2015/01/24

NE Į TEMĄ: mano naudojamos makiažo, veido bei kūno priežiūros priemonėsIlgą laiką bėgau nuo galimybės plėsti blogo BRAIDED WAVES veiklą. Visiems kartojau, kad aš - išskirtinai plaukų priežiūros blogerė, o apie makiažą, madą ir kitus paprastai blogerėms aktualius dalykus nelabai ką galiu pasakyti. Taip, nuoširdžiai manau, kad labiausiai pasikausčiusi esu plaukų reikaluose, tačiau juk ir makiažą naudoju, ir veido priežiūra domiuosi, ir kai vis daugiau skaitytojų ėmė klausinėti, kokį lūpdažį naudojau tame video klipe arba kokio atspalvio pudra tinka itin šviesią odą turinčioms merginoms (esu balta kaip sūris!), nusprendžiau daugiau nuo su plaukais nesusijusių grožio dalykų nebėgti, o tiesiog jais su jumis, mielosios skaitytojos, pasidalinti.

Rubrika NE Į TEMĄ bus dedikuota mano naudojamoms ne su plaukais susijusioms priemonėms. Iškart pasakau, kad nerašysiu ilgų apžvalgų ir įvertinimų, tiesiog jei labai norėsiu pasidalint nauju grožio pasaulio atradimu, dėsiu jį į štai šitą skyrelį. Nuolat šį straipsnį pildysiu, manau, išeis tokia ilga begalinė rankovė su produktų nuotraukomis ir trumpais aprašais. Tačiau pabrėžiu, kad BRAIDED WAVES buvo ir išliks išskirtinai plaukams dedikuotas tinklaraštis! :)


ODOS DRĖKINIMAS


Tikriausiai jau ne pirmą kartą šią žiemą rašau, jog pirmą kartą pajutau, kiek daug mano iki šiol mišria laikyta veido oda gali išsausėti. Todėl teko peržvelgti savo kremų rinkinuką ir šiek tiek jį atnaujinti.

L'OREAL PARIS Triple Active veido kremas normaliai-mišriai veido odai. Šį kremą perku jau ne pirmą kartą, tiesa, pagalvojau, kad kitą kartą reikės pirkti sausesnei odai skirtą, nes šis, ypač žiemą, nedrėkina tiek, kiek norėčiau, o ypač skruostų odos. Bet po makiažu ar tiesiog lengvam dieniniam drėkinimui - pats tas. Greitai susigeria, nepalieka riebumo jausmo. L'OREAL PARIS Triple Active paakių kremas. Paakių kremą pradėjau naudoti gal prieš pusę metų kai jau nebegalėjau žiūrėti į savo paakius, nes jiems mirtinai reikėjo papildomo drėkinimo. Nenorėjau ilgai sukt galvos, tai pasirinkau tos pačios linijos kaip ir dieninis kremas priemonę paakiams, galiu pasakyt, kad viską, ką žada etiketė atlieka, o paakiai sugrįžo į apynormalią savo būseną. L'OREAL PARIS Nutri Gold veido aliejus. Veido aliejus vietoj kremo? Taip gali būt? Pasirodo, gali. Skeptiškai žiūrėjau į šią L'Oreal naujovę, galvojau, blogiausiu atveju sunaudosiu plaukams, bet, pasirodo, tai tikrai dėmesio verta priemonė. Visam veidui užtenka trijų lašų, jei nepadauginu, gerai susigeria, dažniausiai tepu nakčiai, tuomet oda tikrai atsigauna, švyti, nejaučiu jokio tempimo jausmo. Ypatingais atvejais aliejų galima tepti prieš kremą (čia jei žiemos šalčiai labai nukamuoja veido odą). Pati taip bandžiau, tiesa, tik nakčiai. Po makiažu šio aliejaus netepu, nors jo aprašymas teigia, kad galima naudoti visais gyvenimo atvejais ir turint bet kokio tipo odą, bet riebią. Sudėtyje yra daug įvairių gėlių aliejų, produktas egzotiškai kvepia, patogu naudoti su pakuotėje esančia pipete, o ir užtenka ilgam. Vietoj kremo kasdien gal ir nenaudočiau, bet retkarčiais, kai reikia ypatingo padrėkinimo, - būtinai.


SKYSTO KONTŪRO LINIJOS PRIEMONĖS


"Katės akys" yra klasika, kuri tinka beveik visoms akių formors. Tiesa, kiekvieną kartą brėžiant šią liniją jaučiuosi lyg loterijoje. Dažnai pirma akis pavyksta tobulai, o kita - siaubas... Bent jau man geriausiai pavyksta nubrėžti šias linijas markerio tipo priemone, o su plunksnelėmis tikrai nedraugauju.
Iš kairės: THE BODY SHOP "Glitter Liquid Eyeliner" blizgus skystas kontūras. Išbandžiau šventiniams makiažams (ir šiame video, pažiūrėkit, kaip blizga!). Laikosi gerai, blizgėjimas intensyvus, tačiau tai tikrai priemonė tik išskirtinėms progoms. THE BODYSHOP "Gel Liner" - netikėtai pamėgta priemonė. Tai - standartinis gelinis akių kontūras, tepamas šepetėliu (yra pridėtas, išsitraukia iš kotelio). Iš pradžių atrodė, kad teptuku plonos linijos nenubrėšiu, bet kažkaip įvaldžiau tą techniką ir jei jau darausi pravedimą, tai tik šia priemone. Dar vienas pliusas - ji pusiau matinė, tai nėra to spindinčios plėvelės efekto, kurį dažnai palieka skysti akių kontūrai. L'OREAL PARIS "Super Liner Carbon Gloss". Dar iš JAV parsivežtas vandeniui atsparus lineris su standžia plunksnele. Paprasta naudoti, ilgai išlieka, o smailiu galiuku gali nubrėžti ir ploniausią liniją.
MAYBELLINE "Master Drama Kohl Liner" akių pieštukas. Na, nelabai į skystų kontūrų temą, bet ir juo akis apsibrėžti galima. Man mažiausiai patikusi priemonė. Pieštukas minkštas, drožiamas labai byra, sunku nubrėžti tolygią liniją, labai tepasi ir trumpai išsilaiko. Manau, tinkamesnis šlapio efekto dūminiam makiažui išgauti...


MATINIAI LŪPDAŽIAI


Manau, kad geriausiai moku valdyti būtent matinius lūpdažius. Labai lengva keisti jų ryškumą, jie mažiau limpa, geriau laikosi, tiesa, reikalauja kruopštumo.
IŠ KAIRĖS: BOURJOIS Rouge Editon 12 hours. Koralų atspalvio lūpdažis, kurį pastaruoju metu naudoju dažniausiai. Labai ryškus, todėl reikia tepti atsargiai. L'OREAL PARIS Infallible (Beyonce atspalvis, taip, vien dėl jo beveik ir pirkau :). Pats nerealiausias mano lūpdažis, kurį parsivežiau iš JAV ir kuris laiko (neperdedu) PARĄ. Kai jį nusipirkau, galvojau, kad tai dar vienas blizgis, bet, pasirodo, pirmiausiai reikia užtepti raudonąją lūpdažio dalį (blizgio konsistencijos), ji išdžiūsta, tampa matinė, o ant viršaus reikia užtepti permatomą lūpų balzamą. Atlaiko ši priemonė viską: ir maistą, ir gėrimus, tačiau nukrapštysit ją tik su labai geru makiažo valikliu. Taupau ypatingoms progoms! L'OREAL PARIS Color Riche Exclusive Reds (Eva ir Blake atspalviai). Pernai L'Oreal Paris pristatė specialiai savo garsiosioms ambasadorėms sukurtų raudonų matinių lūpdažių ir priderintų nagų lakų kolekciją. Aš turiu Blake Lively ir Evos Longorios atspalvius. Blake - šaltas, o Eva šiek tiek tamsesnis šiltas atspalvis, man jis patinka labiau. Patys lūpdažiai tikrai matiniai ir gerai laikosi. RIMMEL Lasting Finish Kate - kartu su modeliu Kate Moss sukurta matinių lūpdažių linija. Mano turimo lūpdažio koralinis atspalvis yra identiškas prieš tai minėtam BOURJOIS lūpdažiui, tiesa, Rimmer kosmetika yra pigesnė. Pirkau dar gyvendama UK, naudoju iki šiol.

MAYBELLINE LASH SENSATIONAL blakstienų tušas


Blakstienų tušui esu itin ištikima. Jei jau pagaliau atrandu tokį, kuris ilgina, nesulipina, užriečia ir dar netrupa, pirksiu jį metų metus. Kai Maybelline nustojo gaminti mano mylimą DEFINE-A-LASH, nežinojau, ko griebtis. Gerai, kad po ranka pasitaikė L'Oreal Miss Manga, naudojau gal 4 tūbeles iš eilės, puikus, lengvai nuvalomas tušas. Tačiau negaliu atsilaikyti prieš naujoves, todėl kai pasitaikė galimybė patestuoti naująjį Maybelline Lash Sensational, iškart jį ir išbandžiau. Tikrai geras produktas: puikiai atskiria, ilgina, netrupa, tačiau jį nuvalyti ganėtinai sunku. Neseniai atradau gudrybę - veidą sušlapinu, kad tušas šiek tiek atmirktų ir tuomet plaunu su prausikliu.


RIMMEL MATCH PERFECTION maskuoklis


Pirmas mano gyvenime maskuoklis kosmetinėje atsirado prieš maždaug mėnesį. Ir jei kiekvieną rytą sugebėčiau atsikelti tada, kai skamba žadintuvas, jis mano paakius maskuotų dažniau (o kad maskavimo reikia, tai faktas kaip blynas). Gerai tepasi, puikiai maskuoja, aplikatorius patogus, vienintelis minusas - nenaudojus gal 2 savaites dozatorius uždžiūvo ir dabar reikia stipriai spausti, kad išlįstų bent lašelis priemonės. BENEFIT HIGH BEAM ir MOON BEAM highlightheriai


Dar studijų metais atrasti highlighteriai (kas pasakys, kaip jie lietuviškai vadinasi?!) - jau ilgą laiką nuolatiniai mano kosmetinės gyventojai. Susižavėjau jais, kai kosmetikos parduotuvėje BENEFIT konsultantė pasisiūlė padaryti man makiažą ir naudodama HIGH BEAM įrodė, kad visgi turiu skruostikaulius. Subtiliai spindi, o kaitalioju juos pagal makiažo "temperatūrą": HIGH BEAM - su šaltais atspalviais, MOON BEAM - su šiltais.THE BODY SHOP BOUNCY SLEEPING MASK


Šią žiemą galutinai supratau, kad bent jau mano oda paauglystę išaugo ir jau nebe su pavieniais spuogais ar inkštirais reikia kovoti, o rūpintis odos drėkinimu. Tikiu, kad veido oda reikia ypatingai rūpintis ir negailėti tam lėšų bei laiko, todėl ilgai galvojau, kokią veido kaukę rinktis. O man bemąstant ir atsirado proga dėmesio vertą kaukę išbandyti. Ši neįprasta, per naktį laikoma kaukė - puikus atradimas. Jos konsistencija - kaip želė, o ganėtinai mažo kiekio produkto kiekio užtenka visam veidui padengti. Ją naudoti paprasta kaip veido kremą: užsitepei ant nuvalyto veido ir užmiršai visai nakčiai, o ryte oda - gaivi, pailsėjusi, o svarbiausia - sudrėkinta. 

1 komentaras:

  1. Nuo turimų makiažo priemonių labai priklauso makiažas, makiažo kokybė. Jūsų kai kurios naudojamos priemonės tikrai vertos dėmesio. :)

    makiažo kursai Vilniuje

    AtsakytiPanaikinti