2015/06/17

Naujausi grožio atradimai (kosmetika+veido priežiūra)


Ar mane dar kas atsimena? :D Nepatikėsit, bet kiekvieną dieną keliuosi su mintimi, kad viskas, šiandien parašysiu pagaliau įrašą bloge. Tačiau atėjus vakarui esu tokia nusikalus, kad nebepajėgiu daugiau nė žodžio ne tik kad parašyti, bet ir pasakyti. Tačiau šiandien, nors ir po itin ilgos dienos radau jėgų pasidalinti su jumis naujausiais savo grožio atradimais. Važiuojam!
BIOTHERM Liquid Glow yra KAŽKAS TOKIO. Šį veido aliejų išbandymui gavau prieš kelis mėnesius, tačiau vis neprisiruošiau jo aprašyti. Lengvas, greitai įsigeria, galima naudoti tiek vieną, tiek po kremu. Taip, neseniai išsiaiškinau, kad jei miksuojat veido kremą ir veido aliejų, tai aliejų reikia tepti pirma. Liquid Glow naudoju beveik kasdien nakčiai prieš naktinį kremą. Man jis suteikia daugiau drėkinimo, oda atrodo elastingesnė. 

MAKE UP FACTORY All Natural Foundation. Net nepajutau, kaip pradėjau reguliariai nudity BB,CC kremus ir net makiažo pagrindą. Dar prieš metus išsiversdavau tik su veido kremu, o dabar kasdien veidą tepu kažkokia maskavimo/dengimo priemone. Dabar mano ritmas toks, kad niekada nežinau, kada atsiras netikėtas renginys, susitikimas, verslo pietūs/vakarienė, tai ryte eidama iš namų pasiruošiu visiems gyvenimo atvejams. Todėl "sunkesnio" veido pagrindo ir reikia. Šis MAKE UP FACTORY makiažo pagrindas - beveik idealus. Beveik, nes neturi SPF,  o aš esu pamišus dėl apsaugos nuo saulės ir paprastai renkuosi tik tas pudras ir kremus, turinčius bent SPF 20. Tačiau nepaisant to šis makiažo pagrindas man labai patinka. Ne per skystas, lengvai tepasi, greitai prisitaiko prie odos tekstūros ir ganėtinai gerai maskuoja. Mano atspalvis - light beige.

MAKE UP FACTORY Powder Foundation Stick - toks pudros pieštukas, skirtas nešiotis rankinėje ir pasitaisyti makiažą dienos bėgyje. Aš, žinoma, jį naudoju ne tik pagal paskirtį. Man ši priemonė puikiai atstoja maskuoklį bei highlighterį, kai noriu subtilesnio kontūravimo.

THE BEAUTY BLENDER. Niekad nežinosit, kai gerai gali pasidengt pudra, ko neišbandysit beauty blenderio. Pats nerealiausias daiktas makiažo tepimo pasaulyje! Tai - kempinėlė, kuri sušlapinus išsipučia, tuomet ją reikia gerai nugręžti ir tik tada išlyginti makiažo pagrindą. Pats procesas - lyg pudros "įspaudimas" į odą, todėl veidas atrodo labai lygus, pudra daug geriau laikosi ir natūraliau atrodo. Vienintelis minusas - reikia labai gerai išplauti po kiekvieno panaudojimo ir leisti visiškai išdžiūti. 

MAXFACTOR Facefinity makiažo gruntas. Taip, prisigyvenau iki to, kad ne tik makiažo pagrindą, bet ir gruntą naudoju. Šis iš MAXFACTOR man labai patinka, turi SPF, tepasi kaip kremas ir tikrai akivaizdžiai atlieka savo "pareigą" ilgiau išsaugoti makiažą. Naudoju, kai laukia ilga diena, kai reikės akyse rodytis nuo ryto iki vakaro.

PUPA Like A Doll kompaktinė pudra. Makiažo pagrindui užfiksuoti, blizgesiui ir lipnumui nuimti. Tepu prieš uždedant bronzatą bei skaistalus. Suteikia ne per daug dirbtinį matinį efektą. Faina detalė - mini pakuotėje yra veidrodėlis.

L'Oreal Miss Manga. Na čia jau jokia ne naujiena, tiesiog po ilgo laiko vėl grįžau prie Miss Manga. Dažo tobulai, blakstienos atrodo kaip priaugintos, bet... pastebėjau, kad po kelių val ima byrėti ir tepa vokus! Kas nutiko mano mylimam Miss Manga? Nejaugi naujas tušas neatidarytas galėjo pasenti? Tikiuosi, kad situacija pagerės, nes šiaip tušas yra tikrai labai geras!

Tai tiek šįkart mano grožio atradimų. Tikiuosi galėsiu prie blogo sugrįžti dažniau, nes dabar mano gyvenime įjungta aukščiausia pavara ir tik lekiu, lekiu, lekiu... Bet labai lauksiu komentarų ir žinučių. Nepykit jei neatrašau, tačiau visus tikrai perskaitau!!! :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą