2016/01/01

Metai su CLARISONIC

Sveikinu su Naujausiais! Ar jau išsimiegojot po fejerverkų? Ar Naujųjų metų pažadus susirašėt? Aš savuosius kol kas turiu tik galvoje, bet vienas jų - daugiau blogginti, daugiau naujienų apžvelgti ir dažniau su jumis, mielos mano skaitytojos, pabendrauti! Bučkiai, draugaukim ir šįmet!

Pagaliau prisiruošiau parašyti ilgai lauktą ir daug kartų prašytą parašyti postą apie tai, kaip sekasi toliau gyventi CLARISONIC MIA 2 veido valymo prietaisu. Jeigu kas dar neskaitė mano pirmosios apžvalgos ir nematė video, viską galite rasti ČIA. Na o dabar - mano metai su CLARISONIC.Peržvelgiau praėjusių metų savo blogo statistiką ir nustebau - daugiausiai perskaitytas įrašas - būtent apie CLARISONIC! Džiaugiuosi, kad domitės, skaitot.  Pagalvojau, kad visai įdomu būtų apžvelgti savo metus su šiuo veido valymo prietaisu - kas patinka, kas nelabai, ar pasikeitė mano požiūris ir t.t. Taigi, pradedam!

Daugelis svarstančių pirkti CLARISONIC visuomet sudvejoja, ar toks mažas prietaisas tikrai vertas savo kainos. Lietuvoje toks kaip mano CLARISONIC kainuoja €149. Mano kuklia nuomone - vertas kiekvieno cento. Pradėjus naudoti CLARISONIC mano veido priežiūros priemonių lentyna susitraukė iki minimumo: nebenaudoju tepalų nuo spuogų, nebeperku veido šveitiklių ar poras valančių kaukių, liko tik drėkinimui skirtos priemonės: kremai bei aliejai. Tai aš kaip suvalkietė sakau - vieną kartą investavus ateity sutaupysi :)


Iš pradžių CLARISONIC veidą valiau kiekvieną vakarą, tačiau per praėjusius metus mano veido oda galutinai išlipo iš paauglystės ir dabar ją labiau reikia ne valyti, šveisti, o drėkinti. Todėl CLARISONIC naudoju maždaug kas antrą dieną su gelinio pagrindo veido prausikliu. Naudojimas, kaip jau esu minėjusi, labai paprastas: sudrėkini veidą, padengi jį prausikliu ir sukamaisiais judesiai valai veido odą: 20s kaktai, 20s nosiai ir smakrui ir po 10s kiekvienam skruostui. Po panaudojimo nuprausi veidą ir CLARISONIC šiltu vandeniu ir padedi sausoje šiltoje vietoje džiūti. Tiesa, kartą per savaitę reikėtų atskirai išplauti galvutę su tuo pačiu veido prausikliu.

LABAI SVARBU - maždaug kas 3 mėn reikia pasikeisti galvutę, nes ilgainiui naudojant ji nebe taip gerai valo odą. 

Kas pasikeitė po metų su CLARISONIC? Ogi mano veido oda. Tiesa, ji išlepo ir jei kokias 3-4 dienas  nepanaudoju CLARISONIC, pastebiu, kad oda nebe tokia skaisti, spindinti ir gyvybinga. Kodėl taip atsitinka? Dėl labai paprastos priežasties: nepašalinus negyvo suragėjusio odos sluoksnio oda nesugeba taip gerai pasisavinti veido priežiūros priemonėse esančių medžiagų, atrodo papilkėjusi, gali užsikimšti poros, rastis spuogų ir t.t. O jei naudoju reguliariai - jokių problemų!

METAI SU CLARISONIC:

-Nebeatsimenu, kada turėjau spuogų ar inkštirų
-Niekas taip gerai nenuvalo sunkaus vakarinio makiažo su keliais pudros sluoksniais kaip CLARISONIC
-Odos spalva tolygesnė, nosies poros nebesikemša
-Galutinai susibalansavo odos tipas (bet čia, manau, ne CLARISONIC, o organizmo nuopelnas)
-Nebeperku veido šveitiklių, nosį valančių pleistrų, kaukių ir tepalų nuo spuogų. Jie išnyko!


Mano metų verdiktas - super, tikiuosi ir toliau nenuvils!


DAUGIAU ATRADIMŲ:2 komentarai:

  1. Labai sudominai :))) O naudoji jį tik su putojančiu prausikliu? Veido prausimui aš naudoju tik pienelius, labai nesinori prasidėti su putojančiais.

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Labas :) Pieneliai yra skirti odai VALYTI, o prausikliai - prausti. CLARISONIC būtinas putojimas, kitaip galima sudirginti odą. Galima rinktis specialiai jautriai odai skirtą putojantį prausiklį, kuris tikrai nepridarys bėdų :) Tik nesirinkite tokio, kurį išspaudus iškart susidaro putos - ant odos jo sluoksnis bus per plonas.

      Panaikinti