2016/07/03

Mano plaukų rutina arba kaip apsimesti, kad turi vešlius plaukus!
"Na tau ir pasisekė, turi vešlius pūstus plaukus!", - bene dažniausiai girdimas komentaras apie mano plaukus. AHA, tikrai :) Pamatytumėt jūs mano plaukus natūraliai išdžiūvusius ir be jokios priemonės... Slidūs, prigludę ir gyvenantys savo atskirą, man, beje, visiškai nepatinkantį gyvenimą. 

Todėl užtrukau ne vienerius metus, kol atradau, kas mano plaukams tinka ir ką jiems padaryti, kad atrodytų maksimaliai gerai. Kaip ir žadėjau, pasidalinsiu, kokia gi ta kasdieninė mano plaukų rutina ir kokias gudrybes atradau po daugybės išbandytų priemonių ir formavimo būdų.
PLOVIMAS/DRĖKINIMAS

Jei skaitot mano blogą, tikrai žinot, kad jau ilgą laiką esu ištikima daugeliui nuostabą keliantiems HORSE FORCE šampūnui ir kondicionieriui. Jei kam įdomu, daugiau apie HORSE FORCE galit paskaityti ČIA.  Kažko ypatingo apie patį plovimą pasakyti negaliu: plaukus plaunu kas antrą dieną, po plovimo naudoju kondicionierių, o kartais, kai tikrai netingiu, ir kokią nors kaukę. Tačiau pastaruoju metu užtenka ir tikrai tiršto bei gerai drėkinančio HORSE FORCE kondicionieriaus.Plaukams džiovinti niekuomet nenaudoju rankšluosčio, vietoj jo jau kelerius metus naudoju medvilninius marškinėlius, taip mažiau traumuojami plaukai: rankšluosčiai daugiau sveria, labiau tempia plaukus, o jų pluoštas gali įplėšti plaukus, nes drėgni jie - patys pažeidžiamiausi. Po kondicionieriaus naudoju pačios atrastą mišinį: nedidelį gabalėlį L'Oreal Professionnel Mythic Oil apsauginio kremo nuo karščio, sumaišyto su keliais lašeliais THE BODY SHOP Polynesian Monoi aliejaus. Šis THE BODY SHOP aliejus - bene vienintelis, kurį pasilikau, patikrinusi savo turimų aliejų sudėtis. Beveik visuome pats pirmasis ingredientas - nieko gero plaukams neduodantis silikonas, o šiame - natūralus migdolų aliejus. Šį mišinį naudoju galams ir maždaug pusei plaukų ilgio ir seniai užmiršau suskilinėjusius galiukus.
FORMAVIMAS/DŽIOVINIMAS

Plaukus, susuktus į palaidinę, laikau kokį pusvalandį, kol pavalgau, išgeriu rytinę kavą ir apžvelgiu YouTube naujienas. Per tą laiką plaukai pusiau išdžiūsta ir galima ant jų tepti formavimo priemones. Niekuomet netepkit formavimo priemonių ant kątik išplaukų plaukų: juose dar pakankamai daug vandens, todėl jūsų brangiosios priemonės tiesiog išvarvės.

Šaknims - dažniausiai plaukų putos, renkuosi MATRIX Volume Builder: išspaudžiu šiek tiek į delną, o tada atsargiai ir tolygiai paskirstau ant plaukų šaknų.
O dabar - pats svarbiausias ir mano gyvenimą pakeitęs produktas - druskos purškalas. Daug metų bandžiusi įveikti plaukų slidumą ir paversti juos paklusniais pagaliau atradau, kad jiems tereikėjo druskos purškalo. Naudoju arba Schwarzkopf OSIS purškalą, arba pigesnį variantą iš GOT2BE. Pirmasis - labiau formuojantis, lipinantis, o antrasis - lengvesnis, jo reikia daug daugiau, bet jis plaukams suteikia daugiau matinio efekto. Purškiu gausiai visus plaukus ir džiovinu palenkus galvą. Kai plaukai jau beveik sausi, susuku juos į vieną ar du žemus kuodus (kuo daugiau kuodų, tuo ryškesnės bus bangos) ir susegu plaukų smeigtukais (liaudiškai - špilkomis). Taip plaukus palieku pusvalandžiui, kol dažausi.


Po pusvalandžio kuodelius išleidžiu, tačiau pačias sruogas laikau už galiuko susuktas ir taip džiovinu vis pirštais pasukdama nuo veido. Toks džiovinimas plaukus subanguoja, o druskos purškalas dar ir apimties suteikia. Vėliau plaukus tiesiog gniaužau, šukuoju prieš plauką ir taip išgaunu apimtį.Pabaigai naudoju ne laką, o tekstūros purškalą, kuris yra lyg plaukų lako ir sauso šampūno hibridas. Renkuosi arba MATRIX arba pigesnį GARNIER variantą (Lietuvoje jis vadinasi Thick&Gorgeous) rožiniame buteliuke.Labai nemėgstu sulipintų nepajudinamų šukuosenų, o toks formavimo būdas leidžia plaukus ir surišti, jei reikia, ir susegti, o iš esmės niekas nepasikeičia. Kuo daugiau betvarkės, tuo geriau!

Matot, jokio spec. prietaiso ar ypatingų priemonių nėra, tereikia žinoti, ką po ko ir kaip naudoti, ir plaukai, kad ir kokie jie yra, paklus! Mano būdas labiausiai tinka plonų, prigludusių ir slidžių plaukų savininkėms.FACEBOOK
SNAPCHAT

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą