2016/04/17

Mano pažintis su URBAN DECAY ir tarptautinės vizažistės Jillian Ward patarimai

Tik keletas URBAN DECAY top sellerių ir Jillian Ward


Vos prieš keletą savaičių Vilniaus Akropolio "Douglas" parduotuvėje atidarytas URBAN DECAY stendas per dieną tapo tikra sensacija. Kai aš sužinojau, kad šita blogerių liaupsinama ir visame pasaulyje populiari kosmetika atkeliauja į Lietuvą, iškart supratau, kad tai - big deal. Kiek mažiau grožio pasauliu užsienyje besidomintys žmonės įtariai žiūrėjo į šitą naujieną, atseit, ar mažai Lietuvoj makiažo priemonių? Tuo labiau, kad tai - brangesnis prekės ženklas, o tokį atvesti į naują rinką visad rizikinga. Pamatysit, sakiau aš jiems, nušluos URBAN DECAY viską. Ir aš buvau teisi. Kai man teko proga apsižvalgyti po stendą ne su bet kuo, o tarptautine URBAN DECAY vizažiste iš JAV kilusia Jillian Ward, ji net negalėjo parodyti, kaip realiai atrodo tam kai kurie UD bestselleriai, nes... lentynas tiesiog iššlavė. Ak, lietuvės, sesės mano, didžiuojuosi, kad domitės ir renkatės kokybę! Bet apie viską nuo pradžių.
Iškart perspėju - bus laaaabai ilgas postas. Juk šitiek laiko nerašiau, pakaupiau informacijos! Taigi, pradedam. 

UD pirmą kartą pamačiau savo kolegės ir draugės makiažo meistrės Darijos Eden (mano nuomone, Darija - geriausia makiažo meistrė Lietuvoj, čia galit pasižiūrėti jos darbus) pusės žmogaus dydžio kosmetikos lagamine. Ryškios pakuotės, aštrūs pavadinimai... Žinoma, buvau YOUTUBE platybėse mačiusi NAKED paletes, tačiau realiai priemonių niekada neliečiau. Ir štai kai UD atkeliavo į Lietuvą, gavau išbandyti keletą produktų: NAKED Smoky paletę, Eyeshadow Primer Potion šešėlių pagrindą, PERVERSION tušą, MATTE REVOLUTION lūpų dažus. 24/7 akių pieštuką ir REVOLUTION lūpų blizgį. Dar ne viską išbandžiau, tad laukia išsamesnė apžvalga!Todėl buvo labai įdomu, ką pavyks išpešti iš tikros šio brando specialistės, į Lietuvą pristatyti UD atvykusios Jillian. Nežinau, kiek pasaulyje žmonių yra turėję prabangą apžiūrinėti priemonę po priemonės kartu su vienu pagrindinių kompanijos vizažistų, todėl, manau, kad Jillian patarimai tikrai privalo pasiekti ir daugiau grožio fanių, arba, kaip UD jas vadina, beauty junkies. 
Pirmiausiai einame apžiūrėti NAKED palečių. Kuo jos iš esmės skirias? Tik mėgėjui jos gali atrodyti panašios, pasirodo. NAKED - pati pirmoji, negyvenamos salos paletė. Pasirodo, jos idėja gimė paklausus UD dirbančių žmonių, kokius 4 neutralių šešėlių atspalvius jie pasiimtų į negyvenamą salą. 12 dažniausiai pasikartojančių atsakymuose ir nugulė į legendinę paletę. NAKED 2 - greyge(pilka+beige), šaltesni atspalviai, NAKED 3 - įkvėpta saulėlydžio šviesos, dominuoja rausvi tonai, NAKED SMOKY - dūminiam makiažui kurti. Būtent šią paletę turiu ir aš. Kaip išsirinkti sau tinkamiausią? Va čia klausimas sudėtingas, nes nėra kažkokios taisyklės, kam tinka šios paletės. Iš esmės atspalviai neutralūs, todėl tinka visiems. Žinoma, yra žmonių, kurie perka visas paletes iš eilės, nes nu o kaip kitaip? :


Jau pirmą kartą išbandinėdama NAKED SMOKY pastebėjau, kiek daug pigmento yra atspalviuose. Atrodo, vos prilieti šepetėliu, o spalva - itin ryški. Jillian pritarė šiam pastebėjimui ir iškart parodė, kaip galima kontroliuoti akių šešėlių spalvos intensyvumą. Labai svarbu, kokio minkštumo ir purumo šepetelį pasirinksi. Kuo puresnis šepetėlis, tuo blankesnė ir lengviau valdoma spalva. Tankiais kirstais šepetėliais išgaunama intensyviausia spalva. Kadangi paletėje - tiek matiniai, tiek blizgūs atspalviai, klausiu, kuo ko reikėtų pradėti? Jillian pirmenybę teikia blizgiems, nes į blizgų įlieti matinį paprasčiau nei darant atvirkščiai. Taip pat blizgūs šešėliai vizualiai atrodo blankesni nei to paties atspalvio matiniai, nes blizgūs šviesą atspindi, o matiniai - sugeria. Taip pat svarbu tepant kiekvieną kartą nuo šepetėlio nupurtyti perteklių, kad jis nebyrėtų ant paakių ir negadintų makiažo pagrindo. Taip pat pravartu šalia turėti kosmetinę servetėlę ir kaskart šepetėlį pavalyti prieš imant naują atspalvį.


Tikrąją UD šešėlių kokybę įvertinti galima tik naudojant pagrindą, garsųjį Eyeshadow Primer Potion. Mano akių vokai greitai susiriebaluoja, ima blizgėti, todėl niekas be vandeniui atsparaus skysto linerio ten ilgai neišsilaiko. Bet štai panaudojus UD primerį skirtumas - akivaizdus. Tik labai svarbu jo nepagailėti ir leisti išdžiūti. Kiek valandų makiažas išsilaiko, neskaičiavau, bet normalų vakarėlį tikrai atlaikytų! Jokių subėgimų į raukšeles ar spalvų susimaišymo. Kaip užtepei, taip ir turėsi. Jei naudojat paakių kremus (o naudoti turėtumėt!), rinkinės lengvesnius, nes riebūs kremai mažina primerio efektą.


Viena didžiausių makiažo mįslių man - vadinamoji waterline, vieta, kuria vokas liečiasi su akies obuoliu. Normaliai pasidažyti man ten niekad nepavyksta: pieštukas sušlampa nuo ašarų, viskas išsilieja. Pasakoju apie tai Jillian, o ji man iškart rodo specialiai waterline ryškinti skirtus akių pieštukus, kurie - vieninteliai pasaulyje, pritaikyti būtent akių linijai dažyti, tinka ir kontaktinių lęšių dėvėtojams. Esmė - dažantis šiek tiek atitraukti voką ir neleisti jam sušlapti, taip nubrėžta linija išliks ilgiau.
Tikiuosi sulauksiu dienos, kai gatvėje nebepamatysiu merginų oranžiniais veidais ir baltais kaklais. Paklausiau Jillian, ar jai vis dar tokių klientų pasitaiko, o ji, skraidanti po įvairiausias šalis, atsakė, kad kartais žmonės būtent tokio įvaizdžio ir siekia. Tokio kliento ji tiesiog mandagiai paklaustų, kada paskutinį kartą jai konsultantas padėjo išsirinkti atspalvį. Jillian pataria tiesiog eiti prie kosmetikos stendo ir paprašyti konsultanto pagalbos. Odos atspalvis nuolat keičiasi, todėl normalu, kad tai, kas tiko prieš 5 metus,  gali visiškai netikti šiandien.

Pirmas žingsnis - išsiaiškinti, koks jūsų odos tonas: šviesus, vidutinis ar tamsus. Tada reikia stebėti, kokia odos "temperatūra", atspalvis: gelsvas, rausvas, o gal neutralus? Taip pat reikia atkreipti dėmesį į kaklo odą - juk niekas nenori kaukės efekto! Man Jillian nustatė beveik šviesiausią makiažo pagrindo toną ir neutralų atspalvį, tiesa, mano veidas - šiek tiek rausvas, o kaklo oda turi gelsvi pigmento. Ir tai - normalu, daugybės žmonių veido ir kaklo oda skiriasi. Reikėtų galutinai išsirinkti du-tris atspalvius, ir tepti juos ant apatinio žandikaulio linijos. Tuomet pavaikščioti po parduotuvę ir apžiūrėti save skirtingose šviesose. Mažiausiai pastebimas atspalvis ir bus tas vienintelis. 


Nors sakiau, kad išsamią apžvalgą apie konkrečias išbandytas priemones rašysiu vėliau, negaliu nepaminėt dviejų dalykų: PERVERSION blakstienų tušo ir DESLICK permatomos pudros užbaigimui.
PERVERSION - vienas daugiausiai juodo pigmento turinčių blakstienų tušų grožio pasaulyje, tas geriausiai matoma, kai reikia vakare jį nusivalyti, o juodumas niekur nenori trauktis. Tačiau man kol kas tai - vienas geresnių tušų ever. Ilgina, storina, riečia, nebyra, gerai laikosi, tiesa, masyviu šepetėliu sudėtinga neištepti vokų. Žiūrėsim, kiek laiko neuždžius, nes man paprastai tušai greitai uždžiūsta, nežinau, kodėl. Nei vonioj, nei saulėj nelaikau...


Kadangi kalbinti Jillian skubėjau per lietų po labai ilgos dienos, visiškai užmiršau su ja įsiamžinti. Nes jos pademonstruotų triukų nenufotografavau! Man ji makiažo nedarė, tiesiog ant mano veido parodė, kaip išsirinkti makiažo pagrindo atspalvį ir akimirksiu pašalino visos dienos blizgėjimą nuo mano veido. Kaip? Ogi parodė man, kas yra DESLICK. Tai - permatoma kompaktinė pudra, kuri neturi pigmento, todėl tinka visiems odos atspalviams, sudėtyje turi arbatmedžio aliejaus (neleidžia rastis spuogams), ilgam suteikia odai matinį efektą ir ją galima naudoti ir dienos begy tiesiai ant makiažo. Jei makiažo atšviežinimui naudojat paprastą kompaktinę pudrą ir jūsų oda ar T zona linkusi riebaluotis, kuo greičiau šio įpročio atsisakykit. Odos riebalai susimaišę su pudra - peilis veido odai, kemšasi poros ir veido spalva atrodo netolygi. Man ši pamoka smigo tiesiai širdin, todėl sugrįžau į UD stendą ir nusipirkau DESLICK. Super! Oda tikrai daug ilgiau išlaiko šviežumo įspūdį ir neblizga, o jei pradeda blizgėti, galima tiesiog vėl užtepti DESLICK. Kaina, tiesa, 30 Eur, na bet ne kasdien juk :)A photo posted by Vytautė Žališkevičiūtė (@vytautez) onMan labai patiko Jillian požiūris, kad URBAN DECAY pirmiausiai yra skirta eilinei everyday woman, kuri nori tiesiog atrodyti gerai neapsikraunat kalnu priemonių. Ar tikrai tokiai moteriai reikia atskiros kontūravimo paletės, o gal užteks bronzerio ir skaistalų viename? Ar tikrai reikia visų įmanomų šešėlių atspalvių, o gal kartais galima vieną priemonę panaudoti keliais būdais? Ji ne kartą pokalbio metu pabrėžė, kad makiažas - tai žaidimas, improvizavimas, o ne taisyklių vaikymasis. Jillian brėžia labai aiškią liniją tarp šių moterų ir grožio guru, Instagram garsenybių, kurios tikrai naudoja daugybę priemonių, kurios kasdieniniam įvaizdžiui nėra būtinos. Aš manau lygiai taip pat.  Visada pagalvoju, ar man tikrai to reikia, ar naudosiu šią priemonę, o gal ji tiesiog suges stalčiuje? Jei man pačiai kažkas netinka, stengiuosi atiduoti, dovanoti, nes nieko nėra blogiau, nei apsikrauti nereikalingais daiktais! Kad ir kokie jie gražūs...


Tai tokia ta mano pažintis su URBAN DECAY. Labai džiaugiuosi, kad jis atkeliavo ir į Lietuvą, ne veltui šitą prekės ženklą žino visame pasaulyje. Jis turi ne tik labai vientisą originalią vizualią ir reklaminę pusę, bet ir tikrai kokybiškų produktų. Plačiau apie mano išbandytus - jau greitai. O ką iš URBAN DECAY asortimento bandėt jūs? Pasidalinkit komentaruose, labai įdomu!Komentarų nėra:

Rašyti komentarą