2015/09/08

Labai ilgai nerašiau

Ėjau šiandien iš susitikimo į susitikimą per didžiausią liūtį (be skėčio), aplink vien - paltai, skaros ir kapišonai (prisiekiu, dar vakar keikiau plius 34) ir pagalvojau, kad žiauriai seniai kažką rašiau blogui.  Neslėpsiu: apie blogą pagalvoju kiekvieną dieną, galvoju, ką gi čia galėčiau naujo ir įdomaus parašyti, bet scenarijus dažniausiai būna toks: grįžtu namo labai vėlai ir labai nusikalus, todėl mintys net ir labai norint apie kremus, tušus ir sausus šampūnus nesisuka...

Turiu keletą idėjų, kaip galėčiau šiek tiek atnaujinti blogą ir pasukti jį kiek konkretesne linkme, bet, vėlgi - kur rasti to už auksą brangesnio laiko? Štai ir dabar, sėdžiu, rašau šias eilutes ir nervinuosi, kad dar tiek darbų reikia padaryti, nors svajoju tik apie patalą. Na bet ne mano skundų juk čia susirinkom skaityti (tikiuosi), tiesa?

Taigi, grįžtant prie lietaus. Rugsėjo pirmą visas feisbukas klykavo, kad ojojoj, jau atėjo ruduo, kurgi ta vasarėlė, kur atostogos, kodėl čia vėl į tą mokyklą reikia? Ir sulig rudens pradžia prasidėjo naujų gyvenimų psichozė: kas naują hobį per sekundę susirado, kas į naują miestą persikraustė, kas kardinaliai garderobą pakeitė ar ryžosi pirkti bilietą kelionei aplink pasaulį. Pokyčių vajus ir manęs neaplenkė: noriu iš žiemos miego (kuris vyko vasarą, haha) prikelti savo mylimą, taip kantriai puoselėtą ir visą būrį nerealių skaitytojų ir komentuotojų turintį blogą. Kaip ruošiuosi tai padaryti? Tiksliai dar nežinau. Jaučiuosi labai kalta, kad šitiek laiko nieko doro neparašiau ir neaprašiau. Bet gal ruduo ir jau lietingi, vis ilgesni ir šaltesni vakarai duos man progą pasitaisyti?

Iškart perspėju, kad naujų video tikrai kurį laiką dar tikrai nebus. Nebegaliu leisti sau ištisą dieną filmuoti, montuoti ir įkėlinėti video, kadangi laisvo laiko, galima sakyti, apskritai nebeturiu. Žinoma, labai norėčiau vėl prieš kamerą pašnekėti, kažkuo nauju pasidalinti, bet ši veikla valgo laiką kaip niekas kitas! Todėl kolkas apsiribosiu tekstiniais įrašais, kurie, tikiuosi, bus ne mažiau informatyvūs. Greičiausiai pradėsiu nuo mažų grožio priemonių atradimų, vėliau gal ir kokia didesnę temą parašysiu. Žiūrėsiu, kaip spėsiu, bet labai nenoriu, kad geri dalykai nueitų užmarštin. Būna, naudoju kažką, galvoju, o būtinai reikės aprašyt, koks geras daiktas! Ir tą įrašą atidėlioju iki begalybės... Blogiausiu atveju - bent jau FB pasidalinsiu, o vėliau padarysiu kad ir mėnesio geriausiųjų popuri. Vėlgi - neprisižadu, bet stengsiuos!

Tikiuosi vasara jums buvo ilga, šilta, tingi ir įkvepianti. Manoji buvo vienas ilgas nesibaigiantis maratonas, kuris, panašu, niekur neketina trauktis. Bet kaip ten sako - kuo daugiau darai, tuo daugiau ir spėji, tiesa? Bandysiu ir aš SPĖTI. Tikiuosi, pavyks!


Iki greito!

2 komentarai:

  1. Valio, smagu buvo rasti naują įrašą RSS skaityklėje :)

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Salomėja, labas, įrašai tikrai pasirodys dažniau! :)

      Panaikinti