2016/05/30

SALLY HANSEN Instant Cuticle Remover priemonė nagų odelėms šalinti


Nagų odelėmis galėčiau skųstis lygiai taip pat dažnai kaip ir oru Lietuvoje. Būna periodų, kada tikrai jomis rūpinuosi, karpau, tepu aliejais ir t.t., o kartais tiesiog prarandu viltį ir jas apleidžiu - vis vien diena kita po karpymo ir jos jau atrodo daugiau mažiau kaip kanopos. Kažkada bandžiau kiekvieną vakarą atstumdinėti, įtrinti kokosų aliejumi - poveikis trumpalaikis. Bet štai visai neseniai atradau priemonę, kuri privertė mane suteikti dar vieną šansą nelemtosioms odelėms.Nagai - bene mažiausiai reikšmės mano gyvenime užimanti kūno dalis. Nelakavau jų iki dvyliktos klasės - o kam? Greitai lupasi, fortepijono mokytoja nagus liepdavo kirpti kuo trumpiau, o ir laukti, kol lakas nudžius, neturėjau kantrybės. Pirmą manikiūrą gyvenime pasidariau išleistuvių proga! Todėl ir geliniai lakavimai bei kiti nagų džiaugsmai mano kasdienybėje atsirado palyginus neseniai. O su jomis paaiškėjo, kad turiu labai sausas, šerpetojančias ir labai greitai ataugančias nagų odeles. 

Netingėdavau - mirkydavau ir karpydavau, bet, ką čia slėpsiu, dažniausiai tingėdavau. Kai jau prispirdavo reikalas, susitvarkydavau, bet pastaruoju metu odelės ėmė itin nervinti, todėl nusprendžiau pagaliau atidžiau jomis pasirūpinti. Taip mano gyvenime atsirado SALLY HANSEN Instant Cuticle Remover. Tai - vos per 15 sekundžių nagų odeles suminkštinantis gelis, kuris leidžia jas lengviau atstumti ir pašalinti (mano atveju net kirpti nereikėjo - kažkaip nusistumė) odeles be jokio mirkymo. Žinot gi, kad ant išmirkytų nagų net ir geriausias lakas ilgai nelaikys...Pirmą kartą šią priemonę pamačiau Vivianna Does Makeup vloge, bet kažkaip ypatingai neužfiksavau. Ir štai prieš kelias savaites Droge akis užkliuvo būtent už SALLY HANSEN stendo ir pagriebiau porą priemonių. Ir tikrai nepasigailėjau! Etiketė žada, kad reguliariai naudojant šią priemonę ilgainiui odelės kels daug mažiau problemų. Ir ką - etiketė nemelavo: panaudojau vos porą kartų, atstumdžiau ir nekarpiau, o odelės atrodo net labai tvarkingai (nuotraukos "prieš" nededu, palaikysit visiška nevala...).


Nieko ypatingo be šios procedūros nedarau: naudoju rankų kremą, daržų nekasu ir indus kartais plaunu su pirštinėm. Negaliu atsidžiaugt! Naudoti šį stebuklą - itin paprasta: užtepi skaidrų gelį tiesiai ant odelių, palauki 15 sekundžių ir stumdai! Padeda atkrapštyti net tas užsilikusias, prie nago prilipusias odeles. Ir, žinoma, geriausia, kad net nereikėjo karpyti. Skaičiau, kad tinka ir suragėjusiai padų odai šalinti, tereikia palaikyti užtepus vieną minutę.
SALLY HANSEN Instant Cuticle Remover - apie 8 Eur.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą