2016/06/26

MAKE UP FACTORY Dramatic Cream gelinis akių kontūrasKartais labai sunku sudėlioti į eilę priemones, kurias noriu išbandyti ir aprašyti. Būna taip, kad išbandymą taip ilgai atidėlioju, jog priemonė ir užsimiršta. Bet štai besiruošdama NYX pristatymui (apie tai - jau greit, kai apžvelginėsiu ir labiausiai patikusias NYX priemones) sugalvojau, kad noriu kažko, ko dar niekada nebandžiau. Ir štai naujų priemonių dėžėje akis užkliuvo už MAKE UP FACTORY gelinio linerio indelio. Pilkas, o ne juodas kaip įprasta, bandau!Ir ar aš galėsiu žinoti, kad ši priemonė taps ta, dėl kurios jau ne pirma diena netyla blogo pašto dėžutė? Iš tikrųjų pasielgiau ganėtinai neapgalvotai: į visos dienos renginį rinkausi prieš tai neišbandytą makiažą ir paprastai labai įnoringą grafinį linerį. Kas, jei nubėgs? Kas, jei nusitrins? Juk nelabai turėsiu progą pataisyti... Na, bet surizikavau ir buvau ne tai kad nustebinta, bet iš klumpių išversta.

14 valandų. Tiek MAKE UP FACTORY Dramatic Cream gelinis lineris išsilaikė ant mano vokų. Tiesa, paruošiau juos URBAN DECAY Primer Potion pagrindu, tačiau net ir jis man laikydavo vos keletą valandų. O čia - jokio trupėjimo, nusitrynimo ar sušokimo į raukšleles! Iš pažiūros priemonė - itin kreminė, lengvai tepasi, beveik putų pagrindo, todėl tikrai netikėjau, kad ji bus tokia patvari.


Tepiau ją BOBBI BROWN specialiai lineriui skirtu teptuku (jį, beje, taip pat pirmą kartą naudojau) - be jokių taisymų ir nervų, o skysti kontūrai man tikrai ne visada pavyksta! 

Džiaugiuosi ne tik priemonės patvarumu, bet ir spalva: pilka - ne tokia akivaizdi kaip juoda, pilkas žvilgsnis - ne toks aštrus kaip juodas, o man dienai kartais norisi tokio lengvesnio "įrėminimo". Jokių blizgučių, spalva tolygi, ją galima nesunkiai reguliuoti.


Esu ne kartą skaičius, kad lineriai indeliuose, o ne su plunksnele, yra daug patvaresni, lengviau tepami, o jų linijos - lengviau valdomos. Nežiniau, kiek tame tiesos, bet šis indelinis nuo šiol - mano favoritas. O ir valėsi be jokių kaprizų, tiesa, nemažai pigmento, todėl reikėjo šiek tiek atidžiau valyti prie pat blakstienų.

Jei ieškot neįnoringos ir patikimos priemonės, ypač jei skystas lineris - jūsų kasdienybė, labai rekomenduoju!FACEBOOK
SNAPCHAT

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą