2016/07/17

Lancôme Grandiôse blakstienų tušas ir Grandiôse skystas kontūras

Gražus dizainas dar nė vienai grožio priemonei nepakenkė!


Kažkada maniau, kad akių lineris yra aukštasis makiažo pilotažas. Jei jau moki jį brėžti, save gali profu vadinti! Deja, kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių, todėl ilgainiui atradau, kad lineris - tik vienas mažas žingsnelis, kurį išmokti būtina. Turiu ir gelinių indeliuose, ir su plunksnelėmis, ir markerio tipo, tačiau pati lineriu dažausi itin retai, paprastai nepasitikiu savo jėgomis iš pirmo karto jį gerai nubrėžti, o ryte nesinori švaistyti laiko eksperimentams. Bet štai jau po pirmojo LANCOME naujo skysto kontūro Grandiose pabandymo supratau, kiek daug gerai apgalvotas įrankis gali pagelbėti!Jei sekat mano INSTAGRAM, maždaug prieš savaitę ten dalinausi į namus atkeliavusiomis LANCOME naujienomis: Grandiose blakstienų tušu ir skystu kontūru. Pripažinsiu, nesu bandžiusi nieko iš LANCOME dekoratyvinės kosmetikos, o apie šios kompanijos blakstienų tušus girdėjau daug gerų dalykų.Pirmas dalykas, krentantis į akis - šepetėlio forma. Pasirodo, ji net užpatentuota LANCOME, vadinasi "Swan Neck", gulbės kaklu. Tokia forma leidžia prisitaikyti prie veido formų ir patogiau pasiekti skirtingus akies kampus, tiek viršutinio, tiek apatinio voko blakstienas. Be to, būtent dėl šios formos kaskart ištraukiant šepetėlį jis iš naujo sumaišo tušą, todėl tušas ilgiau išlieka šviežias. Aprašymas žada ilgas blakstienas be gumulėlių, kurios išlieka lanksčios, o šį tušą nuvalyti turėtų būti labai lengva. Bandau.

Bent jau man ši šepetėlio forma tikrai pasiteisina. Ji leidžia ranką laikyti arčiau akių ir geriau kontroliuoti dažymą. Deja, man šis tušas labiau storinantis ir suteikiantis apimties, o ne ilginantis. Vos keli perbraukimai - ir blakstienos pasidaro ganėtinai storos, tai tikrai ne tušas, kuriuo galima brūžint nors ir 100 kartų, kad blakstienos pailgėtų. Sakyčiau dažymo efektas OK, pagal aprašą turėtų netepti (man dienos pabaigoje tepa, bet atsiminkim, kad mano akių vokai yra riebūs kaip močiutės naminė grietinė). O nusivalo tikrai neįtikėtinai lengvai! Labai tikiuosi, kad po kurio laiko tušas pasausės ir atskleis savo ilginamąsias galimybes!

Lineri, b ūk gerutis, visada taip iš pirmo karto pavyk!

O štai Grandiose lineris iškart krito man į širdį. Mano SNAPCHAT sekėjos užbombardavo klausimais, kas čia per stebuklas: užsitepiau ant rankos, nufilmavau, iš visų jėgų tryniau - nė iš vietos, kaip ir etiketė žadėjo,  smudgeproof. Pirmiausia - jo kotelis lankstosi! Kaip ir tušo kotelis, taip ir šis leidžia ranką laikyti arčiau ir geriau kontroliuoti brėžiamą liniją. Į kurią pusę lenkti? Bent jau man kažkaip pavyko natūraliai: palenki ir tiesiog matai, kuriuo kampu geriausia brėžti. Nemeluosiu: nuotraukose esantis lineris pavyko iš PIRMO KARTO! Be vatos pagaliukų, be nervų ir ašarų! Maloni detalė - šio skysto apvado (taip, pasirodo, lietuviškai jis vadinasi) formulė - matinė, man tokia labiau patinka, nes kaip veidrodis spindintis juodas lineris dienos metu man atrodo neįprastai. Na bet čia mano asmeninė nuomonė!


LANCOME kosmetika - ne iš pigiųjų. Bet jei ruošiatės dažnai naudoti skystą apvadą ir reikia tikrai patvaraus ir lengvai naudojamo - tikrai rekomenduoju šį. Jei jau aš dažniau juodu lineriu pradėjau dažytis... :)

Ryte ir po visos dienos: viskas savo vietoj!Kaina: ir tušas, ir skystas apvadas po 35,99 Eur.


FACEBOOK
SNAPCHAT

2 komentarai:

  1. gal kaltas foto kampas, bet palyginime ryte ir dienos gale atrodo skirtingai nubrėžtos linijos :D

    AtsakytiPanaikinti