2015/01/05

GARNIER Thick&Gorgeous šampūnas, kondicionierius, kaukė, galiukų serumas ir purškiamoji plaukų pudraKokį plaukų pažadą davėte šiais metais? Jei jūsų tikslas bent vizualiai plaukus pastorinti, užsukot ten, kur reikia. Išbandžiau naująją GARNIER liniją Thick&Gorgeous, kuri žada padidinti plaukų apimtį 38 proc. Liniją sudaro net penkios priemonės: šampūnas, kondicionierius, kaukė, galiukų serumas ir mano jau ne viename video demonstruota purškiama apimties suteikianti pudra. Ar prilygs šios priemonės mano anksčiau išbandytoms plaukus storinančioms L'Oreal Fibralogy? Pažiūrėsim.

Priemonių etiketėse rašoma, kad norint pamatyti rezultatą plaukus reikia išplauti šios linijos produktais ir patepti galiukus serumu bent septynis kartus. Bandom.

ŠAMPŪNAS: GARNIER priemonės dažniausiai pasižymi gaiviais vaisių aromatais. Ši linija - ne išimtis. Neerzinantis granatų aromatas ir tirštoka konsistencija - jau gera pradžia. Šampūnas gerai putoja, jaučiamas tirštumas, net, sakyčiau, kiek neįprastas (panašiai "elgėsi" ir Fibralogy šampūnas). Plauna gerai, gausiai putoja, manau, netgi taupiai naudojasi (viso buteliuko nesunaudojau).

KONDICIONIERIUS: geras kondicionierius - tirštas kondicionierius, bent jau man, beveik šios priemonės nenaudojančiai. Išbandžiau jį dėl šios apžvalgos, nenuvylė, kvepia, tirštas, plaukai išplovus švelnūs ir nesivelia.

KAUKĖ: GARNIER kaukės - puikus pasirinkimas toms, kurios negali skirti daug pinigų plaukų priežiūros primonėms arba tiksliai nežino, kas jų plaukams tinka, ir bijo rizikuoti. Kiek man teko bandyti GARNIER kaukių, nė viena (kiek pamenu) nenuvylė. Tiršta it kūno sviestas, plaukus akivaizdžiai glotninanti, bet neapsunkintanti ir šios linijos kaukė.

PLAUKŲ GALIUKUS STORINANTIS SERUMAS: pripažinsiu, tokio pobūdžio priemonę naudojau pirmą kartą. Iš esmės jos paskirtis labai puikiai suvokiama: dažniausiai plaukų galiukai būna išplonėję dėl iškarpymo, plaukų lūžinėjimo ar tiesiog dėl to, kad visi plaukai pradeda augti skirtingu metu, todėl neįmanoma, kad visi iki vieno būtų vienodo ilgio. Todėl plaukų ties šaknimis ir atrodo daugiau. Šis serumas ir bando šį apimties skirtumą sumažinti, jį reikia tepti ant išplautų rankšluosčiu nusausintų plaukų. Ar labai ši priemonė man galiukus pastorino? Nepasakyčiau, kad pastebėjau akivaizdų skirtumą, tačiau plaukai jį panaudojus tikrai buvo glotnūs, lengvai šukuojami, manau, kad ši priemonė itin tiktų plonų plaukų savininkėms vien dėl to, kad neapsunkina plaukų kaip tai dažniausiai daro aliejai. Tiesa, Fibralogy boosteriui šis neprilygsta.

PURŠKIAMOJI PUDRA: tadadam, tai produktas, kurio pasirodymo Lietuvoje laukiau su nekantrumu. Varvindavau seilę žiūrėdama užsienio vlogerių apžvalgas, kuriose jos demonstravo garsųjį ORIBE Dry Texturising Spray, kurio bonkelė kainuoja apie 200 Lt. Tekstūrą suteikiančios priemonės jau ne pirmą sezoną yra tiesiog must have, šiandien didžiausias nefasonas - vaikščioti ką tik išplautais, tačiau nesuformuotais plaukais. Save gerbiančios madistės pila ant plaukų viską, pradedant šaknų atkėlikliais, baigiant vėlimo efektą atkartojančiais milteliais ar tekstūros suteikiančia pudra, kad tik suteiktų plaukams tą "aš-ką-tik-iš-lovos-bet-mano-plaukai-tobuli įvaizdį. Man ši GARNIER priemonė patiko, nes ji pašalina ką tik išplautų plaukų slidumą, suteikia jiems kibimo, apimties ir šiek tiek fiksuoja šukuoseną. Rekomenduoju!

Kaina: €3,16-€6,66.

1 komentaras:

  1. Labai naudinga apžvalga - seniai viliojausi kažką nusipirkt iš šitos linijos, bet iš parduotuvės vis išeidavau su jau išbandytom ir laiko patikrintom plaukų priemonėm. Ačiū)

    AtsakytiPanaikinti