2016/05/22

HORSE FORCE Losadinaja sila šampūnas ir kaukėKai tik pasidalinau arklių šampūno nuotrauka blogo FB, pradėjo plaukti žinutės su klausimais. Ką, jau visai išprotėjau, žmonėms skirto šampūno neberandu? Ne visai. HORSE FORCE - nors pavadinime ir tui žodį arklys, yra skirtas žmonių plaukams. Kuo jis ypatingas? Šis produktas iš tikrųjų sukurtas remiantis arkliams skirto šampūno ypatybėmis. Arkliai (na nežinau, žirgai gal labiau? Arklių ir žirgų žinovai, atleiskit man už neišmanymą, nežinau, kuriuos labiau šampūnais maudo) paprastai turi storus, kietus, nepaklusnius kailius ir karčius, todėl jiems skirti šampūnai intensyviai drėkina, glotnina plaukus, tačiau nesausina odos. Ir dar - nežinau, tiesa ar ne, bet būtent arkliams skirti šampūnai turėtų išbrinkinti plaukus ir todėl jiems atseit lengviau augti. Iš čia ir kilo mitas, kad arklių šampūnas skatina plaukų augimą. Nemanau, kad įmanoma pagreitinti plaukų augimą, bet kad šio tipo šampūnas tam augimui netrukdo, tai tiesa.
Vakarų gyventojai jau seniai atrado klasika tapusį "Mane'n'Tail" šampūną, kalbama, juo plaukus plauna ne viena žvaigždė, pvz. net Jennifer Aniston! Nors ir iš tikrųjų neskatina plaukų augimo, bet padeda ilgiau išsaugoti jų sveiką būklę, o tai reiškia, kad plaukų ilgiau galima nekirpti ir iš tikrųjų atsiauginti.

Aš smalsumo vedina išbandžiau kito prekės ženklo arklių šampūną, HORSE FORCE - tai šampūnas turintis daug kolageno, provitamino B5 ir lanolino, kuris neleidžia galvos odai išsausėti net ir dažnai naudojant produktą. Kolagenas lygina ir atstato plaukus per visą ilgį, užpildo įskilusias plauko dalis. Provitaminas B5 svarbus plaukų augimui, stiprumui, taip pat jis apsaugo plaukus nuo slinkimo. Aš pirkau 500ml buteliuką, skirtą nualintiems, silpniems ir skilinėjantiems plaukams, taip pat mačiau mažesnės talpos šampūną būtent plaukų augimui skatinti, jį bandysiu kitą kartą.

Taigi, ar tikrai šis šampūnas stebuklingas? Na, dėl stebuklų nežinau, bet man jis patiko jau nuo pirmo pavartojimo. Aš labiau už viską nemėgstu slidžių plaukų, o šis, nors ir žada plaukų lyginimą, per daug slidumo nesuteikė. Išplovus plaukai nesivelia, nepajutau sausumo, o, matyt, tas plaukų pabrinkinimas tikrai veikia, nes plaukų masės lyg ir daugiau.

Plaukai greičiau nesiriebaluoja, išsaugo apimtį, o geriausia, bent jau man - daug ilgiau išsaugo šviesią spalvą nei naudojant kitą šampūną. Tikrai - anksčiau vos ne kas antrą plovimą turėjau plauti violetiniu šampūnu, kuris plaukams - tikrai ne pati sveikiausia procedūrą, o su HORSE FORCE pirmą kartą violetinį šampūną panaudojau po mėnesio. Ryžumo - akivaizdžiai mažiau.

Naudoju šį šampūną jau du mėnesius, be to vieno plovimo su violetiniu šampūnu, jokio kito šampūno nenaudojau. Tiesiog metų atradimas! O 500 ml buteliuko dar liko keliems plovimams, plaunant maždaug kas antrą dieną man jo užteko daugiau nei dviem mėnesiams. Na, karčių neužsiauginau, bet, manau, šitas šampūnas ilgam apsigyvens mano vonioje. Dar kartą įsitikinau, kad tikrai kartais verta pabandyti net ir keistokai atrodančias priemones, nes tik taip atrasi sau geriausias.

Taip pat išbandžiau ir HORSE FORCE plaukų kaukę. Man ji šiek tiek priminė KEUNE So Pure Moisturising Treatment, nes yra itin tiršta. Nepatiko tiek, kiek šampūnas, bet šiaip - labai nebloga: sudėtyje yra hialiurono, grąžinančio plaukams drėgmę ir elastingumą. Labiau tiktų toms, kurių plaukai tikrai nustekenti, nes kaukė - itin riebi, ją reikia šiek tiek palaikyti ir ji plaukams tikrai sugrąžina gyvenimą. Man užtenka ir silpnesnio drėkinimo, be to tingiu ilgai laikyt :)Viena blogybė - šį šampūną ganėtinai sudėtinga rasti. Gal atsiras tų, kurios jį naudoja, ir man atskleis, kur galbūt jį galima užsisakyti internetu?

HORSE FORCE šampūnas apie 15 Eur
HORSE FORCE kaukė apie 15 Eur

FACEBOOK
SNAPCHAT

5 komentarai:

 1. Internetu nežinau, bet jų yra Martinos parduotuvėse. Visų kaina po 10eu, tik nesidomėjau, koks tūris.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ką tik radau internete, visa linija jų, net nagų priemonių yra: http://eshop.elevita.lt/lt/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=Lo%C5%A1adinaja+Sila&submit_search=Ie%C5%A1koti

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tikrai super šampūnas, Vilkaviškio mieste, galima rasti Švaros Prekėse. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Sveiki, šio šampūno galima įsigyti www.sveik.eu Visų šios serijos gaminių kainą 11.60

  AtsakytiPanaikinti
 5. Sveiki, būtent TIK šis plaukų šampūnas man padėjo, kai turėjau nesveikai slenkančius plaukus, po jo naudojimo plaukai visiškai nebeslinko maždaug apie pusmetį ar daugiau! Taip pat plaukai labai sustiprėjo. Geriausi atsiliepimai

  AtsakytiPanaikinti