2015/01/27

Mano patarimai norinčioms išbandyti L'Oreal Casting Creme Gloss plaukų dažus


Skambės nelabai objektyviai, tačiau manau, jog L'Oreal Casting Creme Gloss yra geriausi ir mažiausiai rizikingi neprofesionalams skirtose parduotuvėse parduodami plaukų dažai. Jais kardinaliai plaukų spalvos nepakeisi, tačiau naudojant šiuos dažus galima suteikti plaukams gražų atspalvį, daugiau blizgesio ir švelunumo. Šiuos dažus naudoju jau gal 6 metus ir jie nė karto manęs nenuvylė. Tiesa jų naudojimo metu pastebėjau ne vieną naudingą dalyką, todėl pagalvojau, kad pasidalinsiu savo atradimais su tomis, kurios dar tik ruošiasi išbandyti šiuos plaukų dažus.Casting Creme Gloss dažuose nėra amoniako, jie neturi aštraus kvapo ir plaukus nudažo pusiau permanentiniu atspalviu, kuris ganėtinai sparčiai plaunasi (bet žilus plaukus nudažo neblogai). Tai labai svarbu prisiminti renkantis atspalvį. Sakyčiau, kad šių dažų spalvos yra šiek tiek patamsintos, tarkim, aš dažau nr. 600, bet ant mano plaukų jis tampa nr.500, todėl patarčiau rinktis tonu šviesesnę spalvą nei kad rodo dėžutė. Tarkim, norite tapti šokoladine brunete ir jums patinka 400 lygio atspalviai. Siūlau rinktis iš 500 gamos, nes patamsinti visuomet spėsite. 

Nors dažų instrukcijoje parodyta, kad tolygiam dažymui šepetėlis nebūtinas, aš vis vien patarčiau jį įsigyti, nes taip tiesiog tolygiau padengsite plaukus ir spalva atrodys vientisesnė.

Vienas didelis šių dažų, na, tiksliau ne dažų, o pakuotės turinio, minusas yra ganėtinai prastos kokybės pirštinės. Pamenu laikus, kai Castingas tik atsirado Lietuvoje ir mažoje plastikinėje kapsulėje būdavo supakuotos tvirtos, iš vidaus talku išteptos pirštinės, panašios į tas, kurias naudoja gydytojai. Ir dydis tiko, ir rankos neslidinėjo... O dabar gamintojai prideda prekybos centro daržovių skyriaus pirštines, kurios bent jau man atrodo mažokos. Na, bet pirštines galima nusipirkti atskirai. Taip pat nežavi ir naujasis bonkutės dizainas, prieš tai buvusi tūbelė buvo daug patogesnėi gražesnė. Reikės L'Orealiui laišką rašyt :)

Kitas instrukcijos reikalavimas yra plaukus prieš dažant sušlapinti. Aš šią taisyklę laužau, nes kartą pabandžiau dažyti drėgnus, tai buvo labai sunku atskirti sruogas ir dažai plaukų "nenukando" taip, kaip norėjau. Manau, tai tiesiog apsidraudimas nuo dažų plėmų, nes vanduo padeda tolygiau dažus paskirstyti. 

Nors šie dažai yra pusiau permanentiniai, neužmirškit riebaus kremo ant kaktos, ausų, kaklo ir skruostų. Tikrai nenorit tamsių dėmių ant odos! Aš dar ir antakius ištepu, kad tik netyčia nenusidažytų. Beje, antakių savarankiškai dažyti tikrai nepatariu!

Vienos pakuotės man užtenka šaknims, ir, jei turiu kantrybės, lengvai paskirstau per visą ilgį. Neatsimenu, kada dažiau visus plaukus, tokiu atveju tikrai reikėtų dviejų pakuočių.

Aš šiuos dažus laikau maždaug 20 minučių, o paskui du kartus išmuiluoju šampūnu. Šiaip reikėtų išplauti tik šiltu vandeniu, nes šviežia spalva itin pažeidžiama, bet aš nenoriu ištepti pagalvių, palto ir t.t., nes, patikėkit, žinau, ką reiškia, kai pareini iš kirpyklos per lietų ir tavo šviesi palaidinė "pasipuošia" rudais dryžiais...

Prie dažų pridedamas kondicionierius tikrai puikus, bet aš pastaruoju metu nelabai jį naudoju, tai prisikaupė. Jei kam reikia, rašykit, galiu atiduot :)

Didžiausias patarimas - bent jau pirmąjį kartą paprašykite plaukų dažyme įgudusios draugės pagalbos, nes pačiai nemokant technikos nusidažyti ganėtinai sudėtinga. Tačiau atminkit, kad šie dažai iš juodaplaukės jūsų blondine nepavers, bet jei norit suteikt plaukams gyvumo, negalėčiau rekomenduoti geresnės priemonės. Ir neišsigąskit, bet iškart po dažymo plaukai atrodys per tamsūs. Maždaug trys plovimai ir spalva tampa ideali :) 

Apie šiuos dažus dar esu rašiusi čia, kviečiu paskaityti :)BLOGLOVIN

12 komentarų:

 1. Anksčiau naudojau šiuos dažus kai dažydavau namų salygomis. Mano patys mėgstamiausi buvo ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kol dažiau plaukus, šie plaukų dažai buvo ir mano mėgstamiausi. Visuomet džiaugdavaus, kad yra daug rudų atspalvių, ko negalėčiau pasakyt apie kitus plaukų dažus :)

  Monika
  https://365affairs.wordpress.com/

  AtsakytiPanaikinti
 3. Atsakymai
  1. Oi vargo vakarienė man buvo :) gal pusė ar daugiau metų užtruko

   Panaikinti
  2. Labai ilgas ir sudėtingas procesas... Bet įmanoma! :)

   Panaikinti
 4. Sveika, Vytaute :) Perskaičius apie tai kaip ir kokia spalva dažai savo plaukus, plius pamačius juos tokius sveikai atrodančius ir žvilgančius užsimaniau ir pati išbandyti vienus iš šios serijos plaukų dažus, tačiau nežinau kokią spalvą pasirinkti, kad joje nebūtų raudonų atspalvių (mano oda linkusi į raudonį ir tai ją tik dar labiau išryškintų) ir kad nesigautų kokia tais žalia spalva :) Mano natūrali spalva yra ta lietuviška blondiniška - tokia pelenų spalva. Viršugalvyje tokia šviesesnė, o galvūgaly tamsesnė. Keletą metų vis dažydavo kirpėjas plaukus šviesiom sruogelėm, kurios po ilgo laiko labai labai išsausino mano plaukus ir dabar man jų gaila. Norisi sveikų, žvilgančių plaukų. Paskutinį kartą (prieš kokį mėnesį) man dažė plaukus tokia šviesiai rusva plaukų spalva, ir plaukams ataugus noriu nudažyti šaknis, o išsirinkus gražią spalvą galbūt ir visus plaukus pagyvinčiau.
  Norėčiau, kad mano patirtis dažant savo plaukus būtų sėkminga, dėl to norėčiau paklausti kokia spalva iš L'oreal Casting Creme Gloss patartumei dažyti?
  Ačiū tau labai labai.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Labas, Ieva,

   labai sunku ką nors patarti nematant tavo plaukų :) atsiųsk nuotrauką į braidedwaves@gmail.com :)

   Panaikinti
 5. Laba diena, Norėčiau paklausti, ar šių dažų spalva gerai išsilaiko? Neseniai pradėjau plaukus dažytis, todėl ieškau tokio varianto, kuris ne tik mažiau kenktų, bet kad ir spalva ilgai laikytųsi.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Na keista, bet šių plaukų dažų dar neteko bandyti. Kadangi pastaruoju metu plaukus dažausi kirpykloje, tai jau kaip ir pamirštas dalykas plaukų dažymas. Su rudais, tamsiais atspalviais kaip ir viskas aišku, o kaip yra su šviesiais, blondiniškais? Nes esu blondinė ir visai norėčiau pabandyti šiuos dažus, kadangi pati moku dažytis plaukus. Netrukus laukia svarbi proga ir šventė, todėl iš anksčiau norėčiau paeksperimentuoti. O gal dar kas nors žinote kur gerai atliekamas permanentinis makiazas kaune?

  AtsakytiPanaikinti
 7. Na keista, bet šių plaukų dažų dar neteko bandyti. Kadangi pastaruoju metu plaukus dažausi kirpykloje, tai jau kaip ir pamirštas dalykas plaukų dažymas. Su rudais, tamsiais atspalviais kaip ir viskas aišku, o kaip yra su šviesiais, blondiniškais? Nes esu blondinė ir visai norėčiau pabandyti šiuos dažus, kadangi pati moku dažytis plaukus. Netrukus laukia svarbi proga ir šventė, todėl iš anksčiau norėčiau paeksperimentuoti. O gal dar kas nors žinote kur gerai atliekamas permanentinis makiazas kaune?

  AtsakytiPanaikinti
 8. Man ir šie plaukų dažai negirdėti.. Galvoju gal ir man jau laikas pabandyti pačiai paeksperimentuoti su savo plaukais, jau senokai kažką keičiau. Ta pati šukuosena, spalva ta pati reikia atsinaujinti. Kas jau kas bet nutriance plaukų priežiūra mano plaukus atgaivino, tinka ir patinka mano plaukams.

  AtsakytiPanaikinti