2016/04/27

Naujienos antakiams: PUPA Eyebrow Definition Cream ir L'OREAL Brow Artist Genius Kit


Antakiai - didžiausias turtas ir puošmena, žinoma, jei juos tinkamai prižiūri ir silpnumo akimirką nepuoli pešioti iki siūlo plonumo. Visokių antakių madų buvo: ir labai plonų, ir labai vešlių, ir labai tamsių, ir visai išbalintų, o dabar antakių mados išsilakstė ir pagaliau parėjo į protą: madinga tai, kas labiausiai tinka. Ne visos gerai atrodo su krūmais ala Cara Delevingne, ne visoms ir plonesni tinka. Jeigu ieškot natūralumo, peržvelkit vaikystės ir paauglystės nuotraukas iki pinceto atradimo: toji forma ir spalva - tai, kas jūsų veide atrodys natūraliausiai.

O jei jau prakalbom apie natūralumą, turiu porą naujienų būtent antakių natūraliam grožiui pabrėžti. Panašios, bet kartu ir labai skirtingos, išbandžiau abi, todėl atradimais pasidalinsiu ir su jumis!
L'OREAL Brow Artist Genius Kit antakių formavimo rinkinio laukiau tikrai ilgai. Galvojau, L'Oreal tikrai neturėtų gaminti beleko, todėl nekantravau pamatyti, ką gi jie naujo sugalvos antakiams. Ir štai pasirodė labai patrauklioje metalinėje dėžutėje įsikūręs Brow Artist Genius Kit: antakių vaškas su atspalviu, antakių pudra ryškinimui, mini pincetas ir šepetėlis dviem galais, spoolie iššukavimui ir teptukas.


Pirmiausia - apie spalvas. L'Oreal nenugrybavo ir atspalviai antakiams - šaltų tonų, tokių, kokie būna natūralių, nedažytų plaukų. Sakoma, kad antakių spalvą reikia derinti prie plaukų spalvos (kad ir dažytos), bet aš - kitokios nuomonės. Antakiai turi atrodyti natūraliai, tokios spalvos, kokią gali suteikti gamta, o ne buteliukas su dažais. Tikėjausi, kad vaškas bus lipnesnis ir riebesnis, jis - vos vos "šlapesnis" nei pudra, jo paskirtis - sutvirtinti sušukuotus antakius. Vos vos pigmento jis turi, tai jei norit kuo natūralesnio efekto, galite naudoti tik jį.

Instrukcija sako pirmiausiai tepti vašką, tada - pudrą ir vėl užbaigti vašku. Šukuojam suktu spoolie šepetėliu, dažom teptuku. Viskas paprasta. Pigmento pudroje - ne itin daug, todėl ši priemonė labai tiks toms, kurios su antakių ryškinimu dar tik pažindinasi ir nenori jų perspausti. Suklysti beveik neįmanoma, todėl drąsiai galite ryškinti, kiek norisi. Priemonės minusas, žinoma, mažas pridėtas teptukas, asmeniškai man jis - nepatogus, aš naudoju tie atskirą teptuką, tiek spoolie. Žaislinio dydžio pinceto net nebandžiau, manau, jis išgelbėtų kelionėse, kur ne visada gali pasiimti savo įprastą amuniciją.

Priemonė nei labai nuvylė, nei nustebino, tiesiog pakankamai geras, tinkamų atspalvių rinkinys, kuris puikiai tinka kasdieniniam makiažui. Jei neturite antakiams nei priemonių, nei šepetėlių, toks rinkinys - visai gera pradžia. Ir, žinoma,  pudrą galima puikiausiai naudoti kaip neutralų šešėlį akims.

Norėdama parodyti spalvas, linijas ryškinau po kelis kartus, vieną kartą prabraukus priemonės daug blankesnės


Antroji priemonė - PUPA Eyebrow Definition Cream. Tai - viskas viename: ir vaškas, ir antakių pudra. Man labai patiko pakuotė: užsukamas stiklinis masyvus indelis, kuriame - ganėtinai didelis kiekis priemonės. Konsistencija - nei per sausa, nei per riebi, lengvai tepasi, pigmentas ryškesnis, viskas būtų tobula tik... atspalvis 002 man - per šiltas. Nežinau, čia gal mano veido atspalvis toks, bet ant rankos ta pati spalva man atrodo OK, o štai užtepus ant antakių - akivaizdžiai per šilta. Nors verk šunį apsikabinus, priemonė tikrai verta dėmesio, bet ne mano atspalvis ir viskas. 


L'Oreal Brow Master Genius Kit - 11,99 Eur
PUPA Eyebrow Definition Cream - 12,99 Eur


Tai tiek šį kartą naujienų antakiams. Gal ir jūs kažkurią jų bandėte, gal turite pastebėjimų? Pasidalinkit, labai įdomu! 
FACEBOOK
SNAPCHAT

2 komentarai: