2016/05/28

L'OREAL PARIS Nude Magique Cushion makiažo pagrindas


Idealiai tinkantis makiažo pagrindas - tikriausiai 80 proc. makiažo sėkmės. Juk taip svarbu, kad tiktų atspalvis, maskavimo intensyvumas, kad priemonė būtų patikima ir nepakeistų išvaizdos visą dieną. Svarbi makiažo priemonė, daug ir reikalavimų. Todėl kaskart pasirodžius pagal naują technologiją pagamintiems makiažo pagrindams grožio pasaulis sudreba - ar tai ir bus atsakymas į ilgametes to vienintelio pagrindo paieškas? 

Makiažo pagrindas kempinėlėje - būtent ta naujovė, kurią daugelis svajoja išbandyti. Pirmoji tokią plačiajai visuomenei pristatė LANCOME (jei neskaičiuosime šios priemonės pirmtakų Azijoje), o dabar galima išbandyti ir daug pigesnį L'OREAL variantą.
L'OREAL PARIS Nude Magique Cushion makiažo pagrindas - tai priemonėje išmirkyta kempinėlė, kuri užtikrina itin lengvą ir spindintį padengimą. Porėta kempinėlė-pagalvėlė "išleidžia" tik tiek priemonės, kiek reikia itin natūraliai atrodančiam efektui. Padauginti jos ir susikurti kaukės efektą - neįmanoma! Pakuotėje taip pat rasite specialų, kaip rašoma, skysčio nesugeriantį aplikatorių ir veidrodėlį.

Štai čia man ir norisi stabtelėti - kiek jūsų norėtų dienos bėgyje taisyti makiažo pagrindą? Juk ant jo tepam ir kompaktinę pudrą, ir bronzantą, ir skaistalus, ir visokius highlighterius, tai, iš esmės, ar tikrai reikėtų ją taisyti? O jei taip - nejaugi tuomet ir visas kitas priemones reikia nešiotis? Sakyčiau, ganėtinai keistas pasiūlymas, bent jau aš jei ryte užtepu, tai man viskas turi laikyti iki vakaro, žinoma,  yra dalykų, su kuriais nepakovosi, pvz., dienos bėgyje atsirandantis ir maskavimo prašantis veido blizgėjimas, bet be jo paprastai nieko netaisau.Taigi, atgal prie Cushion. Reklama nemeluoja - tai itin lengvai dengianti priemonė. Ką ten lengvai - su pridėtu aplikatoriumi reikia nemažai paspaudyti tą Cushion, kad normalų kiekį priemonės paimtum! Su šepetėliais ar Beauty Blenderiu - viskas ok, per daug nuo kitų makiažo pagrindų nesiskiria, tiesa, sakyčiau, konsistencija - skystoka, tokia permatoma. 

Išbandymui gavau atspalvį 003 Vanilla, man jis - vos vos tamsokas, bet, manau, vasarai visai tiktų. Nekreipiant dėmesio į atspalvį, pati priemonė tikrai verta dėmesio: įsigijus ją nereikės papildomai ieškoti šepetėlių (jei jums pakanka BB kremo lygio dengimo), Cushion tikrai suteikia odai spindesio ir gaivumo. Kasdienai - pats tas. Tik, nežinau. ar priemonė toje kempinėlėje greičiau neišdžiūsta ir jos užtenka taip pat ilgai kaip ir įprastiniuose buteliukuose esančių.

Kitas geras ir labai svarbus dalykas - SPF25. Vasarą apsauga nuo saulės itin svarbi, todėl jei naudojat tik paprastą drėkinamąjį veido kremą, būtinai rinkitės makiažo pagrindą, turintį apsaugą nuo saulės. 

Antrą kartą nepirkčiau, nes man norisi kiek kitokio maskavimo, bet lengvam kasdieniniam makiažui - pats tas. Jei ieškot ko nors naujo ir norit tiesiog neįnoringos priemonės - Cushion labai rekomenduoju.


L'OREAL PARIS Nude Magique Cushion makiažo pagrindas - apie 18 Eur. 


FACEBOOK
SNAPCHAT

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą