2016/01/17

Be antakių - ne gyvenimas! TOP 3 priemonėsKaskart, kai pamatau merginą iki nematomumo išpešiotais antakiais, mano galvoj kyla klausimas - kodėėėl??? Žinoma, toks pat klausimas kyla ir pamačius ištatuiruotų arba dar kitaip nevykusiai paturtintų antakių aukas. Niekas nekeičia veido bruožų taip, kaip tai padaro antakiai. Žinau ir iš savo skaudžios patirties, ką reiškia išsipešioti iki negalėjimo, o paskui ilgai ir nuobodžiai po plaukelį atsiauginėti...

Gerai, kad jau daug metų savo antakių neliečiu. Tikrai, nepešioju, nedažau ir su vašku netobulinu. Leidžiu jiems augti taip, kaip patinka, o paformuoju tik neskausmingomis kosmetikos priemonėmis. Manau, kad jau atradau savo idealius antakių pagalbininikus, tiesa, vienaip antakius dažau kasdienai, o kitaip - ypatingomis progomis, kai reikia ypatingo ryškumo.


KĄ AŠ NAUDOJU:

1. Geriausia antakių priemonė ever - MAYBELLINE Brow Drama antakių tušas. Tai priemonė, suteikianti antakiams ryškumo, vešlumo efektą, tūbelės pakanka keliems mėnesiams, o spalva - nei per ryški, nei per blanki. Ją vieną naudoju tada, kai skubu, ir neturiu laiko preciziškai ryškinti antakių.

2. MAYBELLINE Master shape antakių pieštukas. Kažkada gavau pabandyti šią priemonę, bet tada atspalvis buvo per šviesus. Ir štai prisižiūrėjus makiažo meistrės Charlotte Tilbury video labai užsimaniau būtent antakių pieštuko. Ilgai galvos nesukau - Droge buvo akcija, nusipirkau tamsiausią Master Shape atspalvį. Pataikiau! Vienintelis minusas - pieštukas labai greitai naudojasi, per savaitę nudrožiau maždaug trečdalį. Čia man vienai, ar normalu taip greitai antakių pieštuką sunaudot? Labai minkštas, bet ne teplus, kitam gale specialiai antakiams šukuoti skirtas šepetėlis. Dažau pagal plaukelių augimo kryptį ir vargo nematau. Kasdienai - ideali priemonė, suklysti beveik neįmanoma. Užbaigiu Brow Drama antakių tušu, man vešlumo per daug nebus!

3. Specialioji artilerija - ARTDECO antakių pudra. Tada, kai turiu laiko, noro ir reikia ypatingai gerai atrodančių antakių. Tepu ją ECOTOOLS linerio teptuku kirstu galu. Kai pasistengiu - efektas labai geras, spalva šalta ir matinė, tačiau priemonė savy turi daug pigmento, labai greitai galima išsiteplioti. Patarčiau pradėti labai atsargiai nuo antakių vidurio ir judėti kraštų link.

MAYBELLINE Master Shape antakių pieštukas + Brow Drama antakių tušas + geri antakių genai :DTai tokie tie mano antakių reikalai, kadangi daug kas klausia, ką naudoju, ėmiau ir pasidalinau. Norėčiau dar ir L'Oreal naują tušą išbandyt, gal kas jau bandėt, kokie atsiliepimai? Verta? :)


DAUGIAU ATRADIMŲ:Komentarų nėra:

Rašyti komentarą