2016/06/19

PUPA Made To Last makiažo pagrindas


Nežinau, kaip jūs, bet aš labiau už viską nemėgstu dienos bėgy taisyti makiažo. Jau geriau klosiu sluoksnius primerio, plausiu Beauty Blenderį ir purkšiu fiksatorių, bet tikrai nesinešiosiu rankinėj kompaktinės pudros ar kokių nors spec. servetėlių. Dėl to ir lūpdažius perku tokius, kuriuos nugramdyti galima tik labai labai pasistengus :) Makiažo pagrindas - vienas svarbiausių dalykų, nulemiančių viso makiažo laikymąsi. Todėl kai atradau PUPA ilgai išliekantį makiažo pagrindą Made To Last, pamiršau, ką reiškia į raukšeles subėgęs ir po kelių valandų pirminę išvaizdą praradęs makiažas.Šią priemonę savo išbandymams skirtų daiktų stalčiuje turėjau tikrai ilgą laiką, tačiau pagaliau išbandžiau palyginus neseniai. Ruošiausi ilgai dienai darbe, po kurios laukė fotosesija, todėl nusiteikiau, kad tai, ką užsitepsiu ryte, turės atlaikyti visą dieną. PUPA Made To Last aprašas žadėjo būtent tai, ko ieškojau: vandeniui, oro drėgmei, prakaitui ir karščiui atsparus makiažo pagrindas, kuris  užtikrina matinį efektą ir nepakitusį atspalvį visai dienai. Priemonė - ganėtinai tiršta, lengvai sklaidosi (aš tepu su Beauty Blenderiu, nes jis prailgina bet kurios priemonės veikimą bent dvigubai), tačiau iš pažiūros niekuo nesiskiria nuo kitų mano turimų makiažo pagrindų.

Tačiau tai - tik pradžia. Jau pirmą bandymo dieną makiažas puikiai laikėsi, o vakare sušlapinus veidą veideniu skaistalai ir bronzantas nusiplovė, o Made To Last taip ir liko ant odos! Žinoma, su prausikliu ar miceliniu vandeniu nusivalė ganėtinai greitai. 

Po visos dienos su Made To Last 


Jau spėjau įsitikinti, kad tai - viena tų priemonių, kurias užtepi ir pamiršti visai dienai: jokio tempimo, sausumo pojūčio ar kitų nemalonumų. Sudėtyje nėra aliejaus, todėl galit nesijaudinti dėl užkimštų porų ir kitų pavojų. 

Tiesa, matinis efektas - bejėgis prieš mano T zoną, bet be to - priemonei tik geriausias vertinimas. SPF filtras - kiek mažokas, tik SPF10, todėl patarčiau kartu naudoti ir kažką geriau saugantį nuo saulės (pvz lengvą SPF kremą po apačia). 


PUPA Made To Last - 19,50 Eur.


FACEBOOK
SNAPCHAT

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą