2016/05/21

PUPA Stay Gold highlighteris ir Real Techniques Setting Brush šepetėlis


Vienos nesiskiria su raudonu lūpdažiu. Kitoms skystas lineris - tiesiog gyvybiškai svarbus. O aš negalėčiau gyventi be veidui spindesio suteikiančio highlighterio. Vis dar nežinau, kaip versti šią priemonę į lietuvių kalbą. Skaistinamoji pudra? Skaistiklis? Na, kad ir kaip ten bebūtų, papasakosiu apie vieną mylimiausių ir dažniausiai naudojamų (ir visoms draugėms įsiūlytą :) highlighterių - PUPA Stay Gold.
Highlighteris naudojamas iškiliausios veido vietoms optiškai pakelti ir suteikti veidui spindėjimo bei tobulos odos iliuziją. Egzistuoja daugybė highligterių atspalvių (visai neseniai pasirodė vaivorykštės spalvos!): nuo bronzinio iki violetiniai balto ir t.t. Kokį rinktis? Jei galit sau leisti vieną - imkit kokį nors tarpinį variantą tarp aukso ir sidabro, pvz., šampano. O iki pilnos laimės užtenka dviejų: šiltesnio, pvz., aukso spalvos ir šaltesnio, labiau sidabrinio.

PUPA Stay Gold - itin spindintis auksinis highlighteris. Tai tiesiog stebuklas dėžutėje: perbrauki per skruostus, nosį ir smakrą - ir štai, turi ryškius veido kontūrus! Svarbiausia - jis ne blizga (neturi akivaizdžiai matomų blizgučių) o spindi, todėl sukuriamas itin natūralus efektas.Ne mažiau nei pati priemonė svarbu ir šepetėlis, kuriuo ją tepsit. Jei norint itin tiksliai paryškinti tam tikras vietas, rinkintės mažesnį ir tankesnį šepetėlį. Aš naudoju Real Techniques Setting Brush, kuriuo labai patogu tiksliai padengti net ir tokias sudėtingas vietas kaip antakio kaulas ir t.t. Pirkau specialiai highlighteriui YOUTUBE vlogerių prisižiūrėjus. Žinoma, jei norit bendro spindėjimo, galit tiesiog prasukt didesniu šepetėliu. 

Aš tiesiog jau nebeįsivaizduoju savo veido be highlighterio - naudoju kasdien! O šios PUPA priemons užtenka tikrai ilgai - per pusmetį neišnaudojau nė pusės. Taip pat ji - universali: galima naudoti kaip akių šešėlius ar net vasarą pasiblizginti įdegusias kojas. Žinot mane, suvalkietę, aš mėgstu daiktus su daug panaudojimo galimybių!
A video posted by Vytautė Žališkevičiūtė (@vytautez) on

PUPA Stay Gold - 18 Eur. FACEBOOK
SNAPCHAT

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą