą? Šampūną - taip.

Vertinimas: 10/10. Nors man spalvos išsaugojimas nėra aktualus, tačiau priemonės mano plaukams tiko.

Kaina: šampūnas - 34 Lt (250 ml), nenuplaunamas kondicionierius - 44 Lt (125 ml). Mano naudotas priemones galite įsigyti čia.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą