2016/06/29

Pažintis su NYX ir išbandytų priemonių apžvalga


Prieš beveik dvi savaites gavau labai įdomią galimybę iš arčiau susipažinti su į Lietuvą kartu su didesniu asortimentu atkeliaujančiu prekės ženklu NYX. JAV sukurto NYX atstovai Baltijos šalims norėjo artimiau susipažinti su Lietuvos grožio bendruomene: makiažo meistrais, studentais, blogeriais ir tiesiog makiažo gerbėjais. Praėjusią savaitę būtent Lietuvos grožio mylėtojams surengtuose NYX renginiuose gavau ypatingą rolę - manęs paprašė būti co-hostere, pusiau vedėja, paprastai tariant, sužiūrėtoja, kad veiksmas ant scenos vyktų sklandžiai, kad publika gautų atsakymus į visus klausimus ir visiems pavyktų susipažinti su NYX iš arčiau. Renginys pavyko puikiai, tik dar kartą įsitikinau, kad esu visiška makeup junkie, galinti apie tekstūras ir bronzerio tonus kalbėti valandų valandas... NYX, ačiū už mano kompetencijos įvertinimą, tai labai įkvepia!

Turiu pripažinti, kad apie NYX žinojau tik tiek, kad kompanija gamina legendinius Soft Matte Lip  Cream - matinius lūpų dažus, kurie nelimpa, nedžiovina ir sukuria aksominį efektą. Todėl susitikus su NYX atstovais buvau nemenkai apšviesta: pasirodo, šį makiažo meistrų ir YouTuberių mėgstamą ženklą sukūrė jauna vizažistė, norėjusi sukurti geras, bet nebrangias kosmetikos priemones, kurių pakaktų susikurti savo profesionalų meistro rinkinį. Todėl asortimente netrūksta ir neįprastų, nelabai kasdienai skirtų atspalvių. Ir beveik trečdalį viso asortimento sudaro produktai lūpoms!Susipažinimui su NYX ir aš gavau keletą produktų: skaistalus Ombre Blush (skaistalai ir highlighteris viename), šešėlių pagrindą, Butter lūpų dažus, jau minėtus Soft Matte Lip Cream, Ombre Lip Duo dvipusius lūpų dažus, matinį linerį, priemonę antakiams Eyebrow Cake Powder, Butter Gloss blizgį ir Matte lūpų dažus. Jau renginyje  buvusioje parduotuvėje susigundžiau įsigyti antakių pieštuką Micro Brow, nes girdėjau, kad jis - kaip pigesnė Anastasia Brow Wiz versija. Šiek tiek papasakosiu apie tai, ką išbandžiau.


Vienas skiriamųjų NYX bruožų - pigmentacija. Kai pirmą kartą naudojau Ombre Blush, laisvai perbraukiau šepetėliu - ką jūs manot, likau persikiniais žandais :) Kitą kartą tepiau atsargiau ir viskas pavyko: spalva (Soft Flush)  - tolygi, intensyvi, o sumaišyta su kartu esančiu highlighteriu - ir subtiliai spindinti. Naudoju kasdien! Dar gavau ir kitą atspalvį, Code Breaker, bet jis - ryškiai alyvinis, pagalvosiu, kokiam įvaizdžiui jį paderinti.

URBAN DECAY Eyeshadow Primer Potion mane išlepino - dabar šešėlių pagrindams keliu didžiulius reikalavimus, nes mano vokai - riebūs, todėl ant jų nelabai kas ir laikosi. Šis NYX primeris jų neišgelbėjo, bet atradau nerealią jo panaudojimo galimybė - ogi paakiams! Maskuoklis puikiai laikosi, nesubėga į raukšleles ir tolygiau dengiasi. Priemonės reikia labai nedaug, aš vos priliečiu pirštu ir užtenka visam paakiui.


Ombre efektas nuo plaukų persikėlė į makiažą: štai dar viena tokį efektą suteikianti NYX priemonė - Ombre Lip Duo lūpų dažai. Vienoje pakuotėje - lūpų dažai ir tamsesnis apvadas, kuriuos derinant ir suliejant galima sukurti Ombre efektą. Vėlgi - super pigmentacija ir intensyvumas!Tikriausiai labiausiai man patikęs produktas - antakių pieštukas Micro Brow Pencil. Anastasia Brow Wiz nesu bandžiusi, bet, kiek skaičiau, tai šis NYX gaminys - labai nebloga kopija. Įsigijau spalvą Ash Brown (šiaip paletėje - net 8 atspalviai!). Labai sunku apibūdinti šį produktą. Tai lyg ir pieštukas, bet juo naudotis daug paprasčiau, o efektas - itin natūraliai atrodantis. Itin plonas galiukas padeda atkartoti natūralius plaukelius, o šaltas tonas atitinka mano natūralią antakių spalvą. Kitame pieštuko gale - specialus šepetėlis, kuriuo galima suformuoti antakius ir išsklaidyti priemonę. Naudoju kasdien!

Nuotraukoje - Micro Brow Pencil ir Soft Matte Lip Cream (atspalvis Copenhagen)Sunkiai rastume garsų YouTuberį, neturintį NYX Soft Matte Lip Cream lūpų dažų. Pavadinčiau juos "Aksomu tūbelėje", nes efektas - tiesiog nepakartojamas: labai lengvi, natūraliai matiniai, nelimpa, netepa, nedžiovina, netrupa... Būtent šie lūpų dažai užėmė garbingą vietą rankinės kosmetinėje ir visur su manimi keliauja. Ir dar - labai gaivus ir netikėtas priemonės kvapas, didelis pliusas!Butter lūpų dažai - labai švelnūs, nekaprizingi ir suteikiantys subtilius atspalvius. Iš pradžių man jie pasirodė drėgnoki, o tamsios spalvos dengėsi netolygiai, tačiau jei priemone ne brauki, o spaudai lūpas, galima išgauti tikrai gerą efektą. Lengvai valosi, nebaisu "nepataikyti", o pigmento - tiek, kiek reikia.
Butter lūpdažis, atspalvis Moonlit Night.Visų turimų NYX priemonių dar nespėjau išbandyti, vos tik susipažinsiu, iškart ir jums atraportuosiu :) Viena didžiausių NYX stiprybių - gera kaina, o gamintojai siekia, kad visame pasaulyje ji išliktų vienoda. Todėl renkantis NYX nereikia laužyt galvos svarstant, kurį priemonės atspalvį rinktis, maža kaina leidžia pasitaškyti ir imti viską :) 

O jūs ar bandėt ką nors iš NYX produkcijos? Pasidalinkit, labai įdomu! 
FACEBOOK
SNAPCHAT

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą