2015/02/11

Mano mėgstamiausi "miegojimo" aliejai plaukamsTurbūt dažniausias patarimas, kurį duodu išsausėjusių plaukų savininkėms, yra pamiegoti su aliejum. Jau nežinau kiek laiko vakarą prieš plaukų plovimą plaukus ištepu aliejumi ir einu miegoti, o ryte išplaunu įprastai. Per naktį aliejus plaukus sudrėkina, jie įgauna žvilgesio, drėgmės, todėl jiems mažiau baisus džiovintumas ar šaltas oras lauke. Tiek daug apie miegojimą su aliejum kalbu, o apie tai niekad nerašiau! Bandau šią klaidą ištaisyti ir apžvelgiu savo mėgstamiausius miegojimo aliejus.


LEONOR GREYL  "Huile Secret de Beauté" organinis plaukų ir kūno aliejus, saugantis odą nuo senėjimo, o plaukus - nuo išsausėjimo. Šiuo aliejumi prasidėjo mano pažintis su prabangiosiomis LEONOR GREYL priemonėmis, idealios konsistencijos (ne per skystas, bet ir ne per tirštas) aliejus - tiems vakarams, kai noriu plaukus ypatingai palepinti. Odai nebandžiau, taupau kasoms :)

LEONOR GREYL "Huile de Palme". Šiuo metu mylimiausias mano plaukų aliejus, kurį, tiesa, galiu naudoti tik prieš plovimą. Šiaip tokia būtent ir yra šio "pre-shampoo" produkto paskirtis. Kadangi šios priemonės sudėtyje gausu kokosų aliejaus, laikomas žemesnėje nei  24 laipsnių temperatūroje aliejus sukietėja ir konsistencija pasidaro panaši i kremo. Man ši savybė netrukdo, priešingai, ant plaukų tepdama tirštesnį aliejų esu tikra, kad per naktį jis tikrai suveiks.

REF 550 Arganų aliejus. Pati naujausia priemonė iš šiame įraše minimų. Ypač riebus (norint nuplauti nuo rankų tenka gerokai pamuiluoti), todėl mažo lašelio užtenka mano ilgų plaukų galams visiškai padengti. Aliejus giliai prasiskerbia ir akivaizdžiai sudrėkina plaukus. Jeigu jūsų plaukai mirtinai sausi, išbandykit šią priemonę, galbūt atrasite išsigelbėjimą. REF brandą atradau visai neseniai, tačiau šios kompanijos produktų apžvalgų tikrai greitu metu bus!

KEUNE "Care Line Satin Oil Treatment". Mano daug kartų aprašyta priemonė, kuri tinka lengvesniam padrėkinimui. Universali, tiesa, naktiniam miegojimui jos reikia ganėtinai daug.

MATRIX "Oil Wonders" aliejus dažytiems plaukams. Taip pat aprašytas, verta išbandyti vien dėl kvapo. Suteikia plaukams ypatingo minkštumo.

MARRAKESH "Brush Up Argan Oil Mist" ypatingai riebi priemonė, kurios neprisijaukinau kasdienai, bet intensyviam drėkinimui - pats tas. O ir pakuotė patogi, purkštuku pavyksta tolygiai paskirstyti produktą. Egzotiškas kvapas - malonus priedas :)


Keletas patarimų norinčioms išbandyti miegojimą su aliejumi:

1. Nepadauginkite. Sausiems plaukams reikia daug mažiau produkto nei ką tik išplautiems. Aliejus tikrai neturi nuo plaukų lašėti.
2. Nemiegokite ant prabangiausios pagalvės. Žinoma, kad netyčia galite pagalvės apvalkalą ištepti, todėl patarčiau šiam reikalui turėti atskirą pagalvę arba pasitiesti nakčiai rankšluostį.
3. Jeigu nenorite pirkti plaukų aliejaus, galite naudoti aukštos kokybės kokosų arba alyvuogių aliejų.
4. Ryte plaukus rūpestingai išplaukite, jei šampūnas švelnus ir mažai putoja, plaukite plaukus du kartus, o išplovus naudokite lengvą kondicionierių.

1 komentaras:

  1. Aš atradau tokį atradimą: susirišti plaukus pačiam viršugalvį, uodegą ištepti aliejum, susukti kuoduką, surišti, tada paimti švarią pasimetusią kojinę, ją suraitoti ir užmauti ant kuoduko. Puikiai laiko, nenukrenta visą naktį ir jokio rūpesčio, kad bus sutepta patalynė :)

    AtsakytiPanaikinti