2016/04/17

Blogas 2.0!


Kiek dienų laukta, kiek naktų sapnuota ir kiek atidėliota... Tačiau juk geriau vėliau nei niekada, tiesa?! Pagaliau aš atsinaujinau! Tiksliau savo mylimą blogą atnaujinau. Pakeitimai - keli, bet esminiai: nebeliko pavadinimo BRAIDED WAVES, tiesiog pajutau, kad jį išaugau, norėjosi kažko lietuviško ir artimo. Tai pavadinau jį taip, kaip buvau užregistravusi pačią pirmą dieną - Vytinė. Vytine mane paauglystėje vadino artimiausi draugai, šis kreipinys man - itin mielas ir talpinantis viską, kas gera ir gražu. Todėl jis ir atitenka blogui! Šiek tiek atnaujinau ir vizualiąją pusę, ką ten atnaujinau, visą tikrų tikriausią fotosesiją susiorganizavau! Už nuotraukas labai ačiū mano draugei ir kolegei Simonai iš foto dueto FOTOGENIJAI (čia galite pasižiūrėti jų darbų, vieni geriausių Lietuvos fotografų, labai rekomenduoju!). Parašysiu atskirą įrašą apie fotosesiją, galėsit pasižvalgyt! 

Labai noriu vėl sugrįžti į reguliarų bloginimą, ilgai kaupiausi, bet pagaliau susiėmiau, prasišlaviau kiemą taip sakant ir ėmiausi darbų. Visos, kurios kantriai manęs laukėt, vis paklausdamos, kada gi grįšiu, kada gi vėl kažką parašysiu - aš jau čia! Ir toliau bendraukim, dalinkimės atradimais ir tiesiog smagiai leiskim laiką kartu. Aš jūsų labai pasiilgau! 


Tai nėr čia ko daugžodžiauti, kviečiu vėl skaityti ir komentuoti, nes kur pasižvalgyt tikrai BUS :)


Ir dar naujiena - aš pagaliau SNAPCHAT! Mano vardas ten - VYTAUTEZ, draugaukim, ten keliu nemažai grožio tipsų ir kitų linksmų dalykų!

3 komentarai: