2015/09/29

Nebūtina, bet taip norisi... (Keletas apžvalgų)


Mano aplinkos žmonės žino: jei jau kam nepavyksta išsirinkti kremo/tušo/pudros ar bet kurios kitos grožio priemonės, jie visuomet gali kreiptis į mane. O patikėkit, ir kreipiasi! Ir vienas dažniausių mano patarimų būna: nesivaikyk kainos ir brando, yra ir visai neblogų pigesnių priemonių. Mano pusiau suvalkietiška prigimtis tiesiog neleidžia man aklai sekti reklamų ir pasitikėti brangių priemonių pažadais. Pirmiausiai išbandau paprastesnes, tačiau kartais tenka daugiau pakloti už prabangesnę  priemonę. Šįkart noriu pakalbėti būtent apie jas, kaip aš vadinu, nebūtinas, bet taip norimas prabangas... Vakarai vėsta, reikia juk kažkaip pasilepinti, tiesa?|SKINCODE EXCLUSIVE Cellular Recharge Age-Renewing veido kaukė

Kai kaukės indelyje yra mentelė, žinok, ji - ne šiaip sau. Juokauju, žinoma, pagal mentelę tikrai apie kaukės kokybę spręsti nepatarčiau. Ši SKINCODE kaukė kovoja su senėjimo ir nuovargio požymiais (juodi paakiai - man tikrai ne naujiena!). Taip pat ši kaukė gerina ląstelių medžiagų apykaitą, atgaivina odą, suteikia jai gyvybės. Tačiau vien kaukės - negana. Pakuotėje radau ir vaizdžią veido masažo instrukciją, kurį atliekant, kaukė geriau įsigeria ir sustiprinamas jos poveikis. Kaukę rekomenduojama naudoti du kartus per savaitę, o instrukciją patogu laikyti tiesiog vonios kambaryje.

Naudojau, masažavausi (trunka vos porą minučių!), o dabar apžvelgsiu. Vienas labiausiai man patikusių dalykų - kaukė yra kremo konsistencijos, nevarva, o po 10-15 min perteklių galima tiesiog nuplauti šiltu vandeniu. Nekemša porų, nepalieka riebumo jausmo, oda panaudojus iškart atrodo skaistesnė, o netingint masažuotis ir naudojant reguliariai žadamas didesnis odos stangrumas ir geresnė odos išvaizda. Paprastai kaukės yra koncentruotos ir mano odą šiek tiek dirgina, tačiau šią naudojau tiesiai ir po valymo Clarisonicu, jokio graužimo, nieko. Vienintelis minusas - kaina: Lietuvoje ji kainuoja 59 Eur. Tačiau jei galit leist brangesnę dovaną sau - labai rekomenduoju, visiškas prabangus pasilepinimas.


RITUALS Fortune Oil dušo gelis-aliejus

Mano rudens atradimas! Tokiai tinginei kaip aš subalansuota priemonė: aliejus ir dušo gelis viename. Išspaudus į delną atrodo kaip aliejus, o susilietęs su vandeniu ima lengvai putoti ir nesausindamas plauna odą. Geriausia - po dušo nereikia jokių kūno pienelių! O aš visad taip tingiu teptis, tai oda ir kenčia. Minusėlis - reikia ganėtinai daug priemonės vienam kartui, tai natūralu, kad ir baigsis greitai. Tačiau šiaip - be priekaištų: super kvapas (nesaldus apelsinų), paprasta naudoti, galvoju, o kas nutiktų, jei į paprastą gelį aliejaus įlašinčiau? Gal kas bandė?


PUPA Salt Scrub Regenerating Anti Stress šveitiklis

Dar viena priemonė specialiai tinginiams. Šveitiklis, kuris nesausina odos! Iš pradžių į šią priemonę žiūrėjau įtariai: druska, kad ir specialiai iš Balio, vis vien yra druska. Tačiau vėliau paaiškėjo, kad priemonėje yra ir aliejaus, todėl šveičiant vienu metu oda ir drėkinama. Pats šveitiklis - grubokas, todėl darbą atlieka puikiai. Šiaip šveitiklių nemėgstu (išskyrus GARNIER geltoną su cukrum, pavadinimo nepamenu), nes jie dažniausiai turi vos kelis grūdelius ir nieko nešveičia. Tačiau šis iš PUPA man labai patiko, tik įspėju - jei kojos nugraužtos avalynės arba turite žaizdų - nenaudokit, grauš! Nuplovus priemonę oda išlieka glotni ir nesausėja. 


THE BODY SHOP Polynesian Monoi Radiance Oil aliejus kūnui ir plaukams

Šį rudenį THE BODY SHOP pristatė egzotišką liniją "Spa Of The World", kurioje rasit gaminių, įkvėptų gražiausių pasaulio kampelių ir ten esančių gamtos paslapčių. Mano išbandytas kūno ir plaukų aliejus suteikia spindesio, drėkina ir saugo odą ir plaukus nuo išsausėjimo. Prisipažinsiu, kad šią priemonę atsidariau tik smalsumo vedina. Iš tiesų - negalėčiau pasakyti, kad jis smarkiai skiriasi nuo prieš tai naudotų Monoi tipo aliejų, bet mane labai sužavėjo šio gaminio pakuotė. Tai - ne stiklinis, o minkšto plastiko buteliukas, kurį galima spausti ir aliejus teka pro dozatorių. Išvengsit nereikalingo prapylimo! Naudoju šią priemonę tiek kūno odai, tiek plaukams per naktį prieš plovimą - aliejus yra aliejus ir nieko gudriau neprigalvosi!


Tai štai tokia ta mano rudens prabanga ir grožio pasaulio naujovės. Gal ir jūs kažką iš šių priemonių bandėt, ar patiko? Pasidalinkit nuomonėmis, labai įdomu!
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą