2015/09/19

Man atrodo atradau idealią plaukų priežiūros rutiną!


Kad jau prisižadėjau dažniau parašyti tai šiandien, dar prieš kavą, savaitgalinį namų tvarkymą ir darbus, sėdu rašyt temos, kuri mano galvoje sukasi jau seniai. Šią vasarą grožio srityje padariau daug smagių atradimų, bet geriausias - pagaliau išsiaiškinau, kokie tie mano plaukai gali būti ir kaip minimaliomis pastangomis kasdien atrodyti taip, lyg kėleisi 4 ryto ir plaukus džiovinai dideliu šepečiu ar net sukai žnyplėmis. Patikėkit, aš nei paryčiais keltis mėgstu, nei ryte turiu energijos ilgai vargti su plaukais. Dalinuosi, tikiuosi ir jums pravers!


Plaukus kaip ir anksčiau plaunu kas 2 dienas, o antrą dieną situaciją gelbėju sausu šampūnu. Taigi, viskas nuo plovimo iki fiksavimo naudojimo eilės tvarka:


Šampūnas - šiuo metu naudoju GOSH DE FRIZZ SENSATION šampūną ir labai juo džiaugiuosi. Esu išbandžiusi keletą GOSH šampūnų, nė vienas nenuvylė, sunaudojau iki paskutinio lašo. Vienas geriausių dalykų - pusės litro buteliukas su dozatorium, labai patogu, nereikia atkimšinėt ir užkimšinėt. Būtent šis GOSH šampūnas labai švelniai plauna, gerai putoja, plaukų neapsunkina - pats tas nuolatiniam naudojimui.


Kondicionierius - taip pat nieko labai brangaus ar mandro, tai nerealiai kvepiantis AUSSIE drėkinamasis kondicionierius MIRACLE MOIST, kuris plaukus glotnina, drėkina, bet perdaug nesuriebaluoja. Naudoju pakaitomis su bet kuria iš savo turimų plaukų kaukių.


Nors šią priemonę turiu labai seniai, naudoti pradėjau vis prieš kelis mėnesius. ATRADIMŲ ATRADIMAS! Nuo karščio saugantis L'OREAL PROFESSIONNEL MYTHIC OIL plaukų kremas apsaugo galiukus nuo skilinėjimo džiovinant ir formuojant plaukus žnyplėmis. Jo reikia tikrai labai nedaug: aš naudoju žirnio dydžio gabalėlį, užtenka visiškai. Plaukus kirpau liepą, kaskart džiovinu fenu, neseniai patikrinau: jokio skilinėjimo! Plius, šita priemonė plaukų nepadaro slidžių, priešingai, sakyčiau net truputį kibimo suteikia. Labai rekomenduoju, kas kovojat su skilinėjančiais galiukais, jį reikia tepti ant rankšluosčiu nusausintų plaukų.


Labai lengvai šaknų apimčiai - GOSH REVITALIZING SPRAY purškiklis, skirtas stabdyti plaukų retėją, patankinti plaukus. Labai geras daiktais, nesuriebaluoja šaknų, suteikia lengvos apimties plaukų nesulipindamas ir nėra tokio aštraus poveikio kaip, tarkim, plaukų putos. Buteliukas jau baiginėjas, tikrai pirksiu dar vieną!


Na ir štai plojimai ir saliutai mylimiausiai mano plaukų priemonei - SCHWARTZKOFP PROFESSIONAL OSIS+ linijos druskos purškalui. Nereali priemonė, nuima plaukų slidumą, suteikia plaukams tekstūros, apimties, gerai fiksuoja ir suteikia plaukams paplūdimio garbanų efektą. Mane visi gąsdino, kad druska labai sausins plaukus, bet to nepastebėjau, žinoma, naudoju kaukes ir plaukų aliejus. Purškiu šią priemonę ties vidurine plaukų dalimi ir iškart džiovinu palenkus galvą. Kai plaukai jau beveik sausi, padalinu juos į dvi dalis ir susuku į du mažus kuodelius, atsargiai sudegdama plaukų smeigtukais. Taip plaukai pailsi, kol dažausi, o tada išleidžiu kuodelius, ir pabaigiu džiovinimą - plaukai susisuka į lengvas bangas, apie kurias mane aplinkiniai nuolat klausinėja. Jokių žnyplių, suktukų ir kitų dalykų, skirtų garbanojimui. Ką tik baigiau pirmąjį buteliuką, iškart bėgau pirkti naujo. 


Manėt, kad išsižadėjau tekstūros purškalo? NIEKADA! Šiuo metu man pats geriausias - MATRIX TETURE BUILDER, kuris labai lengvai fiksuoja, suteikia plaukams apimties ir tiesiog sukuria tą "ką tik pabudau iš miego tobulais plaukais" efektą. Jei galit sau leisti šiek tiek brangesnę priemonę - labai rekomenduoju, pati jau gal 4 buteliuką iš eilės naudoju!Tai štai tokia dabar mano plaukų priežiūros ir formavimo rutina. Labai siūlau išbandyt kuodelių garbanas, lengvesnio būdo plaukams pasukti net ir aš nežinau :) labai lauksiu komentarų, apie ką rašom kitą savaitę?  :)

Gero savaitgalio, pailsėkit!
2 komentarai:

  1. Vytaute, gal gali patarti kur įsigyti oasis salt spray ir matrix texture builder?

    AtsakytiPanaikinti
  2. Labukas,

    beveik viską plaukams perku INHAIR parduotuvėje Vilniuje, Žygio g. 90 :)

    AtsakytiPanaikinti