2016/04/24

Naujas kailis: LOB kirpimas, balayage dažymas, OLAPLEX ir karštos žirklės


Tai kad jau apsiskelbiau, jog atsišviežinau šukuoseną, pagalvojau, kad reikėtų ir plačiau apie tai papasakoti. Tuo labiau, kad šįkart salone manęs laukė ne viena naujovė: dažymas su OLAPLEX (čia tokia speciali priemonių sistema, iš esmės sauganti plaukus nuo šviesinimo pajovų ir net gerinanti plaukų būklę) bei kirpimas karštomis žmyplėmis. Mano pasirinkimas - Lob kirpimas ir balayage dažymas šiek tiek kontrastingiau nei įprasta.Lob, Lob, Lob. Klausiat, kas tai? Iš esmės - nieko naujo: maždaug raktikaulius siekiantis vientisas kirpimas. Kodėl jis pastaruoju metu tapo vos ne geidžiamiausiu pasaulyje? Ogi todėl, kad meistriškai iškarpius galus ir pritaikius tinkamą dažymą, sukuriamas itin modernus ir stilingas įvaizdis. Šukuosena gerai atrodo tiek išdžiūvus natūraliai, tiek formuojama. Man Lob - idealus: ilgio užtenka plaukus susirišti į uodegą ar kuodą, tačiau atsikračius iškarpymų, plaukuose vizualiai padaugėja masės, nukerpami negyvi galai ir tiesiog galima dažniau su jais eksperimentuoti. 

Ir kas šiandien turi laiko plaukams formuoti?! Išsiplovei išsidžiovinai, galbūt vieną priemonę užtepei ir viskas, pro duris! Lob - būtent toks: kad gerai atrodytų, tikrai nereikia jo dvi valandas sukti, tiesinti ar kitaip kankinti.


Štai čia mano įkvėpimas: nuostabius Lob turi modelis Chrissy Teigen, aktorės Lucy Hale ir Hilary Duff bei realybės šou žvaigždė Khloe Kardashian, jų nuotraukas ir rodžiau savo ilgamečiam plaukų stilistui Ridui. Ridas iš YURY persikraustė į naują saloną Sfinksas Gedimino pr., Vilniuje, ta proga ir apsilankiau jį savo reguliariam kirpimui ir dažymui.

Kartoju: svarbiausia - vos vos iškarpyti galai, tuomet šukuosenos masė pakils nuo šaknų ir plaukai nebeatrodys išplonėję. Tą būtinai pabrėžkite savo meistrui, kad norit kuo vientisesnės šukuosenos.

Chrissy Teigen variantas su šiek tiek patrumpintu priekiu (taip kirpausi ir aš).A photo posted by Khloé (@khloekardashian) on

A photo posted by Lucy Hale (@lucyhale) onA photo posted by Hilary Duff (@hilaryduff) on
Kadangi aš ne tik kirpimo Holivudinio, bet ir spalvos atitinkamos užsimaniau, Ridas atšviežino mano spalvą nudažydamas šaknis tamseniu ir šaltesniu atspalviu, o likusius plaukus tolygiai pašviesino balayage technika. Kas nežinot, tai specialus dažymo metodas, kada tapomos atskiros sruogos, taip sukuriami tolygūs spalvų susiliejimai ir išgaunamas itin natūraliai atrodantis efektas. Plaukams šviesinimas - tikras peilis, todėl Ridas dažo mane naudodamas OLAPLEX sistemą. Tai speciali priemonė, maišoma į dažus, kuri sumažina šviesinimo žalą, gerina plaukų būklę ir iš esmės leidžia daryti kardinalius dažymus netraumuojant plaukų.

Jau seniai stebiu užsienio meistrus YouTube dažančius su OLAPLEX, laukiau, kada gi šita naujovė ateis į Lietuvą ir štai, Ridas ir visas Sfinkso salonas ją sėkmingai naudoja!

Man tai - jau trečias galų šviesinimas, be OLAPLEX plaukams būtų liūdna. Tiesa, už šią paslaugą mokama papildomai, tai jei jūsų meistras jums siūlys OLAPLEX, išsiaiškinkit, kiek tai kainuos. Bet šiaip tikrai verta!


Laukiu Rido su dažais

Po dažymo Ridas mano plaukus tonuoja, nes išiminėjant seną spalvą vis lįsdavo oranžiniai tonai, kuriuos panaikina tik tonavimas ir violetinis šampūnas. Tačiau dabar, panašu, senosios spalvos nebeliko ir tonuoti reikės rečiau.Dar viena naujovė, kurią siūlo Ridas - kirpimas karštomis žirklėmis. Na, nėra tai naujovė, bet mano meistras iki šiol šių žirklių nenaudojo. Tai iki 150 laipsnių įkaistančios žirklės, kurių kerpamų plaukų galiukai yra užlydomi ir taip apsaugomi nuo lūžinėjimo bei aplinkos poveikio. Tai pat toks kirpimas galams vizualiai suteikia masės, ypač aktualu plonaplaukėms! Vėlgi - brangesnis nei įprastai kirpimas, tačiau rezultatai, sako, išlieka ilgai. Pažiūrėsim! Kol kas galai storesni nei iki šiol ir itin sveikos išvaizdos. Gal kas kirpotės karštomis žnyplėmis? Ar pasiteisino?


A photo posted by Vytautė Žališkevičiūtė (@vytautez) on


Kerpam gal 5 cm ilgio tiesiai be jokių iškarpymų, priekines sruogas vos vos patrumpinant.

Kątik iš salonoRidas tiesiog išdžiovino plaukus su plokščiu šepečiu ir viskas. Kuo mažiau makalynės ant galvos, tuo man geriau.


Plaukai po mano plovimo ir džiovinimo. Spalvų perėjimai - be priekaištų!Tai štai toks tas Lob, nei trumpas, nei ilgas kirpimas. Idealus norinčioms atsiauginti plaukus ar bijančioms iš karto kirptis trumpai. Ir tiek daug šio kirpimo formavimo variantų! Tik jokiu būdu nereikėtų stengtis tobulai susisukti ar ištiesinti plaukus. Lob mėgsta natūralumą, tai kad ir kokia jūsų plaukų tekstūra, jai lengvai galima pritaikyti idealiausią Lob. Abejojat? Parašykit man, padėsiu išsirinkt! 

Apie priežiūrą, priemones ir formavimą - jau greitai. Iki susirašymo!
FACEBOOK
SNAPCHAT

1 komentaras:

  1. DreamHost is ultimately the best hosting provider with plans for any hosting requirments.

    AtsakytiPanaikinti