2016/07/29

Į kelionę: kaip sutilpti į rankinį bagažą ir nieko nepritrūkti?
Daugelis manęs klausia, kiek grožio priemonių naudoju kasdien. Pripažinsiu, nemažai. Ir dar daugiau jų turiu, nes juk reikia kasdien turėti pasirinkimą, tiesa? :) Dekoratyvinė kosmetika, veido, plaukų priežiūros priemonės... Vonios kambario lentynos lūžta, kosmetinės neužsisega, todėl periodiškai peržiūriu savo atsargas ir atsikratau to, ko tikrai nenaudoju. Bet štai visokių situacijų gyvenime būna: susiruošiau pakeliauti, savaitei išskrendu į Didžiąją Britaniją ir Romą. Nuostabu, tiesa? Bet skrendu tai tik su rankiniu bagažu, o kaip į jį viską sutalpinti? Tuo labiau, kas skysčiai apriboti iki 100ml pakuočių, kurių iš viso galima turėti tik 1 litrą tūrio... Pažiūrėjau į šį iššūkį kaip į galimybę parodyti savo, kaip grožio blogerės, meistriškumą ir pasidalinti su jumis patarimais, ką ir kaip pakuoti, kad visas atostogas jaustumėtės ir atrodytumėt puikiai.
Pirmas darbas - įsigyti specialiai rankiniam bagažui pritaikytus buteliukus, į kuriuos galima įsipilti priemonių iš namų. Aš ieškojau tik Droge ir Tiger parduotuvėse: Droge ganėtinai didelis rinkinys kainavo apie 4,5 Eur, Tiger - trys buteliukai ir 3 užsukami indeliai - 3 Eur. Kadangi man didelio rinkinio nereikėjo, nugalėjo Tiger su savo 3 Eurų radiniu. Taip pat turėjau iš kažkur užsilikusių naujų kontaktinių lęšių dėklų, į kuriuos labai patogu susipilti kremus, dantų pastą ir t.t. Ir, žinoma, kelionės - pats geriausias metas sunaudoti visus turimus mėginius: aš ką tik gaunu, kaupiu į spec. dėžutę, o kelionėse sėkmingai viską ir sunaudoju!

(Savaime suprantama, kad nerašysiu apie būtiniausias higienos priemones - jos jau kiekvienam pagal poreikį :)
Taigi, pirmiausiai reikia pagalvoti, kur ir kada važiuojam ir ką ten veiksim. Mano atveju - Londonas (gali būti tiek vėsesnių, tiek karštų dienų) ir Roma (žada saulę ir plius 35...). Manau, kad visų kelionių planavimą reikia pradėti nuo kremo su SPF. Aš pasėmiau net keletą skirtingų: į Tiger buteliuką susipyliau savo įprastą losjoną nuo saulės (Australian Gold - mano mėgstamiausi), taip pat išbandymui gavau kelioninę DECLARE purškiamo losjono nuo saulės pakuotę. Labai lengvas, bet faktorius gan didelis - bandysiu!Veidui - BIODERMA Photoderm veido kremas nuo saulės. Taip pat įsimečiau L'ERBOLARIO mėginėlių. Juk keliaujant daugybę laiko praleidžiame saulėje, lauke, daug svarbiau turėti gerą apsaugą nuo saulės, o ne tris skirtingus lūždažius ar primerį. Juk nusvilusi oda gali sugadinti ir nuostabiausią kelionę! Todėl imkit tokias pakuotes, kurias bus patogu įsimesti į rankinę  ir kelis kartus per dieną atnaujinti apsaugą nuo saulės.Nebūtina turėti atskiro kremo nuo saulės veidui, aš vežuosi savo BIODERMA, nes jis turi SPF50, o aš atostogaujant retai ką daugiau be veido kremo tepu ant veido, todėl noriu užsitikrinti stipresnę apsaugą.

Taip pat gerai turėti ir kūno kremą, geriausia - mėginuką. Aš įsimečiau nepakeičiamą PUPA Super Creme Nutriente - rinkitės riebesnį, tirštesnį - mažesnio kiekio užteks visai kelionei.

Iš asmeninės patirties patariu įsimesti ir cinko oksido tepalą. Jis - panacėja nuo visų kelionių odos pavojų: nudegimai, iššutimai, nutrynimai ir t.t. Įsipyliau į kontaktinių lęšių dėklą.

Odos valymas - nieko ypatingo: į užsukamą indelį įsipyliau veido prausiklio (turėjau užsilikusio želės pavidalo, tokie geriausiai putoja net ir iš mažiausio gabalėlio), į buteliuką - micelinio GARNIER vandens, o vietoj CLARISONIC veido valymo prietaiso - nepakeičiamoji KONJAC veido kempinėlė, kuri švelniai šveičia odą ir priverčia prausiklį geriau putoti. Ir nei vietos užima, nei sveria!
Veido odai - SKINCODE kelioninis trio: dieninis kremas su SPF, naktinis atkuriamasis kremas ir skaistinantis paakių kremas. Pakuotės - idealios kelionei!

(tikrojo dydžio pakuotė)


Kaip jau supratot, daugiausiai dėmesio skiriu odos priežiūrai - ir tikrai, juk kartą atostogos, galima leisti ir visoms paletėms, highlighteriams ir fiksavimo purškalams pailsėti... Savo dekoratyvinės kosmetikos pasirinkimą suspaudžiau iki minimumo.

PUPA Like A Doll fluidas yra vasaros makiažo pagrindas numeris vienas. Maža testerinė pakuotė, "nematomas" sluoksnis, tepti galima tiesiog pirštais, o dar ir SPF turi - net nesvarsčiau, ką kitą rinktis kelionei. Suplaki, užtepi ant veido kelis lašus, o oda - kaip po photoshopo! Ir ar gali būti itališkoms PUPOS priemonėms geresnė vieta nei Roma, kur keliauju :)
Be antakių negaliu, todėl jiems priemonių išskyriau: MAYBELLINE Brow Drama tušas ir NYX Micro  Brow Pencil, nes šis užima itin mažai vietos ir jo nereikia drožti.Blakstienoms - irgi sutaupytas MAKE UP FOREVER Smoky Lash tušas. Vidutinė apimtis, gražus atskyrimas ir, žinoma, miniatiūrinė pakuotė.Vis dar negaliu atsidžiauti BEYU Strobe & Define palete: joje ir presuota pudra, ir highlighteris, ir kontūravimo pudra, ir skaistalai... Kartoninė lengva pakuotė, tiesiog tobula! Jei tik galit, neimkit atskirai bronzerio, atskirai skaistalų, atskirai presuotos pudros - tik užims vietą. Būtiniausia - sausa pudra ir skaistalai, o visa kita - kiek leis lagaminas :)
O štai ties lūpų dažais ir sustojau... Žinojau, kad imsiu tik vieną lūpdažį, klasikinį raudoną. Rinkausi, rinkausi ir akis užkliuvo už gal kartą naudoto NYX Ombre Duo lūpų pieštuko, kurio skirtinguose galuose - du išsukamo pieštuko atspalviai ombre efektui sukurti. Kaip aš anksčiau nepagalvojau! Itin plonas, spalvos - dvi, jas galima maišyti, rinktis po vieną, varijuoti ryškumais... Lūpdažio klausimas išspręstas! Ir, žinoma, čia jau net minėti nereikai - mano mylimas NIVEA Essential Care lūpų balzamas - visada kartu.

O tai kaip plaukai, klausiat? Ogi paprastai - įsipyliau mylimo HORSE FORCE (kritiniu atveju pasitarnaus ir kaip dušo gelis), MACADAMIA kaukės ir SCHWARTZKOPF OSIS druskos purškalo formavimui. Drėgmei išsaugoti - MARLIES MOLLER mini plaukų aliejaus pakuotė. Ir, žinoma, mini pakuotė BATISTE sauso šampūno!Ir tik viena priemonė man kėlė keblumų, tai - dezodorantas. Kodėl gamintojai kuria tokias gigantiškas pakuotes vos 50ml talpai??? Apėjau visas parduotuves, visos pakuotės didelės, bet be dezodoranto negyvensi, imu savo dažniausiai naudojamą GARNIER Mineral Invisible.


KELETAS PATARIMŲ:

-būtinai atsižvelkit, į kokias oro sąlygas keliaujat. Karštis? SPF kremai, drėkikliai, priemonės sudirgintai odai. Šaltis? Riebos priemonės nuo šalčio, o taip pat nutrynimų, nušąlimų ir t.t. Įvertinkit, kokie pavojai laukia. Nudegusi oda? Nuospaudos? Gausus prakaitavimas? Pirmiausiai galvokit apie būtinas priemones, o blizgučiai - jei liks vietos.

-net jei važiuojat į mados sostines, neapsikraukit makiažo priemonėmis. Lažinuosi, kad tikrai nesinorės darytis dūminio makiažo! Geriausias atostogų makiažas - akiniai su apsauga nuo saulės, o jei negalit nesidažiusios nė žingsnio žengti, pakaks lengvo makiažo pagrindo, blakstienų tušo ir lūpdažio (jį galit naudot ir kaip skaistalus).

-auksinė taisyklė - daugiafunkcinės priemonės. Makiažo pagrindas gali būti ir maskuoklis, drėkinantis kremas nuo saulės - kūno kremas, lūpų dažai - skaistalai, plaukų balzamas - vietoj skutimosi putų ir t.t. Imkit tik tai, kas gali pasitarnauti skirtingose situacijose. Kitaip labai gailėsitės, kad užgrūdot lagaminą nereikalingomis priemonėmis ir nauja suknelė nebetelpa!

-Ne pasaulio pabaiga. Jei nevažiuojat į dykumos gilumą, būtiniausių prekių rasit nesudėtingai. Pasibaigs SPF kremas, dantų pasta, lūpų balzamas - nueisit ir nusipirksit, tikrai nekainuos pusės kelionės kišenpinigių.

-Poilsis, poilsis, poilsis - juk toks atostogų šūkis, tiesa? Nesvarbu, ar važiuojat į kurortą, kur vienas po kito ant žirgų jodinėja potencialūs jaunikiai princai, ar tiesiog norit pabėgti nuo miesto šurmulio - atsipalaiduokit. Svetima aplinka - puiki terpė ištirpti ir nuo visko, net ir kasdieninio makiažo, atsipūsti. Aš dievinu makiažą, grožio priemones, naujas tendencijas, bet jei tik turi galimybę neplauti plaukų ir nesidažyti - būtinai ja pasinaudoju. Ir į šią kelionę tas kelias dekoratyvinės kosmetikos priemones pasiėmiau tik "maža kas". Net abejoju, kad didžiąją laiko dalį nei dažysiuos, nei dėl to rūpinsiuosi. Ir jums to linkiu!FACEBOOK
SNAPCHAT

3 komentarai:

  1. Tikrai naudingi patarimai! Labai ačiū, pravers keliaujant. Be to, gerų įspūdpių kelionėje!

    AtsakytiPanaikinti
  2. Super naudingi patarimai. Ir aš makiažui per atostogas sakau NE, išskyrus jei į kokią vakaro programą tenka nueiti. O keliauti vien su rankiniu bagažu yra didelis išsilaisvinimas. Pirmą sykį nedrąsu, kad pritrūksi kažko, bet gerai paminėta - ne akmens amžius, viską galime nusipirkti ekstra atveju

    AtsakytiPanaikinti