2014/12/15

VIDEO: Holivudinės garbanos Kalėdų vakarėliui


Būsiu atvira: kad ir kaip man patiktų išbandyti naujas šukuosenas ar priemones  ant savęs, tai niekada neatstos galimybės apkirpti/nudažyti/sušukuoti kitą. Manau, kad klysta (ir daug praranda!) manantys, jog apsilankymas kirpykloje - tai tiesiog niekuo neypatinga gyvenimo dalis. Tai kažin kodėl vaikinų paliktosios dažniausiai skuba ne pas drauges guostis, o keisti šukuosenos (ir gyvenimo) plaukų stilisto kėdėje? Žinoma, visą laiką jam liejant savo širdgėlą... Labiau už viską mėgsti dovanoti grožį, todėl kaskart, kai telefone ar FB atsiranda prašymas pagražinti plaukus, laukiu to su nekantrumu ir atsakingai ruošiuosi. Nusprendžiau ir jums parodyti, kaip jaučiasi žmonės, atsidūrę po mano šukomis, ir, ar galit patikėt, žirklėmis.Šiandienos herojė - mano sena draugė, klasiokė ir net eks kambariokė (studijuodamos Didžiojoje Britanijoje tris metus gyvenome dviese po vienu stogu) Rita, kurios plaukais epizodiškai rūpinuosi jau daugiau nei 5 metus. Jos plaukai - Plaukai iš didžiosios raidės: niekada nedažyti, stori, sveiki ir vešlūs, o jų savininkė - visiškai nebijanti eksperimentų. Bendro gyvenimo metu esu jai ir masyvius kirpčius nurėžus, ir ilgį iki pečių patrumpinus, prisegu nuotrauką:


O štai paskutinį kartą Ritai plaukus kirpau rugpjūtį, todėl kai ji prieš savaitę paprašė sušukuoti ją vakarėliui Holivudo tema, iškart sugalvojau, kad darysiu Blake Lively mėgiamas stambias senųjų Holivudo žvaigždžių išpopuliarintas garbanas, kurios daug geriau atrodys prieš tai šiek tiek Ritos plaukus iškarpius. Tą ir padariau: nurėžiau gal 3 cm negyvų galių, šiek tiek prakarpiau priekį, kad plaukai gražiau kristų net jų ir nemodeliuojant. 

Šukuosenos akcentas - paskutinę minutę atrasta plunksna. Kalėdoms galima ir žėrėti, ir apsiplunksnuoti!


Apačioje esančiame video rasite visą garbanų formavimo eigą. Norėčiau tik patikslinti, kokias priemones naudojau šukuosenai sukurti:

KEUNE Care Line Thermal Protector apsauga nuo karščio.  Garbanų nepatikiu jokiai kitai apsaugai nuo karščio, nes kiek teko bandyti iki šiol, būtent ši priemonė ne tik apsaugo nuo karščio, bet ir fiksuoja šukuoseną, pagreitina plaukų garbanojimo procesą. Taip pat tinka ir džiovinant džiovintuvu, bet aš dažniausiai naudoju, kai plaukus tiesinu arba garbanoju tiesintuvu. Su kviečių baltymais, amonio druskomis ir provitaminu B5, todėl plaukai nepraranda drėgmės net ir veikiant aukštai temperatūrai. Kaina - 43 Lt, buteliukas didelis, 200 ml.

KEUNE Blend Volume Powder. Jau planuodama šukuoseną žinojau, kad taip kruopščiai formuotų ir glotniai turinčių atrodyti garbanų netaršysiu vėlimo šukomis. Kaip tuomet tokią kupetą plaukų atkelti nuo šaknų? O gi naudojant apimties suteikiančią pudrą. Tai itin smulkūs milteliai, kuriuos reikia berti tiesiai ant plaukų šaknų ir šiek tiek patrinti pirštais, kad atsirastų vėlimo šukomis efektas, o likę plaukai lieka beveik nepaliesti. Man būtent tokį efektą siūlančios priemonės ir reikėjo, žinoma, šią pudrą galima naudoti ir veliant šukuomis, efektas bus dar akivaizdesnis. 

KEUNE Society Hairspray plaukų lakas. Šį laką esu bandžiusi ir ankščiau, tiesa, šiek tiek silpnesnės fiksacijos. Man buvo svarbu, kad lakas plaukų nelipintų, bet kiekvieną garbaną laikytų vietoje visą vakarą. Paprastai itin stiprios fiksacijos lakai būna kiek skystoki, tačiau šis manęs nenuvylė, puikiai atliko savo darbą, nors purškiau tikrai daug ir ne vieną kartą, matine plėvele plaukų nepadengė ir garbanos nesušoko į atskiras sulupusias sruogas. Maloni detalė - šis lakas neturi įprastinio aštraus plaukų lakų kvapo, dirbom vonios kambaryje uždarytomis durimis ir tikrai nejutome nemalonaus kvapo. Po vakarėlio Rita patvirtino, kad garbanos atsilaikė puikiai ir išliko net kitą dieną. Geras pamatas (fiksavimo priemonė ir prieš formavimą, ir po  - labai svarbu). Kaina - 37 Lt (300 ml buteliukas).

THE BODY SHOP Glazūruotų obuolių buduarinis žėrutis. Tai nėra plaukų formavimo priemonė, tačiau šis žėrutis stalčiuje nekantraudamas savo progos sužėrėti. Kada, jei ne kalėdinių vakarėlių metu, naudoti blizgučius, žėručius ir kitus spindinčius atributus? Todėl pabaigtą šukuoseną papurškiau šia obuoliais kvepiančia priemone, kuri suteikia subtilų žėrėjimą (nebijokit, tikrai nereikės iš plaukų dar savaitę rankioti pavienių blizgučių). Iškart "įjungė" šventinę nuotaiką! Tinka ir kūnui. Kaina - 76 Lt.
Neslėpsiu, rezultatu buvau labai patenkinta, nors ir teko šukuojant sekti minutes, kad suspėčiau ir apkirpti, ir sušukuoti, o dar ir makiažą padaryti. Labai lauksiu komentarų!
2 komentarai: