2015/02/28

Nauji plaukai!


Prireikė visos savaitės, kad pagaliau prisėsčiau aprašyti tikriausiai didžiausią penkmečio pokytį mano plaukuose. Kaupiausi, kaupiausi ir apsikirpau! Tai ir papasakosiu viską apie naujus savo plaukus, kuriais, iškart pasakau, negaliu atsidžiaugti.
Paskutinį kartą savo mylimą plaukų maestro Ridą lankiau rugsėjo mėnesį. Senokai, tiesa? Džiaugiuosi, kad jis dar mane atsimena taip retai matydamas, ha ha. Be jo žirklių ištempiau penkis mėnesius, bet pastaruosiu du bene kasdien pagalvodavau, kad viskas, reikia kažkaip kirptis, nes su tokio ilgio plaukais nebesusitvarkau, juos sunku formuoti, ilgai reikia džiovinti ir t.t. Tačiau visą ryžtą kirptis sunaikindavo mintis "o kaip aš be plaukų blogą rašysiu?!". Galiausiai nuspredžiau, kad bloge pilna pynimo pagrindų ilgaplaukėms, metas parodyti kažką ir realesnio ilgio plaukų savininkėms. Nuspręsta: einu kirptis. Ir nemažai.
Nežinau, kaip jūs, bet aš labai tikiu lemtimi ir ženklais. Ir štai dvi dienos prieš suplanuotą mano vizitą (jo laukiau tris savaites) interneto platybėse aptikau JUOS. Tobulus plaukus. Tikriausiai galvojat, kad išprotėjau, bet tiesiog visa savo širdim pajutau, kad noriu būtent TAIP. Mano tobulus plaukus ant savo galvos iš prestižinio NINE ZERO ONE salono Holivude išsinešė aktorė Hilary Duff (nuotrauka štai čia). Greitai surinkau keletą jos nuotraukų ir nusiunčiau Ridui (jis dirba YURY salone, esu rašiusi apie jį čia). Jis mano pasirinkimą palaimino ir pirmą kartą gyvenime keliavau kirptis su nuotrauka.Šitoj vietoj turin save pabarti, nes visoms liepiu į saloną keliauti su vaizdine norų medžiaga, o pati visuomet stengiuosi papasakoti, kaip noriu apsikirpti. Klaidų klaida! Nuotraukos, nuotraukos ir dar kartą nuotraukos.

Taigi, kirpimas. Mirtinai reikėjo nukirpti bent 5 cm ilgio, o kur dar visi iškarpymai... Ką gi, apsisprendžiau, po trijų metų pertraukos vėl turiu iškarpytus plaukus. Priekinės sruogos vos dengia nosį! Visiems sakau, kad nusikirpau kilogramą plaukų, panašiai ir jaučiuosi. Dabar, manau, dažniau reikės kirptis, kad forma laikytųsi. Norinčios panašiai apsikirpti pasakykit savo plaukų stilistui, kad norite iškarpyto priekio, o plaukus nugaroj reikia palikti vieno ilgio.

Čia plaukai garbanoti tiesintuvu.


Viso kirpimo esmė - sliced layers, technika, kai sluoksniai karpomi ne tolygiai dalimis, o slystant žirklėmis žemyn po sruogą. Taip nesudaromas "grybo" efektas (tikrai žinot, ką turiu galvoj), kai viršutiniai sluoksniai riečiasi į vidų, o vidiniai - į išorę. Žinoma, didžiausias galvos skausmas - ar susiriš. Susiriša! Tiesa, smarkiai pasistengus priekines sruogas sugaudyti :)
Ačiū visiems už naujojo kirpimo komplimentus. Iškart pasakau, kad ne, nuo šaknų atkeltais plaukais nepabundu, tenka ir su putomis, ir su apvaliu šepečiu po plovimo pavargti, o kur dar tekstūros suteikiantys purškalai ir bandymas neapsunkinti plaukų aliejaus. Norit gerai atrodančių plaukų  - teks juos formuoti, nes retai kada plaukai tobulai krenta nieko jiems nedarant.

Kardinaliai pakeičiau priemonių naudojimo siekius. Dabar nebebandau plaukų visais įmanomais būdais suglotninti aliejais, dabar viską keliu nuo šaknų, pilu apimties suteikiančias pudras ir t.t. Parašykit, ar įdomu būtų naujų plaukų formavimo video, išsamiau pakalbėčiau :)Apibendrinimui - galima sakyti, pirmą kartą esu tokia patenkinta savo plaukais. Atsikračiau visų nesveikų galų, įsitikinau, kad net ir aš skyrimą per vidurį galiu turėt (iki tol visą laiką skyriau ant šono, nes vidury galvos yra verpetas), o kai atsibosta - skiriu šone ir galiu džiaugtis masyviais ilgais kirpčiais. Ateity parodysiu! Labai lauksiu klausimų, pasistengsiu į visus atsakyti. Į vieną galiu dabar: jei svarstot, ar pavasario proga kirptis, sakau TAIP! Jei jau aš išdrįsau, tai galit ir jūs :)4 komentarai:

 1. Sveikinu! Puikiai atrodo! Labai tinka. Nors kai mano plaukai visi vos tokio ilgio, kaip tavo trumpiausieji, o svajoju apie ilgus, tai vistiek atrodo, kad esi ilgaplaukė gi :)

  Salomėja iš venividi.lt

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū, Salomėja :) Taip, vis dar ilgaplaukė, bet jau kitokia! :) O tau sėkmės auginant, žinau, kiek kantrybės tai kainuoja :)

   Panaikinti
 2. O dangau, man taip reikėjo perskaityti plaukų kirpimo sėkmės istoriją!
  Pati jau taip seniai keičiausi ir jaučiu, kad atėjo metas imtis priemonių. Nežinau ko noriu, o žingsniuoti į saloną nežinomybėje bijau.. bandau save stabdyti ir galvoju gal užtektų spalvų pasikeitimo, bet jaučiu, kad ilgi tiesūs plaukai jau slegia pečius. Bet tada vėl imu galvoti, kiek pastangų ir priežiūros įdėta į juos. Ir taip jau kelis mėnesius..
  Bet manau, viskas. Reikia nebeatidėlioti ir ruoštis į saloną!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Toma, labas, ačiū už gražius žodžius! Rūpintis plaukais būtina, o taviškiai - akivaizdžiai išpuoselėti, bet jei galvoje kirba mintis, kad norisi kažką keisti, nedvejok, pasakysiu banaliai, bet plaukai tikrai atauga... Tik nepatariu iškart kirptis kardinaliai kitaip - geriau jau tris kartus nueiti į saloną, nei po vieno drastiško kirpimo graužtis nagus. O jei norėsi idėjų - aš visuomet pasiryžus padėti :)

   Panaikinti