2015/01/26

Kaip aš šukavau ir dariau makiažą mados fotosesijai

Viena yra konstruoti šukuosenas sau vonioje, o visai kas kita - šukuoti modelį fotosesijai, turint labai mažai laiko ir galimybių persigalvoti. Visa tai patyriau savo kailiu, kai pasirašiau mano senos geros draugės Redos rengtai mados fotosesijai. Reda - būsima stilistė, todėl vienam iš atsiskaitymų jai teko įvykdyti drabužių sportui fotosesiją. Ji surinko derinukus, o mano užduotis buvo pritaikyti jiems tinkamas šukuosenas ir makiažą.
Šukuosenos - ok, bet makiažas... Sau gal ir padoriai pasidaryčiau, bet daryti makiažą iki šiol nematytai merginai - tikras iššūkis. Na, bet ko dėl draugų fotosesijos nepadarysi! Fotosesijoje pozavo jaunutė manekenė Gerda, turinti puikią odą ir visai nepykusi, kai jai ant veido sutepiau indelį vazelino. Kaip kitaip tą glamūrinį prakaito efektą išgaut?!Nusprendėm, kad makiažas bus vienas, o šukuosenos - trys: boksininkės kasos, virvinė uodega ir didelis kuodas. Makiažas - beveik nematomas, svarbiausiu akcentu tapo ta vazelininė oda, nes norėjom, kad modelis atrodytų kuo jauniau ir natūraliau.

Sportinės kasos turėjų būti didelės apimties ir smarkiai išpešiotos, o tai - mano arkliukas. Pešiojimų ir tekstūrą suteikiančios pudros nebus per daug!O štai taip kasos atrodė fotosesijoje:Antras įvaizdis - virvinė uodega. 

Paskutinis - didžiulis kuodas. Galit patikėt, kad sugebėjau į jį visą palaidinę sugrūst? Stilistei norėjosi ryškaus akcento, teko suktis iš padėties :)


Tai tokia ta mano fotosesijos plaukų stilistės/vizažistės patirtis. Kadangi tema buvo sportinė, nelabai kur turėjau iš esmės pasireikšt. Juk nesportuosi su glamūrinėm garbanom ar vakariniu makiažu... Bet šiaip labai patiko, jei ateity dar pasitaikys proga, būtinai prisidėsiu prie kokios fotosesijos. Labai noriu nuotakų, būkit drąsios, nesirinkit vestuvėms tortinių kuodų, padarysiu ką nors romantiško ir gražaus :)

P.S. po fotosesijos stilistę dar ir apkirpau - sunkų ilgą kare paverčiau tekstūros kupinu long bob :)4 komentarai:

 1. Visų galų meistrė :)) Labai gražu ir tikiu, kad laika superinį turėjai :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai gražiai stilistę apkirpai :) eičiau ir aš apsikirpti pas meistrę :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū, bet kad nelabai aš didelė meistrė (blush). Bet labai stengiuosi! <3

   Panaikinti