2016/06/05

BEAUTY BLENDER makiažo kempinėlė ir jos valikliaiNegaliu patikėt, kad tik dabar rašau apie Beauty Blenderį. Jei yra pirmą kartą jį matančių - tai specialios formos makiažo kempinėlė, kuri dengia makiažo priemones itin tolygiai, o makiažas, atliktas Beauty Blenderiu, atrodo tiesiog nepriekaištingai. Šia kempinėle reikia ne braukti per veidą, o švelniai jį spaudyti, taip makiažo pagrindas pasiskirsto tolygiausiai.
Žinoma, pirmiausia Beauty Blenderį atrado garsiausi pasaulio makiažo meistrai, o jau tada šis stebuklas "atgulė" ir viso pasaulio beauty junkies kosmetinėse. Kaip jį naudoti? Pirmiausia reikia gerai sušlapinti, kad išsipūstų, aš palaikau po vandens srove kelias sekundes. Tada reikia gerai nuspausti (jokiu būdu ne gręžti!), o kai jau kempinėlė beveik sausa, dar kartą nuspausti ją į švarų rankšluostį.

Na o tada tiesiog užsitepat makiažo pagrindą ant rankos, merkiat Beauty Blenderį ir po truputį spaudomaisiais judesiais dengiat veidą. Suklysti - tiesiog neįmanoma, kempinėlė puikiai išskirsto priemones ir veidas atrodo itin natūraliai.

Kam tinka Beauty Blenderis? Geriausia - tirštesnėms priemonėms, nebandyčiau jo su fluidais ar kitomis itin lengvomis priemonėmis, nes jos tiesiog susigers. Kam Beauty Blenderį reikia šlapinti? Tam, kad makiažo priemonė išliktų kempinėlės paviršiuje, o ne susigertų į vidų. Kai ji šiek tiek drėgna, vanduo neleidžia skverbtis į vidų.
Tačiau pats svarbiausias dalykas naudojant Beauty Blenderį - jį reikia plauti po kiekvieno panaudojimo. Išplauni, nuspaudi į rankšluostį ir palieki gerai vėdinamoj vietoj džiūti. Aš ilgą laiką ploviau savo kempinėlę įvairiais prausikliais ir muilais, bet rezultatas niekad nebuvo toks, kokio siekiau. Ir štai pabandžiau specialiai Beauty Blenderiui plauti skirtą muilą Solid - tokio švaraus Beauty Blenderio neturėjau nuo pat pirkimo! Po panaudojimo tiesiog reikia sušlapinti muiliuką, patrinti į jį Beauty Blenderį, priemonė ims putoti ir išplaus visus pudros likučius. Tuomet reikia gerai išskalauti vandeniu, nuspausti ir palikti džiūti.

Egzistuoja ir skystas ploviklis, jį turiu, tik dar nebandžiau, labai patinka muiliukas. Jį pabaigsiu, ateis eilė ir plovikliui.Yra du Beauty Blenderio dydžiai: įprastas ir mini. Mini skirtas paakiams ir pavienėms sunkiai pasiekiamos veido vietos, pvz odai aplink nosį. Mini nėra būtinas, daug ką galima atlikti ir smailiuoju didžiojo Beauty Blender galiuku, tačiau kartais skubant greičiausiai "subėgančioms" vietoms gerai panaudoti tik mini Beauty Blenderį, o visa kita atlikti šepetėliu. Aš taip dažniausiai darau ir nebeatsimenu, ką reiškia į paaukių raukšleles sutekėjęs maskuoklis. Kadangi Beauty Blenderis dengia itin plonu tolygiu sluoksniu, makiažo priemonės ilgiau išsilaiko.


Jeigu tinkamai prižiūri Beauty Blenderį, jis tarnaus tikrai ilgai. Todėl nepatingėkit kas kartą jo išplaut, nes esu skaičius tokių baisių istorijų, kad viduj dėl nešvaros ima veistis visokie kenkėjai ir t.t. O kur dar galimybė užkrėsti veido odą ir t.t... Atsikelkit vos 5 min anksčiau ir visai dienai turėsit nepriekaištingą veidelį!

Čia po visos dienos lakstymų, kai lauke buvo plius 27. Nė žymės!


BEAUTY BLENDER makiažo kempinėlė - apie 20 Eur.
FACEBOOK
SNAPCHAT

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą