2015/03/21

Kur aš buvau dingus arba priverstinis stabtelėjimas
Nežinau, ar todėl, kad gimiau po Žuvų ženklu (visi žino, kad Žuvys labiausiai tiki būrėjų pranašystėmis, horoskopais bei savo intuicija), bet šventai tikiu ženklais, nuojautomis ir minties galia. Galiu visur įžvelgti mistiką, tikiu likimu ir tai, kad niekas nevyksta be priežasties. Ne, žvakių dėl namų ramybės nedeginu, bet juodų kačių savo kelyje vengiu ir prireikus grįžti į namus vos išėjus, prieš antrą kartą uždarydama duris į veidrodį pažvelgiu. Kodėl rašau taip paslaptingai? O gi todėl, kad likimas prieš porą savaičių patėškė tokį netikėtumą, kuris privertė tikrąją to žodžio prasme kuriam laikui prigulti.
Maždaug dvejus metus pasisekė visiškai nesirgti. Jokio gripo, peršalimo, slogos ir t.t. Juokavau, kad mažos ligos prie manęs nekimba, tačiau jei jau susergu, tai su visais pričiūdais. Ir štai prieš maždaug dvi savaites man tiesiog pradėjo maust pilvą. Nieko rimto, galvojau, užvalgiau kažką ne taip, praeis. Skausmas nedidelis, bet jaučiamas nuolat, lyg pilve būtų ištinęs nedidelis guzas. Po maždaug trijų dienų (surprise surprise) peršalau. 39 temperatūros, drakoniškas kosulys, sloga, teko žygiuoti pas gydytojus. Na, nieko keisto, paprasčiausias peršalimas, o ir pilvas lyg ir aprimo... Galvojau, pagulėsiu lovoj porą dienų ir vėl grįšiu į gyvenimą. Oi kaip aš klydau...

Peršalimas pasibaigė, sekmadienį atsirado naujų jėgų, netgi draugei pokyčius įvykdžiau ir džiaugiausi grįžusia sveikata. Tačiau pilvo maudimas atsinaujino. Na ką, galvoju, nepraeis, eisiu pas gydytojus. Nepraėjo pirmadienį, vakare buvo jau visai blogai, galvoju, teks kviesti greitąją pagalbą, bet kažkaip ištempiau iki ryto. Antradienį dar nuvažiavau į darbą, sutvarkiau ten keletą reikalų ir išvažiavau į ligoninę. Smulkiai reikalų neaprašinėsiu, tačiau po pusdienio tyrimų buvo nuspręsta mane staigiai operuoti, nes, nors ir gydytojai dėl diagnozės nesusitarė, panašu, kad kažkas visgi vyko su apendicitu.

Atsigavusi po narkozės sužinojau, kad (laikotės?) mano apendicitas sprogo prieš maždaug 10 dienų, supūliavo, sukėlė didelį uždegimą ir jau buvo pradėjęs gangrenuoti. Kiek baisesnis faktas - kartais tokiais atvejais žmonės, negavę medicininės pagalbos, išgyvena vos kelias valandas... Ligoninėj iškart gavau laimės kūdikio pravardę, nors operacija buvo kiek sudėtingesnė nei planuota ir keletą dienų praleidau  su žarna išvesta iš pilvo.

Tai štai toks tas nutikimas, išmušęs mane iš dažniausiai chaotiško mano gyvenimo. Teko patirti, ką reiškia nesugebėti pačiai atsisėsti, o ką jau kalbėti apie išlipimą iš lovos ar apsivertimą ant šono. Maždaug savaitei gyvenimas sulėtėjo milijonu kartų, šešis kartus per parą gaudavau skirtingų antibiotikų dozę ir net pagaliau paleista namo turėdavau gerai pasvarstyti, ar užteks vieno atsistojimo nužygiuoti į vonią...  Pripažinsiu, mintys supaprastėjo iki minimumo, tikrai neturėjau jėgų galvoti apie darbus ar netgi savo širdžiai mielą blogą. Ką ten galvoti, plaukų negalėjau savaitę išsiplauti, kokia aš grožio blogerė :D

Vis dar atsigavinėju namuose ir gydausi savo 4 pjūvius, kurie tikriausiai visą gyvenimą primins, kaip kartais netikėtai gali pasikeisti planai, dienotvarkė ir savijauta. Žinoma, daugiau dėl apendicito rūpintis nebeteks :D Ai ir dar - pasisekė, kad gimtadienio neteko sutikti ligoninėje, tačiau tokios ramios gimimo dienos dar neturėjau! O ir FB visi linkėjo sveikatos. Ne jaunyn einu! :D

Jaučiu pareigą prieš visas mielas savo skaitytojas, kurios man rašė žinutes, klausdamos, kada gi bus naujas video, kada gi laukti naujos apžvalgos, papasakoti, kodėl dingau iš eterio. Tai štai, tokia ta mano dingimo priežastis, tačiau iškart pasakau, kad vos tik galutinai pasveiksiu, grįšiu į įprastinį bloginimo ritmą ir toliau kartu nagrinėsime grožio pasaulį :) Ačiū už supratimą ir palaikymą :) Einu toliau gulinėti :) Laikykitės!

7 komentarai:

  1. Šiandien tvarkydamasi plaukus, tikėk-netikėk, pagalvojau, kur dingai, ir kas nutikol kad pirmą kartą tiek ilgai įrašo nėra!!! Kuo dideliausios sveikatos!!!
    http://biteboo.blogspot.dk/2015/03/whats-in-my-bag.html

    AtsakytiPanaikinti
  2. Linkiu, kad kuo greičiau sugrįžtų jėgos :) šviesių minčių ir kantrybės!

    AtsakytiPanaikinti