2016/01/31

Violetinis šampūnas - kam ir kaip jį naudoti?Viską, ką žinau apie plaukus, odą ir makiažą, išmokau naršydama begalines interneto platybes, skaitydama, žiūrėdama ir paskui, žinoma, išbandydama ant savęs. Todėl dar prieš nuspręsdama persidažyti plaukus šviesiau žinojau, kad be vienos svarbios plaukų priežiūros priemonės neišsiversiu. Tai - violetinis šampūnas, stebuklingoji priemonė akimirksiu pašalinanti iš plaukų nepakeidaujamus rausvus atspalvius ir leidžianti ilgiau džiaugtis šviesia plaukų spalva lyg iš salono.
Jo veikimo principas ganėtinai paprastas, tereikia prisiminti dailės pamokose matytą spalvų ratą. Priešingos spalvos "gesina" viena kitą, todėl raudonus spuogus maskuojam žalsvais pieštukais, melsvus paakius slepiam gelsvais maskuokliais, o štai ryžus plaukų atspalvius, atsiradusius nuo kieto vandens ir jame esančių medžiagų, naikinam violetiniais šampūnais.

Kuo intensyvesnė paties šampūno spalva, tuo stipriau jis naikins oranžinius pigmentus. Tiesa, kuo jis intensyvesnis, tuo labiau sausins plaukus, todėl verta atminti:

-Jei esat natūrali blondinė arba visus plaukus dažote šviesiai, bendram geram vaizdui palaikyti užteks ir šviesesnio violetinio šampūno;
-Jei esant šviesėjimo procese arba iš tamsiai dažytų nusprendėte pasidaryti ombre arba balayage, rinkitės stipresnį, nes išiminėjant tamsią spalvą ryžumas lenda kaip grybai po lietaus. Matematika paprasta: kuo didesnis kontrastas tarp prieš tai buvusios tamsesnės spalvos ir spalvos po dažymo, tuo stipresnio šampūno jums reikės.

Jeigu nenaudočiau violetinio šampūno, būčiau ryža kaip Pepė Ilgakojinė. Renkuosi MATRIX Total Results So Silver.


Violetinis šampūnas gali būti geriausias jūsų draugas, tačiau labai svarbu žinoti, kaip su juo elgtis.

-Tai - itin kaprizinga plaukų priežiūros priemonė. Instrukcijoje bus nurodyta, kiek reikia šį šampūną laikyti ant plaukų. Taip, naudojimas - lyg plaukų kondicionieriaus: įtrynei ir lauki 3-5 minutes. Tuomet gerai išplauni, kol vanduo iš violetinio pasidaro skaidrus.

-Atidžiai skaitykit instrukciją! Jei ji sako naudojimo metu mūvėti pirštines, nepatingėkit ir užsimaukit, nes kitaip gražųjį manikiūrą puoš mėlynos dėmės.

-Kaukė po violetinio šampūno - kaip tėve mūsų. Plaukai tikrai pasausėja, nes šampūnas kaip ir nugraužia ryžą sluoksnį, todėl nepagailėkit geriausios turimos kaukės ir palaikykit ją 10 min.

-Violetinis šampūnas - ne dažniau kaip kartą per savaitę, kitaip rizikuojat plaukų skilinėjimu ir išsausėjimu.

-Rezultatai turėtų matytis jau po pirmojo plovimo. Jei nematot jokio skirtumo, reikės stipresnio poveikio šampūno arba tiesiog laikas keliauti į saloną ir prašyti savo plaukų stilisto, kad patonuotų plaukus.


AŠ IŠBANDŽIAU:

JOHN FRIEDA Color Renew šampūną. Tai - lengvesnė violetinio šampūno versija. Bent jau man jis spalvos visiškai nepataisė, tačiau plauna labai gerai, naudoju jį kaip paprastą šampūną ir nepalieku ant plaukų. Manau, kad labiausiai tiks itin šviesioms blondinėms.

MATRIX Total Results So Silver - tiesiog atradimas. Poveikis stiprus, puikiai tonuoja, didelė pakuotė (300 ml), naudojant kartą per savaitę puikiai palaiko spalvą. Mano plaukai šviesinti prieš du mėnesius, o jokio ryžumo ir su žiburiu nerasi. Tiesa, sausina gerokai, todėl po plovimo būtina kaukė ir aliejai.


Mano pastebėjimas:

Jokiu būdu negalvokit, kad violetinis šampūnas yra kaip plaukų dažai. Jei plaukų salone patyrėte fiasko ir vietoj profesionalaus plaukų šviesinimo likote su kiaušinio trynio spalvos sruogomis, kaltas ne vanduo ar šampūnas, o plaukų meistras. Violetinis šampūnas yra tik MEISTRO DARBO palaikymas, jis sugrąžina plaukams išvaizdą "iš salono", o ne dažo plaukus. Naudodamos violetinį šampūną ant neprofesionaliai nudažytų plaukų galit prisidaryti sau daugiau žalos nei naudos. Todėl paskui, kai panikuodamos rašysit man laiškus ir siųsit plaukų nelaimių nuotraukas nesakykit, kad neįspėjau :)DAUGIAU ATRADIMŲ:Komentarų nėra:

Rašyti komentarą