2015/02/01

L'Oreal Elvital Extraordinary Oil šampūnas, kondicionierius ir kaukė


Pagaliau prisiruošiau parašyti apie šią L'Oreal naujovę, nors pristatyme buvau dar prieš Kalėdas. Labai norėjau pasidalinti nuotraukomis, nes pristatyme turėjau galimę pasitikrinti savo plaukų ir odos būklę specialiu aparatu, patikėkit, kelis šimtus kartų padidintas plaukų šaknų vaizdelis tikrai susižavėjimo nekelia... Bet mano plaukai, pasirodo, sveikatos standartus atitinka, tai galim blogą tęsti toliau:)

Ši nauja linija yra skirta itin sausiems plaukams, ji žada sugrąžinti plaukams gyvybę, švelnumą ir spindesį. Linijos produktai yra praturtinti 6 gėlių aliejais, kurių mikrodalelės apgaubia plaukus ir tausoja juos nuo šaknų iki galiukų.

ŠAMPŪNAS: pirmą kartą teko suabejoti mano taisykle, kad permatomi šampūnai dažniausiai būna lengvi ir suteikia plaukams purumo. Šis plaukus gerai išplauna, bet jau išplovus jaučiasi glotnumas lyg panaudojus kondicionierių, man asmeniškai norėjosi daugiau švaros pojūčio. Tačiau nenuostabu, ši linija skirta itin sausiems plaukams, o maniškiai - mišrūs.

KONDICIONIERIUS: atidariusi šias priemones susimąsčiau: kodėl gamintojai, sakydami, kad priemonės suteikia spindesio, tiesiog prideda į jas blizgučių? Paprastai plaukams spindesio suteikia aliejai, riebios kaukės ir t.t., todėl labai nerimavau, kad tie blizgučiai, kad ir labai smulkūs, bet neišsiplaus ir atrodysiu it pabėgus iš Naujametinio vakarėlio. Tačiau jokių blizgučių plaukuose neaptikau, o kondicionierius, turiu pastebėti - ganėtinai tirštas- plaukams drėgmės tikrai suteikė.

KAUKĖ: bene man mažiausiai patikusi linijos priemonė. Bent jau man ji pasirodė skystoka, o ir tos spindinčios dalelės pasitikėjimo nesukėlė. Aš mėgstu riebias, vos ne kūno sviesto tirštumo kaukes, todėl man ši labiau priminė kondicionierių. Tiesa, savo darbą atliko gerai, plaukai tikrai pamaitinti ir glotnūs,  blizgučiai ant plaukų nenusėdo. Tiesa, visų priemonių kvapas - tikrai egzotiškas, neveltui gamintojai teigia, kad tai grožio ritualas ne tik plaukams, bet ir sielai.

Dar kartą pabrėžiu, kad šios priemonės yra skirtos itin sausiems ir šiurkštiems plaukams, o ne išsausėjusių galiukų savininkėms. Mano plaukams jos netiko, plaukams stigo purumo, tačiau jie tikrai buvo slidūs ir glotnūs. Nesakykit, kad neperspėjau :)Komentarų nėra:

Rašyti komentarą