2015/02/15

VIDEO: naujų priemonių apžvalga


Kadangi susikaupė daug naujų produktų, sudėjau juos visus į vieną video. Aprašymus sudėjau apačioje jei kas tingit visą video žiūrėti :)LEONOR GREYL "Huile Secret de Beauté" organinis plaukų ir kūno aliejus, saugantis odą nuo senėjimo, o plaukus - nuo išsausėjimo. Šiuo aliejumi prasidėjo mano pažintis su prabangiosiomis LEONOR GREYL priemonėmis, idealios konsistencijos (ne per skystas, bet ir ne per tirštas) aliejus - tiems vakarams, kai noriu plaukus ypatingai palepinti. Odai nebandžiau, taupau kasoms :)

LEONOR GREYL "Huile de Palme". Šiuo metu mylimiausias mano plaukų aliejus, kurį, tiesa, galiu naudoti tik prieš plovimą. Šiaip tokia būtent ir yra šio "pre-shampoo" produkto paskirtis. Kadangi šios priemonės sudėtyje gausu kokosų aliejaus, laikomas žemesnėje nei 24 laipsnių temperatūroje aliejus sukietėja ir konsistencija pasidaro panaši i kremo. Man ši savybė netrukdo, priešingai, ant plaukų tepdama tirštesnį aliejų esu tikra, kad per naktį jis tikrai suveiks.

MARLIES MÖLLER "Marine Moisture" šampūnas ir plaukų kaukė. Prabangios priemonės su jūros dumblių ekstraktu drėkina plaukus jų neapsunkindamos, plaukai nepraranda purumo, tačiau yra švelnūs, gyvybingi ir blizgantys. Ypatingas kvapas, primenantis sodrius vakarinius kvepalus. Kaukę galima naudoti ir kaip priemonę prieš plovimą, palieknant ją ant plaukų 15 minučių prieš išplaunant šampūnu arba per visą naktį. Prie kaukės pridėta patogi mentelė, kuria galima kabinti kaukę iš indelio.

GOSH PROFESSIONAL plaukų lakas "Hold Me Baby" ir plaukų putos "Shape Me Baby". Plaukų laką galėčiau drąsiai sulyginti su L'Oreal Professionel Infinium laku, kuris tituluojamas smulkiausiu pasaulyje. GOSH lakas taip pat labai smulkus, nusulipina plaukų, gerai fiksuoja šukuoseną ir tolygiai pasiskirsto. Plaukų putas, pripažįstu, naudoju labai retai, bet šias pagal paskirtį pavyko panaudoti iš karto. Jos ypatingos tuo, kad ne tik formuoja šukuoneną bei suteikia apimties, bet ir kondicionuoja plaukus, o tai labai svarbu, nes naudojant daugelį putų kiekvieną dieną, ilgainiui galvos oda gali išsausėti, atsirasti pleiskanų. Formuojant apvaliu šepečiu ir džiovintuvu galima išgauti tikrai įspūdingą apimtį, kuri laikosi visą dieną, o kitą dieną nesunku ją atnaujinti.

REFERENCE OF SWEDEN (REF) 204 sausas šampūnas ir 550 Arganų aliejus. Hands down geriausias mano išbandytas sausas šampūnas per visą mano plaukų gyvenimą. Itin smulkus, nepalieka baltų dėmių, jo neįmanoma padauginti, taip pat suteikia apimties ir tekstūros. Arganų aliejus - itin riebus, todėl jo užtenka vos mažo lašelio, iškart sumažina plaukų pūtimąsi, gerai plaukus drėkina, greitai susigeria, galima naudoti kaip ypatingo drėkinimo priemonę prieš plaunant. Šių priemonių galima rasti parduotuvėje "In Hair" Žygio g. 90, Vilniuje.

INVISIBOBBLE plaukų gumytės. Šios neįprastai atrodančios plaukų gumytės - tikras išsigelbėjimas slidžių plaukų savininkėms, nes kartą surišus gumelė iš vietos nepajudės visą dieną. Puikiai laiko plaukus jų nesuspausdama, nepalieka plaukuose įlinkio, o išleidus uodegą, surištą aukštai, neskauda plaukų šaknų. Aš su šia gumele ir miegu, neiškrenta ir per naktį. Dar viena gera detalė - gumelės įlinkiai gražiai išskleidžia plaukus, todėl uodega atrodo puresnė ir masyvesnė. Yra įvairiausių spalvų, taip pat ir permatomų. Jeigu išsitampo, galima sugrąžinti pradinę formą įmetus į karštą vandenį. Taip pat iš "In Hair" parduotuvės.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą