2016/07/24

MAYBELLINE Fit Me! maskuoklis


Ilgai galvojau, ar rašyti apie šią priemonę. Pati ją įsigijau prisiskaičius gerų atsiliepimų įvairiuose užsienio bloguose, net garsūs grožio portalai rašė ne vieną šio MAYBELLINE produkto apžvalgą, visaip gyrė ir vadino drugstore deimantu. Maskuoklis - silpna mano vieta. Vis ieškau to savojo, bet tai - sunki užduotis. Aš esu labai labai šviesios odos ir dar Lietuvoje retai sutinkamo rožinio šviesios odos tono, todėl man jau makiažo pagrindą rasti sudėtinga, o ką jau kalbėti apie maskuoklį, kuris paakiams turėtų būti dar šviesesnis nei pagrindas. Ir štai būtent atspalvių pasirinkimas Lietuvoje ir kainavo beveik visą mano gerą nuomonę apie šią priemonę.
Paakiai - įnoringa veido dalis: ji tamsėja, tinsta, nuolat juda ir visos ant jos užteptos priemonės turi polinkį subėgti į raukšleles. Bet kiek skaičiau, šis, apie 8 Eur kainuojantis maskuoklis, savo savybėmis prilygsta daugeliui brangesnių kosmetikos gamintojų, pvz., NARS kuriamiems. Na tai ar aš, nuolat ieškanti drugstore perlų, galėčiau šiems komplimentams atsispirti? Žygiuoju į Drogą ir ieškau savo naujojo gelbėtojo.


Teko apeiti net tris parduotuves, kol apskritai radau šią priemonę. Maybelline produkcijai kaip tik buvo akcija, o pasirinkimo - vos du atspalviai: 10 ir 20. Automatiškai imu šviesiausią, paprastai 10 žymi jei ne šviesiausią, tai vieną iš itin šviesių tonų. Išbandau ant rankos - šiek tiek gelsvas, bet ir gerai, nugesins violetinius paakių patamsėjimus.Išbandau jau kitą rytą: tekstūra puiki, maskavimas vidutinis, bet SPALVA :( Gal trim tonais per tamsi, atrodo, kad bronzerio po akim būčiau prisitepus. O šiaip pakuotėj tikrai neatrodė toks tamsus. Gerai, kad atsiminiau turinti NYX baltą šešėlių pagrindą - juo padengus ir ant viršaus tepant Fit Me! spalva gerokai pašviesėjo. Taip naudojant jokių priekaištų priemonei neturiu: ir laikosi, ir maskuoja, o išsklaidžius Beauty Blenderiu ir užfiksavus biria pudra - laikosi visą dieną.

Bet va nesuprantu, kodėl mūsų drugstore parduotuvėse - tik ganėtinai tamsūs makiažo pagrindo ir maskuoklių atspalviai? Kažkada ieškojau draugei mineralinės L'Oreal pudros, buvo tik tik tamsiai geltonas ir oranžinis, beveik bronzerio tonas. Pardavėja sakė, kad kitokių tiesiog neveža, nes nėra pasiūlos.

Kitas dalykas - pagooglinus paaiškėjo, kad šviesesnis Fit Me! atspalvis egistuoja, jo pavadinimas "Fair", o atspalvis... 15! Tai kur čia logika? 10 tamsenis nei 15? 15, žinoma, Lietuvoje nėra. 

Labai gaila, kad ši potencialo turinti priemonė man tiesiog per tamsi. Ne visada turiu kantrybės naudoti ir tą šviesinantį pagrindą, todėl grįžau prie prieš tai naudotų maskuoklių. Tikiuosi, kad tiekėjai kada nors susiprotės ir pradės vežti ir labai šviesius tonus, nes lietuvaičių dauguma juk ir yra ir iš pieno plaukusios... 


O gal kas matėt tą nr.15? Gal bandėt? Pasidalinkit, ką :)


MAYBELLINE Fit Me! - apie 8 Eur

FACEBOOK
SNAPCHAT

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą