2015/03/01

VIDEO: Clarisonic MIA 2 apžvalga


Labai džiugu, kad įrašai, kuriuos laikau "ne į temą", pamažu tampa svarbia blogo dalimi. Juk smagu pasidalinti ne tik plaukų, bet ir kitais grožio atradimais! Po video apie Clarisonic veido valymo prietaisą sulaukiau labai daug klausimų, smagu, kad domitės odos priežiūra ir jos valymu. O toms, kurios neturi laiko ar nenori žiūrėti video, parengiau tekstinį variantą.

Taigi, Clarisonic Mia 2 veido valymo prietaisą naudoju nuo praėjusių metų spalio kiekvieną dieną, ir, pripažinsiu, šis prietaisas - tikrai kažkas tokio. Pirmiausiai, žinoma, labai faina pati procedūra, kuri trunka vos minutę, o pašalina visus nešvarumus ir makiažo likučius.

Akivaizdžiausias rezultatas - neatsimenu, kada turėjau inkštirų ar daugiau nei vieną mini spuogą vienu metu. Dabar, jei koks ir iškyla, tai tik dėl šokolado padauginimo ar per mažai geriamo vandens. Kasdien naudojant Clarisonic labai švelniai pašalinimas viršutinis suragėjusios odos sluoksnis, kuris dažniausiai ir neleidžia odai kvėpuoti, poros kemšasi ir taip atsiranda pavieniai spuogai. Mano odos tekstūra kardinaliai pasikeitė, kakta tapo lygi (prieš tai jutau vos vos įžiūrimą grublėtumą), nosies poros pagaliau išsivalė ir susitraukė.

Man kol kas tai nėra aktualu, bet šis prietaisas ne tik spuogus ir inkštirus šalina, bet ir lygina raukšles, gerina odos elastingumą, nuvalyta oda geriau priima kremus, serumus ir kitas veido priežiūros priemones.

Instrukcijoje rašoma, jog prietaisą reikėtų naudoti ryte ir vakare, bet aš naudoju tik vakare, ryte veidą nuvalau tik L'Oreal miceliniu vandeniu. Pastebėjau, kad man geriau sudrėkintą veidą tolygiai ištepti prausikliu, o ne pilti prausiklį ant Clarisonico, nes taip geriau putoja ir priemonė tolygiau pasiskirsto ant veido odos.

Ko labiausiai nemėgstu, tai valyti akių makiažo su valikliu. Iki kol pradėjau naudoti Clarisonicą, visą veidą prausdavau prausikliu, tai ir akių makiažas nusiplaudavo, o dabar akis reikia atskirai nusivalyti, nes šepetėliu brūžinti plonos odos aplink akis tikrai negalima. Tačiau kai nusivalau akis, lieka tik malonumas valyti veidą Clarisonicu.

Pakrautas man jis laikosi beveik mėnesį, galvutę reikia po naudojimo praplauti vandeniu, o kartą per savaitę nusukti ir gerai nuplauti su muilu. Aš plaunu tuo pačiu veido prausikliu. Keisti galvutę reikia kas tris mėnesius, nes ilgainiui šereliai nusibrūžina ir prietaisas nebetaip gerai nuvalo odą. Patikėkit, kai pasikeiti galvutę, skirtumas - akivaizdus! Naujos galvutės kaina - 25 eur.

Kam tinka Clarisonic? Mano nuomone, visoms. Žinoma, tai nėra būtinybė (nes kainuoja tikrai nemažai, 149 eur, parduodamas parduotuvėse "Kristiana"), bet jei atsibodo veido valymai, inkštirai, spuogai ir tiesiog norit pamatyti, kaip gerai gali atrodyti jūsų veido oda, rekomenduoju šį prietaisą kiekvienai. O jei kas turit klausimų ir dvejojat, pirkti, ar ne, po mano įkeltu video prasidėjo įdomi diskusija, merginos dalinasi atradimais, paskaitykit, tikrai gerų dalykų galima atrasti!BLOGLOVIN

6 komentarai:

 1. O kokį būtent prausiklį naudojat?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Labas :) Naudoju NIVEA Refreshing Face Wash Gel, puikiai tinka! :)

   Panaikinti
 2. Mane taip nervina inkštirai ir spuogai ant veido... Aš jau net enžinau kaip su jais kovoti. Todėl šis prietaisiukas labai sudomino. Gaila tik, kad kaina tikrai didelė.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Vyte, parašyk dabartinę savo nuomonę, nes naudoji jau nuo vasario, ar pastebėjai kokį šalutinį neigiamą poveikį (sausėjančią odą) ar esi patenkinta ir dabar . Ačiū!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Labas, Indre,
   ačiū už idėją, būtinai aprašysiu išsamiau! :)

   Panaikinti
 4. o padėtų pašalinti šerpetojančią odą? :)

  AtsakytiPanaikinti