2015/02/08

GOSH Argan Oil šampūnas, kondicionierius ir Moroccan Oil aliejukas


Turiu pripažinti, kad apie GOSH brandą žinojau tik tiek, kad jis turi nemažai kosmetikos produktų. Todėl gavusi pasiūlymą išbandyti šios kompanijos produkciją plaukams, iškart ėmiau googlinti, ką jie gamina. Nustebau pamačius, kad ir plaukams GOSH siūlo nemažai produktų, todėl buvo labai įdomu išbandyti šias iš Danijos kilusias priemones. Testuoti pasirinkau liniją su Arganų aliejumi, kurią sudaro šampūnas, kondicionierius ir plaukų aliejukas.
Pirmiausiai noriu pastebėti, kad didžiulės, net pusės litro pakuotės su dozatoriumi - pats patogiausias būdas naudoti šampūną ir kondicionierių. Nereikia vargti bandant atkimšti buteliuką, tiesiog viena ranka paspaudei dozatorių ir produktas jau tavo delne. Nieko nuostabaus, linija skirta profesionalams, o plaukų salone niekas neturi laiko terliotis su dangteliais. Tai ir aš pasijutau lyg kirpykloje bent akimirką :)

Visi išbandyti produktai turi malonų saldų kvapą, yra skirti visų plaukų tipams. Na, nežinau, ar įmanoma sukurti produktą, kuris vienodai gerai tiktų ir labai riebiems, ir labai sausiems plaukams, tačiau ši linija - geras kompromisas: šampūnas švelniai plauna, o kondicionierius smarkiai neapkrauna plaukų, pastebėjau, kad ir antrą dieną po plovimo, kai paprastai plaukus visuomet rišu ar pinu, jie atrodė ganėtinai švarūs ir purūs. O aliejuko išvis neįmanoma padauginti, jis nors ir riebokas, bet gerai susigeria (tiesa, naudojau tik ant šlapių plaukų).

Keista, bet jokių didelių trūkumų nepastebėjau, manau, kad šis šampūnas - puikus pasirinkimas tiems, kurie nori vieno produkto visiems šeimos nariams. Didelės pakuotės yra ir patogesnės, ir ekonomiškesnės, o švelnus šampūnas tiks tikrai daugeliui, priemonėse nėra parabenų, tačiau yra plaukams taip patinkančio Arganų aliejaus bei taukmedžio sviesto.

Tai įvardinčiau šias priemones kaip įperkamą prabangą: priemonių užteks ilgam, kondicionierius plaukus gerai drėkina, o aliejukas tiks net ir plaukų priežiūros naujokėms, nes, kaip ir minėjau, jo padauginti beveik neįmanoma. Pradžiai gal patarčiau pabandyti mažesnes pakuotes (maža kas, gal netiks, ir liksite su nepanaudotu puslitriu priemonių), o jei tiks - tai puiki linija nenorinčioms sukti galvos dėl priemonių plaukams, bet norinčioms šiek tiek profesionalesnės priežiūros.

Kaina: 13,03-17,09 eur.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą