2015/04/26

Pirmas įspūdis: PUPA lengvieji makiažo pagrindai


Nuo maždaug praėjusio rudens beveik nebuvo dienos (išskyrus kartus, kai niekur nosies iš namų nekišau), kai nenaudojau BB kremo. Grožio pasaulis labiau už viską bijo kenksmingų saulės spindulių, todėl ir aš nejučia ėmiau dairytis į priemones, turinčias rades SPF ant pakuotės. Anksčiau buvau visiška natūralistė: dieninis kremas, blakstienų tušas ir vazelinas. Dabar makiažo priemonių naudoju bene tris kartus daugiau, tačiau renkuosi lengvas ir kaip įmanoma natūraliau atrodančias.
Labai džiaugiausi gavusi progą išbandyti itališkos kosmetikos PUPA gaminius: BB kremus ir Like A Doll kreminę pudrą - fluidą. Visą savaitę kasdien ant veido tepiau skirtingas priemones ir dabar aprašysiu pirmuosius įspūdžius.

Iš kairės: PUPA Professionals BB Cream + Primer (001 Nude), PUPA Professionals BB Cream + Dark Spot Treatmeant (001 Nude), PUPA Like A Doll kreminė pudra - fluidas (010 Porcelain) ir PUPA Professionals BB Cream + Anti-Aging (001 Nude)


Savaitę pradėjau su mišriai riebiai odai skirtu BB kremu, kuriame nėra aliejų, tačiau jis turi SPF 20 filtrą. Iškart pastebėjau, kad šią priemonę būtų galima naudoti vietoj dieninio kremo, nes ji - drėkinanti. Nors atidarius pakuotę atspalvis atrodė tamsokas, tepant šepetėliu kremo atspalvis greitai išsisklaidė ir nesimatė jokio akivaizdaus skirtumo. Visą dieną nejutau jokio sausumo pojūčio, tiesa, nežinau, ar oda nebūtų pradėjus po kurio laiko blizgėti, jei nebūčiau makiažo užbaigus skysta pudra. BB kremas ir turėtų drėkinti, todėl šiaip priemonei - tik geri žodžiai.

Kitą dieną atėjo eilė išbandyti PUPA BB kremą, kuris ne tik veikia kaip BB kremas, bet ilgainiui pašalina ir odos dėmes bei patamsėjimus. Žinoma, po vieno karto dėmelės nepatamsėjo, bet man šis produktas pasirodė šiek tiek lengvesnis už prieš tai naudotą, greičiau pasiskirstė ant odos (BB kremams naudoju Real Techniques Stipling Brush), nesausino, o jo SPF - net 30. Manau bus vienas iš vasaros favoritų.

O dabar visi plojimai vienam didžiausių metų atradimų - kreminei pudrai - fluidui. Lengva kaip vandenėlis konsistencija (prieš naudojant reikia suplakti) tiesiog ištirpsta ant odos, oda iškart pasidaro matinė, lygi ir švelni lyg aksomas. Atrodo, kad ant odos nieko neužsitepei, ji natūraliai tokia graži (žinoma, žinoma :) Turiu testerinį variantą, bet, manau, kai jį pabaigsiu, nesusilaikysiu nenusipirkus ir pilnos versijos. Ieškančioms itin lengvo pagrindo - natūraliau atrodančio, manau, nerasit!

Sakoma, kad daiktus būtina naudoti pagal paskirtį. Tačiau aš mėgstu kartais paimprovizuoti ir pažiūrėti, kas bus, jei panaudosiu vieną ar kitą grožio priemonę kitaip, nei kad ji skirta. Ryškioje rožinėje pakuotėje esantis PUPA Professionals BB Cream+Anti-Aging skirtas brandesnei odai, jis kovoja su senėjimo požymiais, sulygina raukšleles drėkina ir suteikia veidui spindesio. Man ši priemonė patiko mažiausiai, nes man ji buvo tamsoka, tačiau, manau, mamai ji puikiai tiks. Rasti tinkamo atspalvio makiažo pagrindą ar maskuoklį man - itin sudėtinga, nes mano oda - itin blyški ir šalto tono, o Lietuvoje kažkodėl dominuoja šiltos pudros...

Apačioje pridedu nuotrauką, kurioje matosi, kaip kiekviena priemonė "elgiasi" šiek tiek ją praskirsčius pirštais. Iš esmės visas naudočiau (jei tik paskutinė būtų šviesesnio atspalvio), bet labiausiai patiko Like A Doll, tikrai lėliškos odos efektą suteikia!


Ateity žadu parodyti, kaip darausi makiažą su šiomis priemonėmis bei kompaktine ir baked PUPA pudromis. Komentaruose parašykit, kokios makiažo temos jus domina :)Komentarų nėra:

Rašyti komentarą