2015/06/02

Pirmasis mano PANELĖS numeris ir kitos naujienos
Labas,

atrodo, kad šimtą metų čia nieko nerašiau... Tačiau negalvokit, kad per savo naujus darbus pamiršau blogą, tikrai ne! Kiekvieną dieną pagalvoju, kaip gi sekas mano skaitytojoms, kuo jos domisi, ir, žinoma, ar pasigedo manęs (iš kuklumo nemirsiu :).
Iš tikrųjų šiame įraše noriu pasidalinti savo pirmuoju PANELĖS numeriu (nežinančioms, apie ką aš čia kalbu, - nuo gegužės aš - vyriausioji žurnalo PANELĖ ir portalo panele.lt redaktorė. pirmasis mano numeris prekyboje pasirodys jau šį penktadienį :). Taigi, PANELĖ. Mėtinis birželio numerio viršelis man - gražiausias žemėje. Visos mamos savo vaikus myli, o man mano pirmagimis - mieliausias, gražiausias, stilingiausias ir pats pačiausias! Neslėpsiu, darbo į šitą leidinį įdėjau tikrai daug, o ir buvo visko, tačiau galų gale žurnalas išvydo dienos šviesą ir pagaliau galiu atiduoti jį skaitytojų teismui. Puikiausiai suprantu, kad ne visos mano blogo skaitytojos yra PANELĖS fanės, todėl toms, kam bus įdomu, kokį žurnalą išleidau, - nuo penktadienio galėsite jį įsigyti ir pačios pamatyti. Beje, atsinaujinusiame žurnale yra atskira grožio skiltis! Labai lauksiu komentarų, žiauriai įdomu išgirsti jūsų nuomonę!


O dabar, mielosios, noriu su jumis pasitarti. Noriu kažkaip sugrįžti į bloginimo ritmą, nors ir žinau, kad bent jau kelis mėnesius neturėsiu tam užtektinai laiko. Todėl nusprendžiau nuo šiol pasistengti parašyti po įrašą sekmadienio pasiskaitymams, nes ir grožio atradimų susikaupė, ir vasara ateit spėjo, o aš nei šukuosenos naujos nesukontruoju, nei apžvalgomis nepasidalinu... Pirmąjį įrašą pasistengsiu į eterį paleisti sekmadienį, todėl labai kviečiu vėl čia užsukti :) Pažadu daugiau tokiam ilgam laikui nedingti, nors ką čia žinai, pastaraisiais mėnesiais mano gyvenimas vartosi kūliais! :)

1 komentaras:

  1. Sveikinu su nauju žurnalu ir linkiu stiprybės. Pati turbūt pirksiu naują numerį, bet greičiausiai atsisveikinimui, nes iš pristatymų suprantu, kad jis bus labiau orientuotas į tikslinės grupės amžių, o aš jau turbūt išaugau ir ilgą laiką ketinau jau nustoti skaityti, o čia proga paleisti jį naujai kartai :) Nors gal labai patiks?
    O stiprybės linkiu, nes sunku perimti populiarių vardą, daug suplaukia lyginimo, kritikos, bet tikiu, kad pavyks tai pereiti :)

    AtsakytiPanaikinti