2016/05/01

MAYBELLINE The Blushed Nudes šešėlių paletė

Jei prieš porą metų būčiau išgirdus, kad rožiniai šešėliai bus kažkas, kas taps top tendencija, būčiau gerai pažvengus. Juk rausvumas apie akis - labiau peršalimo ženklas! Tačiau grožio tendencijų kartais tiesiog neįmanoma nuspėti ir štai šiandien mes rožinę matom visur, kur tik pasisuksi. Daug kas iš pradžių nesuprato kultinės URBAN DECAY NAKED 3 rožinės paletės, tačiau vos tik blogeriai pradėjo kelti savo apžvalgas, grožio pasaulis dėl rausvų šešėlių tonų tik dar labiau pamišo. MAYBELLINE savo gerbėjams taip pat pasiūlė rožinių atspalvių šešėlių paletę The Blushed Nudes, ją ir išbandžiau šios savaitės apžvalgai.
Pirmiausia turiu pasakyti, kad šešėliai ir mano vokai paprastai neranda bendros kalbos. Be primerio šešėliai man išsilaikytų kokias 5 minutes, mano vokų oda greitai susiriebaluoja ir iš šešėlių lieka vienos spalvos makalynė. Situacija šiek tiek pagerėjo atradus Urban Decay Eyeshadow Primer Potion, todėl pagaliau galiu išbandyti ir ne vien vandeniui (ir uraganui) atsparius šešėlius. 

The Blushed Nudes paletėje - 12 atspalvių, iš kurių vienas - visiškai matinis, visi kiti - šiek tiek blizgūs. Spalvos - harmoningai derančios, paletė sudėliota taip, kad nereikėtų sukt galvos, ką su kuo derinti, šalia esantys atspalviai puikiai dera, nors galima eksperimentuoti ir rinktis spalvas taip, kaip patinka, tikrai nenugrybausit. Nors paletė kaip ir atstovauja rožinius tonus, jų - vos trys, visi kiti - klasikinės žemės spalvos. 

Spalvų pusė - tikrai šios paletės stiprioji. Atspalviai - neįnoringi, juos galima lengvai derinti ir kasdien atrasti vis skirtingų variacijų, kitoje dėžutės pusėje yra labai aiški instrukcija, kaip derinti paletėje esančias spalvas. Tačiau paties produkto konsistencija ir padengimas mane šiek tiek nuvylė. Šešėliai labai sausi, netgi birūs, sunkiai prikimba prie voko, o pigmento - mažoka. Žinoma, tai pliusas toms, kurios nenori ryškių spalvų ir bijo suklysti, tačiau man norisi, kad šešėliais reikalui esant būtų galima ir linerį nubrėžti. Su primeriu - pusė velnio, tačiau sausumas ir byrėjimas tepant šiek tiek erzina.
Labiau matinis rausvas variantas

Akivaidžiai turėjau laiko lineriui :D Rausvas blizgus variantas.

Labai sunku parašyti vertinimą produktui, kurio atspalviai - tiesiog idealūs, tačiau formulė galėtų ir patobulėti. Primeris šią paletę tikrai išgelbėja, tada jei visgi susigundysit išbandyti šią priemonę, patariu į pirkinių krepšelį įsimesti ir šešėlių pagrindą ar kažkokį patvaresnį makiažo gruntą.


FACEBOOK
SNAPCHAT

1 komentaras: