2016/04/23

PUPA DOT SHOCK skaistalai


Nesvarbu, kad ir kiek neatidarytų kosmetikos priemonių lauktų savo eilės stalčiuje, vos tik pamatau kokią nors naujieną, galvoj įsijungia tas nepaaiškinamas signalas "Viskas, noriu ŠITO". Ir tik paskui pavyksta save apgudrauti, kartojant, kad panašią priemonę turiu, kad dar vienos tikrai nereikia... Ok, nemeluosiu, pavyksta nevisada :) Na bet man juk su jumis reikia apžvalgomis dalintis, o čia - labai gera priežastis rinkti visas naujienas, taip? :) 

Kai pamačiau internete pavasarinės PUPA limited edition kolekcijos nuotraukas, būtent rutuliniai skaistalai ir buvo tas NORIU ŠITO dalykėlis. Niekada iki šiol nebuvau bandžiusi būtent rutulinių skaistalų, tai buvo labai įdomu pažiūrėti, ar tikrai jie kardinaliai skiriasi nuo presuotų įprastų. O PUPA - jau seniai pamiltas ir tikrai gerą kosmetiką kuriantis brandas, išbandyti tiesiog privalėjau.

Pirmas dalykas, kurį pastebėjau pirmiausia - kvapas. Šiaip ne itin mėgstu makiažo priemones su kvapais (jie turi priklausyt vonios priemonėms, mano kuklia nuomone), tačiau šitas PUPA sprendimas buvo visai įdomus. Saldus gėlių aromatas, saldi pakuotė, saldus atspalvio pavadinimas ("Dot Macarons") - viskas kaip ir vietoj. Ir tikrai, tokia faina kasdieninė akimirka - atsisuki sau rutuliukus, kvepia, visai miela!Pakuotėje - keleto skirtingo atspalvių rutuliukai: nuo šviesiai rožinių iki šveliniai persikinių. Sumaišius juos pavyksta išgauti ganėtinai universalų atspalvį, todėl ši priemonė galėtų būti sprendimas toms, kurios niekaip neranda "savo" spalvos arba nenori sukti galvos ir prie kažko jos derinti. Pati priemonė - itin pigmentuota, vos kartą prasuki šepetėliu, ir jei laisvai užtepsi, skruostai gali tapti itin rausvais (pasimokykit iš mano patirties :) Žodžiu, elgtis reikia atsargiai: aš prasuku vieną kartą, nukratau ant riešo ir tik tada liečiu veidą. Viensdutrys sukamaisiais judesiais ant skruostų - ir viskas! Ne per daug blizgūs, nei per rožiniai, nei per daug oranžiniai - labai universalus variantas. Suteikia lengvo švytėjimo, bet toli gražu jokių akivaizdžiai matomų blizgučių nepalieka. 

Dieninis variantas, vos vos spalvos ant skruostų.


Pakuotė ir rutulinis produkto pavidalas - papildomi taškai, nes paprastai makiažo priemonių rutuliukų užtenka labai ilgam (suvalkietės genas visad pramuša), žinoma, jei jų neišbarstysit. Aš bent du palaidojau kriauklėj, vis neapsižiūriu, kad į šepetėlį koks įstringa...  Šiai priemonei naudoju Real Techniques Blush brush šepetėlį, man jis skaistalams - idealaus purumo ir smailumo:


Išbandymui gavau ne vieną šios PUPA kolekcijos priemonę, tačiau nenoriu aprašinėti jų visų iškart vien dėl aprašinėjimo, žinot mane, aš pirmiausiai išbandau, įsitikinu, o tik paskui, jei priemonė tikrai verta dėmesio -  ją aprašau. Šiuos skaistalus sėkmingai naudoju kasdien, tačiau lengvai jų efektą būtų galima sustiprinti ir vakarui. Žodžiu - geras atradimas! Jei kas ieškot skaistalų visiems gyvenimo atvejams, šitie - tikrai verti dėmesio.


PUPA DOT SHOCK skaistalai, kaina 16,5 Eur.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą