2016/05/07

Kontūravimas: L'OREAL Infallible Sculpt ir MAYBELLINE Master ContourKaskart žiūrėdama užsienio YouTuberių naujų produktų apžvalgas galvoju, o kada jie pasieks ir Lietuvą, kada ir mes galėsime išbandyti naujausius grožio industrijos perlus? Kai sužinojau, kad L'Oreal ir Maybelline pristatė priemones kontūravimui, tas nekantravimo jausmas patrigubėjo. Jau ką ką, bet kontūravimą gyvenime išbandyti tiesiog privaloma! Vos tik Infallible Sculpt paletė ir Master Contour pieštukas pasibeldė į mano duris, tuoj pat jas išbandžiau, ištyrinėjau, o dabar ir aprašysiu.Auksinė tiesa - neturėk apie priemonę išankstinės nuomonės, kol jos neišbandėi. Štai laukiau L'Oreal kontūravimo naujovės, ją juk pats kontūravimo dievas Mario Dedivanovic pristatinėjo, YouTube žiūrėjau ir žiūrėjau jo klipą (beje, jo modeliu tapo lietuvė manekenė Laura, vos nuo kėdės nenuvirtau pamačius, kad būtent ją Mario dažo su reklamoje. Susirašėm su Laura, pakalbinau ją balandžio PANELEI, paskaitykit, labai įdomu, viską apie Kardashianių grožio guru išklojo!), o kai pabandžiau pati - nors verk. Nu netiko man ir viskas! Ir šepetėlius kaitaliojau, ir pirštais bandžiau sklaidyti - niekaip. O kai Mario dažo atrodo taip paprasta, taip aišku... Tuoj viską papasakosiu.
Taigi, Infallible Sculpt - tai kontūravimo paletė, kurioje - kontūravimui ir šviesinimui skirti atspalviai. Aš išbandyti gavau pačius šviesiausius, 01 Light. Pakuotėje priemonė atrodo labai kreminė, bet aprašas teigia, kad tai - cream to powder, todėl ant odos priemonė turėtų pasausėti ir būti lengvai sklaidoma kaip pudra. Dėžutėje - veidrodėlis ir instrukcijų lankstinukas, tereikia turėti šepetėlį. Mario naudoja L'Oreal Sculpting Brush, aš naudojau savus. Na ir ką - kontūravimo atspalvis man per daug oranžinis, o highlighterio - per rožinis. Tekstūra ant odos tikrai pasausėja, bet tolygiai užtepti ir išsklaidyti taip ir nepavyko. Tiesa, visai neseniai apie tai kalbėjau su viena makiažo meistre, ji sakė, kad kreminės kontūravimo priemonės - iššūkis, jas tikrai sudėtingiau išsklaidyti.

Kadangi apie šią priemonė girdėjau tikrai daugybę gerų atsiliepimų, tiesiog darau išvaizdą, kad man tiesiog netiko atspalvis ir tekstūra, oda po priemonės atrodė tiesiog dėmėta ir į Kardashianę nepavirtau :(O štai į MAYBELLINE Master Contour pieštuką daug vilčių nedėjau ir buvau labai maloniai nustebinta. Man labai patiko priemonės dizainas: viename pieštuke - dvi spalvos, tepi vieną, apverti pieštuką ir tepi kitą. Ši priemonė - taip pat cream to powder, man ji pasirodė sausesnė nei L'Oreal, o geriausia dalis, žinoma - atspalviai. Kontūravimui skirtas - šaltas, turintis pilkšvų tonų, o būtent tokiais paprastai ir kontūruojama. Highlighteris - vos vos gelsvas, mano odos atspalviui - pats tas. Ir naudojimas tikrai paprastas, pieštuku patogu brėžti linijas, o išsklaidyti nesunku net ir pirštais. Tačiau mane po kelių dienų pradėjo berti ties skruostikauliais, tikiuosi, čia tik sutapimas, o ne alergija kuriai nors priemonės sudėtinei daliai. Bandysiu dar kartą, tikiuosi, pasiteisins, nes ši priemonė lengvam dieniniam kontūravimui - tiesiog ideali!

FACEBOOK
SNAPCHAT

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą